WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 41,00 zł - 12 329,00 zł

Sprzęt wysokościowy i drabiny

Aktywne filtry

Bloczek podwójny Twin

Wydajny Bloczek podwójny Twin z możliwością podłączenia trzech karabinków. Bloczek przystosowany do współpracy z węzłem samoblokującym-Prusikiem. Waga 450 g.

Cena 599,00 zł

Drabina nasadkowa DN-2,73

Drabina nasadkowa jest drabiną przystawną wieloprzęsłową. Przydatna jest przy akcjach ratowniczych prowadzonych w  np.: piwnicach, studniach i na poddaszach.

Cena 590,00 zł

Bloczek ultralekki Micro Traxion

Bloczek ultralekki Micro Traxion z kulowym łożyskiem. Do zastosowania na linach 8 – 13 mm jako zwykły bloczek lub bloczek z funkcją blokady. Wydajność 91%.

Cena 399,00 zł

Drabina słupkowa DS-3,1

Drabina słupkowa jest najlżejszą drabiną stosowaną w straży pożarnej. Dzięki stworzonej konstrukcji drabina jest bardzo łatwo składana. 

Cena 811,00 zł

Taśma szyta 120

Taśma szyta 120 cm w kolorze czerwonym, o wytrzymałości do 22kN. Spełnia wszystkie wymagane normy oraz certyfikaty.  

Cena 43,50 zł

Drabina DNW 3080/3

Drabina trzyprzęsłowa trzyosobowa z drążkami stanowi nowy, unikalny typ drabiny pożarniczej, która łączy z sobą cechy drabiny nasadkowej oraz wysuwanej.

Cena 9 348,00 zł

Taśma szyta 150

Taśma 150 cm w kolorze czerwonym, wytrzymałość do 22kN. Taśma jest niezbędnym elementem wykorzystywanym w ratownictwie wysokościowym.

Cena 52,00 zł

Drabina dwuprzęsłowa wysuwana ZS 2100/3 D10W

Prosta w obsłudze, wysuwana Drabina dwuprzęsłowa ZS 2100/3. Drabina wykonana ze stopów aluminium, wytrzyma ciężar trzech Strażaków. Certyfikat CNBOP.

Cena 10 824,00 zł

Zestaw asekuracyjny BASIC S

W skład Zestawu asekuracyjnego BASIC S wchodzą szelki bezpieczeństwa, amortyzator bezpieczeństwa z linką bezpieczeństwa i zatrzaśnikiem oraz worek transportowy.

Cena 163,00 zł

Zestaw asekuracyjny BASIC 4

Zestaw asekuracyjny BASIC 4 zawierający szelki bezpieczeństwa P 01, amortyzator bezpieczeństwa ABW z linką bezpieczeństwa i zatrzaśnikiem, worek transportowy.

Cena 183,00 zł

Zestaw asekuracyjny BASIC 5

Oferujemy Zestaw asekuracyjny BASIC 5 z szelkami bezpieczeństwa P 05 z przednim i tylnym punktem zaczepowym oraz z pasem i bocznymi klamrami zaczepowymi.

Cena 308,00 zł

Zestaw asekuracyjny GRIDER

Zestaw asekuracyjny to najważniejszy element zabezpieczający podczas prac na wysokościach. Elementy zestawu przechowywane są w poręcznej torbie transportowej.

Cena 380,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-05S

Oferujemy Szelki bezpieczeństwa P-05S dostępne w rozmiarach M-XL i XXL. Taśmy wykonane z poliamidu/poliestru 45mm, klamry stalowe ocynkowane, nici poliestrowe.

Cena 213,00 zł

Szelki Bezpieczeństwa P-32PRO

Profesjonalne Szelki Bezpieczeństwa P-32PRO z podkładkami na barki i uda oraz pasem biodrowym wyposażone w tylną klamrę zaczepową i przedni punkt zaczepowy.

Cena 308,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-34EL

Szelki bezpieczeństwa P-34EL z regulowanymi pasami udowymi, barkowymi i pasem piersiowym. W udach i taśmie ramiennej miękka, zapewniająca komfort poduszka.

Cena 347,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-70

Szelki bezpieczeństwa P-70 dostępne w rozmiarach M-XXL. Szelki wyposażone w m.in. automatyczne klamry łączącoregulacyjne oraz przedni i tylny punkt zaczepowy.

Cena 500,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-90

Szelki bezpieczeństwa P-90 bogato wyposażenie w m.in. punkty zaczepowe do pracy w podwieszeniu i automatyczne klamry łączącoregulacyjne. Rozmiar M-XL i XXL.

Cena 525,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-80 mX

Szelki bezpieczeństwa P-80 z ergonomiczną podkładką na plecy i uda oraz pasem biodrowym. Szelki posiadają certyfikat CE. Rozmiar M-XL (średni) lub XXL (duży).

Cena 581,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-81

Szelki bezpieczeństwa P-81 do ochrony przed upadkiem z wysokości posiadają podkładkę na plecy i uda oraz pas biodrowy. Szelki są ergonomiczne i wygodne.

Cena 481,00 zł

Bucket 30 L

Worek transportowy Bucket 30L na ekwipunek ratowniczy. Worek z zewnętrznym ściągaczem, wykonany ze szczelnej tkaniny w kolorze żółtym. Z  wytrzymałym brezentowym dnem

Cena 319,00 zł

Bucket 45 L

Worek sztywny o dwóch pojemnościach: 30l i 45l. Posiada zewnętrzny ściągacz, który ułatwia dostęp do wnętrza worka/ Został wykonany z wysokiej jakości materiałów. 

Cena 415,00 zł

Zestaw ratownictwa wysokościowego KSRG

Zestaw ratownictwa wysokościowego w zakresie podstawowym przeznaczony dla jednostek krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. 

Cena 12 329,00 zł

Zestaw ratownictwa wysokościowego - Standard

Zestawy ratownictwa wysokościowego spełniający wytyczne dotyczące normatywu wyposażenia w sprzęt i środki techniczne do ratownictwa wysokościowego

Cena 1 580,00 zł

Przyrząd zaciskowy Tibloc

Zwarty i lekki, awaryjny Przyrząd zaciskowy Tibloc. Do użycia jako systemy do wyciągania lub sprzęt do wychodzenia po linie.

Cena 189,00 zł

Przyrząd zaciskowy Croll

Przyrząd zaciskowy Croll. Może być używany z zaciskiem ASCENSION lub przyrządem zaciskowym BASIC. W górnej części trójkątny otwór do mocowania szelek.

Cena 275,00 zł

Przyrząd zaciskowy Petzl Ascension

Przyrząd zaciskowy Ascension (małpa) z pokrytą elastomerem rączką dla prawo i leworęcznych, przeznaczony do wchodzenia po linie. Produkt indywidualnie testowany

Cena 305,00 zł

Przyrząd zjazdowy Petzl I'D S

Przyrząd zjazdowy z aut. blokadą I'D do ratownictwa, dostosowany do manipulacji przy dużych obciążeniach. Przyrząd do pracy na linie o średnicy 10 do 11,5 mm.

Cena 1 165,00 zł

Petzl Huit Ósemka

Oferujemy przyrząd zjazdowy - Petzl Huit Ósemka o prostej, zwartej i lekkiej konstrukcji. Produkt dedykowany do użycia na linach pojedynczych o średnicy 8 do 13 mm.

Cena 79,00 zł

Sprzęt do ratownictwa wyskościowego i drabiny

Specyfika pracy strażaka wiąże się z wykonywaniem czynności operacyjnych, które nie zawsze dzieją się w miejscach łatwo dostępnych. Działania pod ziemią lub na wysokości wymagają odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu niesienie pomocy poszkodowanym jest możliwe w każdych warunkach i nie wiąże się z ryzykowaniem własnego życia. Mając świadomość, jak ważna jest jakość drabin strażackich oraz sprzętu ratownictwa wysokościowego, przygotowaliśmy dla Państwa produkty doskonałej jakości, które gwarantują pełne bezpieczeństwo i niezawodność.

Sprzęt wysokościowy PSP

Na sprzęt wysokościowy składają się wszelkie akcesoria ratownictwa wysokościowego, takie jak liny, szelki bezpieczeństwa, przyrządy zjazdowe i asekuracyjne oraz drabiny. Dzięki nim strażacy mają możliwość niesienia pomocy zarówno głęboko pod ziemią, jak i na wysokościach. Ponieważ jedną z najważniejszych zasad takiej służby, jest zadbanie w pierwszej kolejności o własne bezpieczeństwo, w naszym asortymencie znajdą Państwo wszelkie dodatki do lin i bloczków, które pozwalają odpowiednio zabezpieczyć osobę, będzie z nich korzystać.

Sprzęt wysokościowy

W naszym sklepie dostępne są wszystkie produkty, które umożliwiają służbom ratowniczym przeprowadzanie operacji w miejscach trudno dostępnych. Drabiny, które oferujemy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Charakteryzuje je wytrzymałość oraz stabilność, dająca strażakom uczucie pewności i komfortu, niezbędnego do efektywnej pracy. Nie inaczej jest w przypadku naszych akcesoriów ratownictwa wysokościowego. Szelki bezpieczeństwa, taśmy i pętle oraz przyrządy zaciskowe pozwalają na pełną asekurację podczas wspinaczki lub zsuwania się w głąb ziemi, bez obaw o nagły upadek lub utratę równowagi. Mogą Państwo wybierać wszystkie produkty osobno lub zdecydować się na gotowy zestaw, który jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.
Ponieważ bezpieczeństwo osoby niosącej pomoc to podstawa udanej akcji ratowniczej dbamy, aby nasze produkty cechowała przede wszystkim najwyższa jakość, trwałość i stabilność, która zapewnia pełen komfort pracy i ochronę przed upadkiem.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?