Filtrowanie

Kategorie

Walizki sprzętowe

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Walizki sprzętowe

Walizki sprzętowe pozwolą na przechowanie wszystkich będących na wyposażeniu jednostki narzędzi, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Segregacja narzędzi pozwoli na zachowanie porządku (zarówno w pojeździe jak i w remizie) a także  ułatwi dostęp do narzędzia, którego nie musimy poszukiwać w momencie, kiedy jest akurat potrzebne. Zaletą walizek jest również przezbrojenie samochodu pod dany typ zdarzenia. W ofercie sklepu pożarniczego Strefa 998.pl posiadamy solidne walizki sprzętowe i narzędziowe z pokrywami do przechowywania i transportu narzędzi i sprzętu – również tego szczególnie wrażliwego.

Walizki sprzętowe do zastosowania nie tylko w Straży Pożarnej

Walizka do przechowywania sprzętu umieszczona w samochodzie uniemożliwi jego przemieszczanie podczas jazdy. Solidna konstrukcja (w tym stabilnie przymocowana rączka) ułatwią przeorganizowanie a także przenoszenie znajdującego się w walizce sprzętu. Różnorodność zastosowania prezentowanych walizek sprzętowych powoduje, że nasza oferta dedykowana jest nie tylko Strażakom. Oferujemy Państwu standardowe walizki sprzętowe o różnych wymiarach co pozwoli na umieszczenie w nich sprzętu o różnych gabarytach. Szczególnie wrażliwy i cenny sprzęt zalecamy przechowywać
w walizkach pyło i wodoodpornych. Zarówno majsterkowicze jak i informatycy czy akustycy znajdą w naszym sklepie walizkę sprzętową idealnie dostosowaną do wymagań używanego sprzętu.