Karabinki zakręcane HMS

Aktywne filtry

Karabinek stalowy zakręcany HMS

Karabinki zakręcane HMS to funkcjonalny element sprzętu osobistego strażaka w ratownictwie wysokościowym. Karabinki wspinaczkowe w wielu kształtach i rozmiarach to najbardziej charakterystyczny element wyposażenia każdego wspinacza. Niezbędne podczas asekuracji oraz stanowią integralna część szpeju. Mają wiele zastosowań natomiast najważniejszą jest asekuracja dolna. Karabinki HMS potrzebne są przy asekuracji pierwszego na linie. Zarówno przy wspinaczce na wędkę, jak i prowadzeniu. Często używane są przy auto asekuracji przy zjazdach na linie, przewiązywaniu się na stanowisku, wędkowaniu. Najczęściej spotykane są karabinki HMS zakręcane o gruszkowatym kształcie.

Karabinki wspinaczkowe do pracy na wysokości

Karabinki do pracy na wysokości to małe i solidne dodatkowe wyposażenie Ratownika. Karabinek wytrzymuje duże obciążenia, dzięki czemu doskonale spisze się podczas podpinania ładunków oraz podczas akcji ratowniczych. Karabinek zakręcany HMS sprawdzi się podczas pracy w najcięższych warunkach, a jego konstrukcja pozwala także na wykorzystanie go w środowisku agresywnym chemicznie, a także pod wodą. Karabinek zakręcany HMS jest wykonany z hartowanej stali, co sprawia, że jest bardzo mocny i odporny na tarcie. Solidne wykonanie pozwala na wpinanie się w linkę stalową bez żadnych obaw, że nasz karabinek się uszkodzi. Zakręcany zamek z technologią KEY-LOCK zapewni bezpieczeństwo i minimalizuje możliwość przypadkowego otwarcia. Wszystkie karabinki dostępne w naszej ofercie posiadają atesty.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?