W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Zestaw ratownictwa wysokościowego - Standard -  Zestawy ratownictwa wysokościowego
Zestaw ratownictwa wysokościowego - Standard -  Zestawy ratownictwa wysokościowego
Zestaw ratownictwa wysokościowego - Standard -  Zestawy ratownictwa wysokościowego

Zestaw ratownictwa wysokościowego - Standard

1 339,00 zł brutto
1 088,62 zł netto

Zestaw ratownictwa wysokościowego - Standard

Informacja o produkcie

Ratownictwo wysokościowe – jest to zespół czynności podjętych w celu ratowania ludzi, zwierząt, zwłaszcza w miejscach i terenach trudnodostępnych, na wysokości i poniżej poziomu ziemi. Ratownictwo wysokościowe realizuje się w KSRG w zakresie: podstawowym lub specjalistycznym. Zakres podstawowy – obejmuje czynności ratownicze wykonywane w miejscach trudnodostępnych, zwłaszcza na wysokości oraz poniżej poziomu terenu. Zestawy ratownictwa wysokościowego typu STANDART spełnia wytyczne dotyczące normatywu wyposażenia w sprzęt i środki techniczne do ratownictwa wysokościowego w zakresie podstawowych czynności ratowniczych jednostek PSP i KSRG. W skład zestawu wchodzą worek jaskiniowy
lina statyczna dedykowana do ratownictwa
, taśma stanowiskowa, bloczek ratowniczy  karabinek stalowy o dużym prześwicie. Zestaw dostępny jest wewnątrz worka jaskiniowego. To niezawodny, solidny i niezastąpiony element do transportu i przechowywania sprzętu w pracach wysokościowych oraz innych działaniach ratowniczych. Wysoka jakość i trwałość w bardzo dobrej cenie.

Zestawy ratownictwa wysokościowego spełniający wytyczne dotyczące normatywu wyposażenia w sprzęt i środki techniczne do ratownictwa wysokościowego w zakresie podstawowych czynności ratowniczych jednostek PSP i KSRG. 

W skład zestawu wchodzą

worek jaskiniowy
lina statyczna dedykowana do ratownictwa 10.5 - 50m Singing ROCK CONTRA
taśma stanowiskowa min 120cm - 10szt Singign Rock Open Sling 120 - 5szt, 150 -5szt
bloczek ratowniczy - 1szt PETZL Rescue
karabinek stalowy o dużym prześwicie - 10szt Singign Rock D-Steel HMS

W nasze ofercie znajdują się również szelki bezpieczeństwa z pasem biodrowym, które stanowią uzupełnienie powyższego zestawu.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć