W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Znaki drogowe

Aktywne filtry

Taśma do unieważniania treści znaku

Samoprzylepna, odporna na warunki atmosferyczne taśma do czasowego unieważniania treści znaku. Taśma w kolorze czarnym z widocznym, fluorescencyjnym pasem.

Cena 129,15 zł

Znak drogowy "WYPADEK" na stojaku

Dzięki znakom drogowym A-30 "WYPADEK" w sposób widoczny i bezpieczny dla osób postronnych oznaczymy miejsce prowadzonych działań. Znak na składanym stojaku.

Cena 178,35 zł

Trójkątny znak składany "WYPADEK"

Trójkątny znak składany "WYPADEK" jest znakiem drogowym A-34. Znak służy do zabezpieczenia miejsca wypadku celem uniknięcia dalszych niebezpiecznych zdarzeń.

Cena 467,40 zł

Znaki drogowe

Stan Polskich dróg a przede wszystkim mentalność kierowców są przyczyną wielu wypadków i kolizji drogowych. Ofiary takich zdarzeń niejednokrotnie wymagają udzielenia im pomocy przez Straż Pożarną. Aby być jak najlepiej przygotowanym do tego typu zdarzeń należy – co oczywiste – udzielić Strażakom odpowiedniego przeszkolenia a także wyposażyć jednostkę w sprzęt, zarówno specjalistyczny jak i ten pomocniczy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia należy prawidłowo oznakować miejsce akcji w sposób na tyle czytelny aby nie doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia poszkodowanych, ratowników a także osób trzecich lub uszkodzenia mienia.  Posłużą do tego pachołki, taśmy ostrzegawcze czy znaki drogowe, których ofertę umieściliśmy w tej kategorii.

Znak wypadek

Do oznakowania miejsca wypadku drogowego w sposób widoczny z daleka idealne okażą się znaki drogowe w kształcie trójkąta ostrzegawczego z oznakowaniem „WYPADEK”. W zależności od preferencji może to być znak ostrzegawczy na stojaku, lub łatwiejszy w transporcie znak składany. Jaskrawe barwy produktów umożliwią lepszą widoczność co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa drogowego. Nie zapominajmy o odpowiednim ustawieniu znaku ostrzegawczego w taki sposób aby odpowiednio wcześniej powiadomić innych użytkowników drogi o powstałym niebezpieczeństwie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć