WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 197,00 zł

Akcesoria do ratownictwa wodnego

Aktywne filtry

Nóż ratowniczy COLUMBIA

Nóż z wytrzymałym ostrzem, zbijakiem do szyb i przecinakiem do pasów. Idealny w każdej sytuacji. Powinien znajdować się w wyposażeniu osobistym każdego strażaka.

Cena 42,00 zł

Nóż Magnum Fire

Zaprojektowany specjalnie dla służb ratowniczych, z możliwością przytroczenia do ekwipunku dzięki sprężystemu klipsowi.

Cena 160,00 zł

Gwizdek ratowniczy SOLAS

Głośny gwizdek ratunkowy w kolorze jasno pomarańczowym, ułatwiającym szybkie odnalezienie w ekwipunku. Posiada certyfikat SOLAS

Cena 20,00 zł

Megafony ręczne 

Poręczne megafony przenośne z mikrofonem i syreną o różnej mocy wzmocnienia dźwięku, należą do nowej serii DH typu horn i mogą być wykorzystywane podczas działań ratowniczych. Do jego budowy wykorzystano układy scalone nowej generacji, dzięki czemu megafon charakteryzuje się dużą mocą, wysokim poziomem dźwięku, małą wagą i dużym zasięgiem. Megafony przenośne stanowią niezbędny ekwipunek każdego ratownika wodnego. Lekki i kompaktowy, doskonale spełnia swoje zadanie i usprawnia kontrolowanie bezpieczeństwa na basenie oraz w kąpieliskach.

Nóż ratowniczy ze zbijakiem

Nóż ratowniczy to produkt, który pomaga wyjść z trudnych sytuacji w których się znaleźliśmy. Nóż ratowniczy zawieszany wyróżnia się ostrzem wykonanym z nierdzewnej stali zapewniającej jego długotrwałe użytkowanie. Ponadto na głowni umieszczono kołek obsługiwany kciukiem, dzięki któremu można łatwo otworzyć nóż. Jest to istotne w przypadku szybkiego reagowania w ciężkiej sytuacji. W pozycji otwartej noża ratowniczego głownia blokowana jest blokadą typu liner-lock, charakteryzującą się prostą konstrukcją i łatwą, intuicyjną obsługą. Na końcu noża ratowniczego zawieszanego znajduje się zbijak do szyb oraz przecinak do pasów.

Nóż ratowniczy zawieszany

Nóż ratowniczy zawieszany jest idealny do działań ratowniczych oraz dodatek do wyposażenia strażackiego. Klinga ze stali 440 posiada ostrze częściowo ząbkowane oraz flipper i wspomaganie ułatwiające otwieranie w sytuacjach stresowych. Całość można pewnie przytroczyć do ekwipunku dzięki sprężystemu klipsowi. Nóż ratowniczy przeznaczony do zawieszania przy kamizelce lub pastę oraz wykonany ze stali nierdzewnej. Nóż ratowniczy zawieszany to podstawowy element wyposażenia biorących udział w akcjach ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Nóż ratowniczy zawieszany to sprzęt, który przyspiesza działania i pozwala bardzo szybko dotrzeć do poszkodowanych. W ofercie naszego sklepu znaleźć wiele solidnych i funkcjonalnych noży ratowniczych. Noże ratownicze wykonane są z najlepszych materiałów – stal nierdzewna odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Gwizdek nie tylko dla ratowników

Gwizdek ratowniczy to niezbędny element wyposażenia osób uprawiających sporty wysokiego ryzyka lub survival. Akcesorium posłuży do wzywania pomocy i nadawania sygnałów dźwiękowych lub jako gwizdek alarmowy.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?