W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Karabinki zakręcane HMS

Aktywne filtry

Karabinki zakręcane HMS

Jednym z typowych elementów sprzętu osobistego strażaka w ratownictwie wysokościowym są karabinki HMS. Zastosowań mają setki z czego chyba najważniejszą jest asekuracja dolna i na wędkę. Karabinki HMS potrzebne są przy asekuracji pierwszego na linie. Zarówno przy wspinaczce na wędkę, jak i prowadzeniu. Często używane są przy auto asekuracji  przy zjazdach na linie , przewiązywaniu się na stanowisku, wędkowaniu. Oczywiście to są te najczęstsze zastosowania. W różnych dziedzinach wspinania, prac wysokościowych i ratownictwa będzie ich znacznie więcej. Najczęściej spotykane są karabinki HMS  zakręcane o gruszkowatym kształcie. Wszystkie dostępne w naszej ofercie posiadają atesty.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć