Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 2 501,00 zł - 47 651,00 zł

Motopompy i pompy

Aktywne filtry

Motopompa NIAGARA 3 MAX

Motopompa pływająca NIAGARA 3 MAX z niezatapialnym pływakiem wykonanym z polietylenu o dużej gęstości. Min. głębokość ssania 15mm, max wydajność 1200m3/min.

Cena 5 190,00 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 ECO

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 ECO Rosenbauer z silnikiem elektrycznym. Lekka pompa o masie 22kg przeznaczona do pracy z mniejszym agregatem o mocy 3 kVA.

Cena 9 575,55 zł

Motopompa KOSHIN SEH 80 X (FOGO)

Prezentujemy Motopompy KOSHIN SEH 80 X (FOGO) o wydajności 930 l/min. Pompa napędzana silnikiem benzynowym (pojemność zbiornika 3,1l) HONDA GX160.

Cena 2 768,00 zł

Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 50X (FOGO)

Wydajna (700 l/min) i niezawodna Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 50X (FOGO) pozwoli na szybkie skuteczne usunięcie zanieczyszczonej wody z zalanych obiektów.

Cena 6 175,00 zł

Motopompa pływająca NIAGARA 2

Motopompa pływająca NIAGARA 2 to wyposażony w niezatapialny pływak sprzęt do wypompowywania zanieczyszczonej wody z zamkniętych pomieszczeń np. piwnic, garaży.

Cena 6 200,00 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 od ROSENBAUER jest zasilana silnikiem elektrycznym. Pompa z zintegrowanym z konstrukcją pompy systemem ssania na płasko.

Cena 9 031,89 zł

Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 80X (FOGO)

Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 80 X o wydajności 1340 l/min z benzynowym silnikiem HONDA GX240 jest idealnym narzędziem do zwalczania skutków powodzi.

Cena 8 436,00 zł

Motopompa KOSHIN SEH 50X (FOGO)

Prezentujemy Motopompy KOSHIN SEH 50X (FOGO) do pompowania wody czystej i brudnej. Średnica przyłączy 50 mm, wysokość podnoszenia 27 m. Rozruch za pomocą linki.

Cena 2 502,00 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 8/1

Pompa NAUTILUS 8/1 to niezawodne urządzenie wyprodukowane przez znaną firmę Rosenbauer zostało przetestowane i certyfikowane zgodnie z normą DIN 14425. 

Cena 11 525,10 zł

Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 100X (FOGO)

Motopompa szlamowa KOSHIN KTH 100X (FOGO) z benzynowym silnikiem Honda GX340. Wydajność 1600 l/min, wysokość ssania 8m, maksymalna średnica zanieczyszczeń 27mm.

Cena 12 138,00 zł

Pompa pływająca MAMUT 2400l/min

Pompa pływająca MAMUT 2400l/min jest wysokowydajną motopompą pływającą do odpompowywania wody zanieczyszczonej. Urządzenie wyposażone w silnik spalinowy.

Cena 10 461,89 zł

Motopompa szlamowa PH 2400

Niewielka a zarazem mobilna Motopompa szlamowa PH 2400 to niezwykle wydajne  narzędzie do walki z powodziami. Jest w stanie przepompować nawet 2400l wody/min.

Cena 14 248,32 zł

Motopompa KOSHIN SEH 100 X (FOGO)

Motopompa do wody czystej i brudnej KOSHIN SEH 100 X (FOGO) wyposażona w benzynowy silnik HONDA GX 240 pracujący bez tankowania około 2,5h. Wydajność 1450 l/min

Cena 6 740,00 zł

Pompa READY 4

Elektryczna Pompa READY 4 dedykowana do zamkniętych pomieszczeń np. piwnic. Dla wygody serwisowania konstrukcja powstała w oparciu o zdejmowaną górną część.

Cena 3 907,00 zł

MOTOPOMPA PŁYWAJĄCA POSEJDON II HD

MOTOPOMPA PŁYWAJĄCA POSEJDON II HD samozasysająca z możliwością pracy na sucho o wydajności maksymalnej 1202 l/min z silnikiem HONDA GXV 160. 

Cena 5 524,27 zł

Pompa READY 4 PŁYWAK

Elektryczna Pompa zatapialna READY 4 z PŁYWAKIEM do usuwania zanieczyszczonej wody oraz wody zawierającej piasek i żwir. Wytrzymała i prosta w obsłudze.

Cena 3 621,00 zł

Pompa READY 8

Pompa zatapialna READY 8 o konstrukcji umożliwiającej bezproblemowa wymianę zużytych elementów. Wysokość podnoszenia 14 m, wydajność 20 m3/h, waga 12,5 kg.

Cena 5 235,00 zł

Pompa zanurzeniowa READY 8 PŁYWAK

Pompa zanurzeniowa READY 8 z PŁYWAKIEM. Lekka pompa elektryczna do usuwania wody zanieczyszczonej - także wody zawierającej piasek i żwir. Górna część zdejmowana

Cena 5 685,00 zł

Zestaw MAMUT+

Oferujemy kompletny Zestaw MAMUT+, na który składają się: wysokowydajna motopompa pływająca MAMUT 2400l/min, wąż tłoczny W110-20m oraz rozdzielacz 110/2x75.

Cena 12 035,00 zł

Motopompa pływająca NIAGARA 2 PLUS

Motopompa pływająca NIAGARA 2 PLUS napędzana czterosuwowym silnikiem Honda GXV 160 wyposażonym w regulator obrotów. Możliwość podawania wody zanieczyszczonej.

Pompy i motopompy pożarnicze

Motopompy i pompy strażackie pozwalają na usunięcie wody z terenów dotkniętych zalaniem czy powodzią, a więc z piwnic domów, garażów czy placów budowy. Szybka interwencja strażaków pozwoli zminimalizować straty i przywrócić poszkodowanym codzienny rytm pracy i dnia. W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajdziesz motopompy i pompy różnego rodzaju, ale zawsze tej samej jakości – najlepszej.

Pompy pożarnicze – mobilne i wydajne

Ze względu na dużą ilość różnego rodzaju produktów kategorię „pompy i motopompy” podzieliliśmy na kilka podkategorii. Dzięki temu uzyskaliśmy większą przejrzystość, która przekłada się na wyższy komfort zakupów. Nie ważne czy interesuje Cię motopompa szlamowa czy motopompa pływająca, znajdziesz je w naszej ofercie. W obecnych czasach we wszelkiego rodzaju urządzenia do pompowania wody podczas pożaru czy działań związanych z powodzią i podtopieniami liczy się przede wszystkim mobilność i wydajność urządzeń. Dzięki tym właściwościom strażacy będą mogli zakończyć akcję z powodzeniem, a zalany teren znów będzie zdatny do użytkowania.

Motopompa strażacka

W podkategoriach znajdziecie pompy strażackie zarówno do wody brudnej, jak i czystej, pompy szlamowe, motopompy pływające, turbopompy i wsysacze, pompy elektryczne oraz zestawy wysokociśnieniowe gotowe do montażu na aucie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy miłych zakupów. W razie wątpliwości zawsze służymy pomocą techniczną.

Motopompa pływająca

Zgodnie z nazwą unoszą się na powierzchni wody i to właśnie odróżnia je od innych motopomp. Z tego powodu możemy ich użyć gdzie tylko chcemy. Wystarczy tylko woda o głębokości 50 mm by można było jej użyć. Łatwa obsługa i prosta konstrukcja skutkują niezawodnością sprzętu i uznaniem wśród strażaków. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na wydajność pompy i wysokość podnoszenia słupa wody.

Pompy elektryczne

Używamy ich wszędzie tam, gdzie praca urządzeń spalinowych jest niewskazana. Do takich należą pomieszczenia zamknięte, takie jak piwnice. Ograniczeniem zakresu miejsc gdzie może pracować taka pompa elektryczna, jest to, że musi być ona w pełni zanurzona w wodzie. Spowodowane jest to koniecznością chłodzenia urządzenia. Dlatego przy wyborze pompy warto zwrócić uwagę na jej wysokość. Niektóre z pomp obecnych w naszej ofercie zostały wyposażone w pływak, pozwalający nam monitorować poziom wody. Gdy ta osiągnie pewien poziom, pompa samoczynnie się wyłączy.

Motopompy szlamowe

Wyróżniają się znacznie większą tolerancją na zanieczyszczenia. Pompy te mogą pracować w warunkach, których inne motopompy by nie wytrzymały. Dodatkowym atutem jest ich wydajność. Mają również możliwość dołączenia do nich węży ssawnych. Te pozwalają pompie pozostać na zewnątrz podczas wypompowywania wody z zalanego pomieszczenia. Przez to, że postawiono na prostotę i niezawodność, osiągnięto je kosztem rozmiaru sprzętu. Motopompy szlamowe są ogromne w porównaniu do innych pomp, jest to wada. Jednak widok wielkiego strumienia wypompowywanej wody nam to rekompensuje.

Pompy wysokociśnieniowe

Często zmuszeni jesteśmy transportować wodę na znaczne odległości. Sprawia to problem zwykłymi motopompami. Pompy wysokociśnieniowe mają niezależne źródło zasilania i są w stanie przekazać strumienie wody w odległe miejsca. Pobór wody może się odbywać z różnego rodzaju zbiorników. Możemy korzystać zarówno z wody celowo zmagazynowanej jak i tej występującej naturalnie np. z oczka wodnego. Przy wyborze pompy wysokociśnieniowej warto kierować się jej wydajnością i ciśnieniem roboczym.

Motopompy pożarnicze

Używane są podczas powodzi lub zalań pomieszczeń. Ich główną funkcją jest wypompowywanie wody. Pozwala to zmniejszyć straty materialne, wywoływane przez wodę i wilgoć. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na parametry motopompy podczas doboru odpowiedniego dla siebie sprzętu. Pompy te przydatne są nie tylko w Straży Pożarnej, ale także w budownictwie, ogrodnictwie i gospodarstwach rybnych.

Turbopompy i wysysacze

Jednym z licznych zagrożeń, z którymi trzeba się zmagać podczas akcji Straży Pożarnej, jest zalanie. Może być ono wywołane przez ulewne deszcze lub powódź. Turbopompy to urządzenia o napędzie wodnym, mogące prędko przepompować wodę lub przetłoczyć jej ogromne ilości w krótkim czasie. Jest idealne by pozbyć się wody z terenu położonego poniżej, takiego jak różnego rodzaju kanały lub studnie. W ofercie mamy również turbopompę z suchobiegiem.

Pompy do wody czystej i brudnej

Wszystkie pompy i motopompy nie pasujące swoją budową do innych kategorii, umieściliśmy w tej. Z tego powodu obecne w niej pompy są wielofunkcyjne. Przeznaczone są do wody z niewielką ilością zanieczyszczeń oraz tą z większą ich średnicą.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?