Lista produktów marki Nightstick

Nightstick to globalna marka profesjonalnych produktów oświetleniowych, w tym latarek, reflektorów i iskrobezpiecznych rozwiązań oświetleniowych.

Nightstick – producent profesjonalnych produktów oświetleniowych

Nighstick jest producentem latarek (w tym latarek nahełmowych i czołowych), reflektorów i iskrobezpiecznych rozwiązań oświetleniowych. To globalna marka profesjonalnych produktów przekraczających standardy branżowe pod względem wydajności, jakości i bezpieczeństwa użytkownika. Produkty Nighstick są projektowane i konstruowane w Teksasie, w dedykowanych fabrykach posiadających certyfikat ISO 9001. Oświetlenie  Nighstick jest poddawane rygorystycznym kontrolom jakości na wielu etapach procesu produkcyjnego.  Nightstick jest również członkiem prestiżowej Amerykańskiej Organizacji Handlu Przenośnych Świateł (PLATO™).

Wydajność i jakość produktów Nightstick na najwyższym poziomie

Oświetlenie Nightstick zostało zaprojektowane i wyprodukowana tak, aby zapewniało wyższy standard jakości niż jakikolwiek inny produkt w swojej klasie. Możliwości strumienia świetlnego generowanego przez produkty oświetleniowe Nightstick a także zoptymalizowane parametry wydajności takie jak np. odległość wiązki i czas pracy przewyższają większość produktów konkurencyjnych. Wszystkie produkty Nightstick wykorzystują wysokowydajne diody LED i są produkowane przy użyciu najlepszej jakości materiałów obudowy, precyzyjnie zaprojektowanych reflektorów, niezawodnej, rzeczywistej funkcjonalności przełączników, najnowocześniejszej elektroniki i technologii akumulatorów najnowszej generacji. Są również innowacyjne i nastawione na bezpieczeństwo o czy świadczy specjalna linia iskrobezpiecznych latarek Nightstick, które mają najwyższe oceny bezpieczeństwa na świecie. Zaangażowanie dostarczanie produktów o najwyższej wydajności i najwyższej jakości w branży nie stoi na przeszkodzie oferowaniu artykułów konkurencyjnych cenowych. Latarki Nightstick to najwyższej jakości produkty oświetleniowe w możliwie najniższej cenie.

Nightstick dla Straży Pożarnej

W ofercie firmy Nightstick znajdziemy specjalne rozwiązania oświetleniowe dedykowane do działań przeciwpożarowych i ratowniczych. Oświetlenie Nightstick z tej linii przewyższa konkurencję – trwałe materiały obudowy, precyzyjnie zaprojektowane odbłyśniki, niezawodna funkcjonalność przełączników, innowacyjna elektronika oraz bateria i technologia najnowszej generacji stawiają je w czołówce produktów wybieranych przez Strażaków. W tej grupie produktów Nighstick znajdziemy nahełmowe takie jak np. iskrobezpieczna, bateryjna latarka nahełmowa LED Nightstick XPP-5418 GX z certyfikatem ATEX;  latarki kątowe np. kompaktowe latarki kątowe z ruchomą głowicą NIGHTSTICK INTRANT XPR-5568 RX ATEX wyposażone w  system Dual Light (dwie diody - główna świecąca na wprost światłem skupionym oraz druga, skierowana pod kątem 45 stopni świecąca światłem rozproszonym dla oświetlania drogi przed użytkownikiem) oraz szperacze w tym iskrobezpieczne, akumulatorowe szperacze LED NIGHTSTICK XPR-5582RX INTEGRITAS mogące służyć zarówno jako latarka, jak i przenośna najaśnica. Te oraz inne modele sprzętu oświetleniowego Nightstick znajdziecie Państwo w Sklepie pożarniczym Strefa998.pl

Latarka dwudiodowa NIGHTSTICK XPP - 5422G ATEX

Mocna latarka nahełmowa z certyfiktem ATEX dla stref zagrożonych wybuchem gazu i pyłu. Pasuje do hełmów Gallet i KZPT po zastosowaniu uniwersalnego uchwytu.

Cena 215,00 zł

Latarka nahełmowa NIGHTSTICK XPP - 5420G ATEX

Latarka znanej firmy Nightstick powszechnie używana przez jednostki straży pożarnej w USA z certyfikatem ATEX dla stref zagrożonych wybuchem gazu i pyłu.

Cena 170,00 zł

Latarka nahełmowa Nightstick XPP-5418 GX

Latarka nahełmowa Nightstick XPP-5418 GX (certyfikat ATEX) jest iskrobezpieczna, wodoodporna i wstrząsoodporna. To idealne narzędzie do pracy w trudnych warunkach.

Cena 170,00 zł

Latarka NIGHTSTICK INTRANT XPP-5566 RX ATEX

Zastosowany w bateryjnej Latarce NIGHTSTICK INTRANT XPP-5566 RX ATEX system DUAL LIGHT pozwala na równoczesne oświetlenie przestrzeni na wprost oraz po bokach.

Cena 490,00 zł

Latarka NIGHTSTICK INTRANT XPR-5568 RX ATEX

Latarka kątowa NIGHTSTICK INTRANT XPR 5568RX akumulatorowa z certyfikatem ATEX z kompaktową ruchomą głowicą i dodatkową diodą oświetlającą przestrzeń pod nogami.

Cena 850,00 zł

Nahełmowa latarka ATEX NIGHTSTICK XPP - 5420GX

Nahełmowa, bateryjna latarka ATEX NIGHTSTICK XPP – 5420GX jest iskrobezpieczna przez co może być używana również w strefach zagrożonych wybuchem gazu i pyłu.

Cena 175,00 zł

Pałka do kierowania ruchem NIGHTSTICK

Ciekawie wykonany sprzęt służący do kierowania ruchem drogowym. Doskonale widoczna pałka świetlna pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa pracującym ratownikom oraz pozostaje widoczna z daleka dla kierowców.

Cena 270,00 zł

Szperacz LED NIGHTSTICK XPR-5582RX INTEGRITAS

Szperacz LED NIGHTSTICK XPR-5582RX INTEGRITAS™ z ruchomą głowicą i zasięgiem ponad 550m to idealne narzędzie do użycia podczas akcji poszukiwawczo-ratowniczych 

Cena 1 800,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?