Kategorie

Zestaw ratownictwa wysokościowego - Standard

brutto1 339,00 zł

netto1 088,62 zł

Zestawy ratownictwa wysokościowego spełniający wytyczne dotyczące normatywu wyposażenia w sprzęt i środki techniczne do ratownictwa wysokościowego

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Zestaw ratownictwa wysokościowego - Standard

Informacja o produkcie

Ratownictwo wysokościowe – jest to zespół czynności podjętych w celu ratowania ludzi, zwierząt, zwłaszcza w miejscach i terenach trudnodostępnych, na wysokości i poniżej poziomu ziemi. Ratownictwo wysokościowe realizuje się w KSRG w zakresie: podstawowym lub specjalistycznym. Zakres podstawowy – obejmuje czynności ratownicze wykonywane w miejscach trudnodostępnych, zwłaszcza na wysokości oraz poniżej poziomu terenu. Zestawy ratownictwa wysokościowego typu STANDART spełnia wytyczne dotyczące normatywu wyposażenia w sprzęt i środki techniczne do ratownictwa wysokościowego w zakresie podstawowych czynności ratowniczych jednostek PSP i KSRG. W skład zestawu wchodzą worek jaskiniowy
lina statyczna dedykowana do ratownictwa
, taśma stanowiskowa, bloczek ratowniczy  karabinek stalowy o dużym prześwicie. Zestaw dostępny jest wewnątrz worka jaskiniowego. To niezawodny, solidny i niezastąpiony element do transportu i przechowywania sprzętu w pracach wysokościowych oraz innych działaniach ratowniczych. Wysoka jakość i trwałość w bardzo dobrej cenie.

Zestawy ratownictwa wysokościowego spełniający wytyczne dotyczące normatywu wyposażenia w sprzęt i środki techniczne do ratownictwa wysokościowego w zakresie podstawowych czynności ratowniczych jednostek PSP i KSRG. 

W skład zestawu wchodzą

worek jaskiniowy
lina statyczna dedykowana do ratownictwa 10.5 - 50m Singing ROCK CONTRA
taśma stanowiskowa min 120cm - 10szt Singign Rock Open Sling 120 - 5szt, 150 -5szt
bloczek ratowniczy - 1szt PETZL Rescue
karabinek stalowy o dużym prześwicie - 10szt Singign Rock D-Steel HMS

W nasze ofercie znajdują się również szelki bezpieczeństwa z pasem biodrowym, które stanowią uzupełnienie powyższego zestawu.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :