WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Znaki drogowe

Aktywne filtry

Znak drogowy "WYPADEK" na stojaku

Dzięki znakom drogowym A-30 "WYPADEK" w sposób widoczny i bezpieczny dla osób postronnych oznaczymy miejsce prowadzonych działań. Znak na składanym stojaku.

Cena 196,00 zł

Trójkątny znak składany "WYPADEK"

Trójkątny znak składany "WYPADEK" jest znakiem drogowym A-34. Znak służy do zabezpieczenia miejsca wypadku celem uniknięcia dalszych niebezpiecznych zdarzeń.

Cena 539,00 zł

Znaki drogowe

Stan polskich dróg, a przede wszystkim mentalność kierowców są przyczyną wielu wypadków i kolizji drogowych. Ofiary takich zdarzeń niejednokrotnie wymagają pomocy udzielaną przez Straż Pożarną. Aby być jak najlepiej przygotowanym do tego typu zdarzeń należy udzielić Strażakom odpowiedniego przeszkolenia, a także wyposażyć jednostkę w sprzęt, zarówno specjalistyczny jak i ten pomocniczy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia należy prawidłowo oznakować miejsce akcji w sposób na tyle czytelny, aby nie doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia poszkodowanych i ratowników, a także osób trzecich. Posłużą do tego pachołki, taśmy ostrzegawcze czy znaki drogowe, których ofertę umieściliśmy w tej kategorii.

Znak „WYPADEK”

Do oznakowania miejsca wypadku drogowego w sposób odpowiednio widoczny z daleka, idealne okażą się znaki drogowe w kształcie trójkąta ostrzegawczego z hasłem „WYPADEK”. W zależności od preferencji może to być znak ostrzegawczy na stojaku lub łatwiejszy w transporcie - znak składany. Jaskrawe barwy produktów umożliwią lepszą widoczność co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na drodze. Nie zapominajmy o odpowiednim ustawieniu znaku ostrzegawczego w taki sposób, aby odpowiednio wcześniej powiadomić innych użytkowników drogi o powstałym niebezpieczeństwie.

Znaki zabezpieczający teren akcji

Najczęściej wybieranym znakiem zabezpieczającym teren akcji jest znak o charakterystycznym wyglądzie „piramidy”. Znajdujące się na nim informacje są solidnie i bardzo czytelnie przedstawione, a materiał zabezpieczony jest za pomocą wytrzymałych ćwieków. Dzięki różnorodności w zastosowaniu może być wykorzystany nie tylko do ostrzegania przed miejscem wypadku, ale też do nakazania ostrożności lub jazdy w określonym kierunku. Specyfika znaków znajdujących się w ofercie naszego Sklepu wyróżnia nasze produkty wysoką jakością materiałów – stojaki do znaków wykonane są ze stali ocynkowanej galwanicznie, dzięki temu mogą być używane w każdych warunkach atmosferycznych. Wyposażenie każdego wozu strażackiego powinno zawierać znak drogowy, tak by można go usytuować odpowiednio przed miejscem wypadku. W celu profesjonalnego podejścia do akcji ratunkowych, a także odpowiedniego zabezpieczenia terenu akcji znaki z naszej oferty będą idealnym produktem do ułatwienia pracy Ratownikom i odpowiednim zabezpieczeniem terenu odbywającej się akcji ratowniczej.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?