Klucze sportowe

Aktywne filtry

Klucz sportowy HS - aluminiowy

Lekki i sprawny Klucz sportowy HS (od HELLSPORT) jest w całości wykonany z aluminium. Idealny do rozgrywania konkurencji podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 85,00 zł

Klucze sportowe na zawody strażackie

Sprzęt używany podczas zawodów powinien być sprzętem stosowanym w ochronie przeciwpożarowej. Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach Ochotniczych Straży Pożarnych musza zaopatrzyć się w własny sprzęt o jednakowych dla wszystkich drużyn parametrach. Ponieważ w sporcie pożarniczym konkurencje rozgrywane są „na czas” drużynom zależy na tym aby wykorzystywany sprzęt ułatwił osiągnięcie jak najlepszego wyniku. Dlatego wyposażając się w sprzęt na zawody stawiają na jakość
i niezawodność każdego z elementów wyposażenia. Zaopatrując się w sklepie pożarniczym Strefa998.pl będziecie mieli Państwo pewność, że w trakcie najważniejszych rozgrywek sprzęt nie zawiedzie.

Klucze sportowe wykonane z aluminium lub ze stali

Oferujemy Państwu klucze sportowe do łączników, które są niezbędne do rozegrania konkurencji -pożarnicze ćwiczenia bojowe. W tej konkurencji wykonanie wszystkich czynności sprawnie ma kluczowe znaczenie gdyż zespół PSP ma tylko 2 minuty na wykonanie zadania a zespół OSP 3 minuty. Dzięki oferowanym kluczom sportowym połączenie węży ssawnych nie będzie stanowiło problemu. W zależności od upodobań oferujemy klucze aluminiowe lub stalowe.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?