Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Kategorie

Sprzęt wysokościowy i drabiny

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 45 elementów

Sprzęt wysokościowy i drabiny

Specyfika pracy strażaka wiąże się z wykonywaniem czynności operacyjnych, które nie zawsze dzieją się w miejscach łatwo dostępnych. Działania pod ziemią lub na wysokości wymagają odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu niesienie pomocy poszkodowanym jest możliwe w każdych warunkach i nie wiąże się z ryzykowaniem własnego życia. Mając świadomość, jak ważna jest jakość drabin oraz sprzętu ratownictwa wysokościowego, przygotowaliśmy dla Państwa produkty doskonałej jakości, które gwarantują pełne bezpieczeństwo i niezawodność.

Sprzęt wysokościowy PSP

Na sprzęt wysokościowy składają się wszelkie akcesoria ratownictwa wysokościowego, takie jak liny, szelki bezpieczeństwa, przyrządy zjazdowe i asekuracyjne oraz drabiny. Dzięki nim strażacy mają możliwość niesienia pomocy zarówno głęboko pod ziemią, jak i na wysokościach. Ponieważ jedną z najważniejszych zasad takiej służby, jest zadbanie w pierwszej kolejności o własne bezpieczeństwo, w naszym asortymencie znajdą Państwo wszelkie dodatki do lin i bloczków, które pozwalają odpowiednio zabezpieczyć osobę, będzie z nich korzystać.

Sprzęt wysokościowy

W naszym sklepie dostępne są wszystkie produkty, które umożliwiają służbom ratowniczym przeprowadzanie operacji w miejscach trudno dostępnych. Drabiny, które oferujemy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Charakteryzuje je wytrzymałość oraz stabilność, dająca strażakom uczucie pewności i komfortu, niezbędnego do efektywnej pracy. Nie inaczej jest w przypadku naszych akcesoriów ratownictwa wysokościowego. Szelki bezpieczeństwa, taśmy i pętle oraz przyrządy zaciskowe pozwalają na pełną asekurację podczas wspinaczki lub zsuwania się w głąb ziemi, bez obaw o nagły upadek lub utratę równowagi. Mogą Państwo wybierać wszystkie produkty osobno lub zdecydować się na gotowy zestaw, który jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.
Ponieważ bezpieczeństwo osoby niosącej pomoc to podstawa udanej akcji ratowniczej dbamy, aby nasze produkty cechowała przede wszystkim najwyższa jakość, trwałość i stabilność, która zapewnia pełen komfort pracy i ochronę przed upadkiem.