Lista produktów marki Nightstick

Nightstick to globalna marka profesjonalnych produktów oświetleniowych, w tym latarek, reflektorów i iskrobezpiecznych rozwiązań oświetleniowych.

Nightstick – producent profesjonalnych produktów oświetleniowych

Nighstick jest producentem latarek (w tym latarek nahełmowych i czołowych), reflektorów i iskrobezpiecznych rozwiązań oświetleniowych. To globalna marka profesjonalnych produktów przekraczających standardy branżowe pod względem wydajności, jakości i bezpieczeństwa użytkownika. Produkty Nighstick są projektowane i konstruowane w Teksasie, w dedykowanych fabrykach posiadających certyfikat ISO 9001. Oświetlenie  Nighstick jest poddawane rygorystycznym kontrolom jakości na wielu etapach procesu produkcyjnego.  Nightstick jest również członkiem prestiżowej Amerykańskiej Organizacji Handlu Przenośnych Świateł (PLATO™).

Wydajność i jakość produktów Nightstick na najwyższym poziomie

Oświetlenie Nightstick zostało zaprojektowane i wyprodukowana tak, aby zapewniało wyższy standard jakości niż jakikolwiek inny produkt w swojej klasie. Możliwości strumienia świetlnego generowanego przez produkty oświetleniowe Nightstick a także zoptymalizowane parametry wydajności takie jak np. odległość wiązki i czas pracy przewyższają większość produktów konkurencyjnych. Wszystkie produkty Nightstick wykorzystują wysokowydajne diody LED i są produkowane przy użyciu najlepszej jakości materiałów obudowy, precyzyjnie zaprojektowanych reflektorów, niezawodnej, rzeczywistej funkcjonalności przełączników, najnowocześniejszej elektroniki i technologii akumulatorów najnowszej generacji. Są również innowacyjne i nastawione na bezpieczeństwo o czy świadczy specjalna linia iskrobezpiecznych latarek Nightstick, które mają najwyższe oceny bezpieczeństwa na świecie. Zaangażowanie dostarczanie produktów o najwyższej wydajności i najwyższej jakości w branży nie stoi na przeszkodzie oferowaniu artykułów konkurencyjnych cenowych. Latarki Nightstick to najwyższej jakości produkty oświetleniowe w możliwie najniższej cenie.

Nightstick dla Straży Pożarnej

W ofercie firmy Nightstick znajdziemy specjalne rozwiązania oświetleniowe dedykowane do działań przeciwpożarowych i ratowniczych. Oświetlenie Nightstick z tej linii przewyższa konkurencję – trwałe materiały obudowy, precyzyjnie zaprojektowane odbłyśniki, niezawodna funkcjonalność przełączników, innowacyjna elektronika oraz bateria i technologia najnowszej generacji stawiają je w czołówce produktów wybieranych przez Strażaków. W tej grupie produktów Nighstick znajdziemy nahełmowe takie jak np. iskrobezpieczna, bateryjna latarka nahełmowa LED Nightstick XPP-5418 GX z certyfikatem ATEX;  latarki kątowe np. kompaktowe latarki kątowe z ruchomą głowicą NIGHTSTICK INTRANT XPR-5568 RX ATEX wyposażone w  system Dual Light (dwie diody - główna świecąca na wprost światłem skupionym oraz druga, skierowana pod kątem 45 stopni świecąca światłem rozproszonym dla oświetlania drogi przed użytkownikiem) oraz szperacze w tym iskrobezpieczne, akumulatorowe szperacze LED NIGHTSTICK XPR-5582RX INTEGRITAS mogące służyć zarówno jako latarka, jak i przenośna najaśnica. Te oraz inne modele sprzętu oświetleniowego Nightstick znajdziecie Państwo w Sklepie pożarniczym Strefa998.pl

Aktywne filtry

Pałka do kierowania ruchem NIGHTSTICK

Ciekawie wykonany sprzęt służący do kierowania ruchem drogowym. Doskonale widoczna pałka świetlna pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa pracującym ratownikom oraz pozostaje widoczna z daleka dla kierowców.

Cena 285,00 zł

Latarka NIGHTSTICK INTRANT XPP-5566 RX ATEX

Zastosowany w bateryjnej Latarce NIGHTSTICK INTRANT XPP-5566 RX ATEX system DUAL LIGHT pozwala na równoczesne oświetlenie przestrzeni na wprost oraz po bokach.

Cena 520,00 zł

Latarka NIGHTSTICK INTRANT XPR-5568 RX ATEX

Latarka kątowa NIGHTSTICK INTRANT XPR 5568RX akumulatorowa z certyfikatem ATEX z kompaktową ruchomą głowicą i dodatkową diodą oświetlającą przestrzeń pod nogami.

Cena 890,00 zł

Latarka nahełmowa Nightstick XPP-5418 GX

Latarka nahełmowa Nightstick XPP-5418 GX (certyfikat ATEX) jest iskrobezpieczna, wodoodporna i wstrząsoodporna. To idealne narzędzie do pracy w trudnych warunkach.

Cena 180,00 zł

Szperacz LED NIGHTSTICK XPR-5582RX INTEGRITAS

Szperacz LED NIGHTSTICK XPR-5582RX INTEGRITAS™ z ruchomą głowicą i zasięgiem ponad 550m to idealne narzędzie do użycia podczas akcji poszukiwawczo-ratowniczych 

Cena 1 900,00 zł

Latarka dwudiodowa NIGHTSTICK XPP - 5422G ATEX

Mocna latarka nahełmowa z certyfiktem ATEX dla stref zagrożonych wybuchem gazu i pyłu. Pasuje do hełmów Gallet i KZPT po zastosowaniu uniwersalnego uchwytu.

Cena 235,00 zł

Latarka nahełmowa NIGHTSTICK XPP - 5420G ATEX

Latarka znanej firmy Nightstick powszechnie używana przez jednostki straży pożarnej w USA z certyfikatem ATEX dla stref zagrożonych wybuchem gazu i pyłu.

Cena 180,00 zł
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?