Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Rat. wysokościowe

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 41 elementów

Ratownictwo wysokościowe

Dzięki zdolnościom operacyjnym służb ratownictwa wysokościowego można realizować działania mające na celu ochronę ludzi i zwierząt w miejscach o utrudnionym dostępie, na dużej wysokości, a także w obszarach poniżej poziomu ziemi. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu i kondycji członków służb ratowniczo-gaśniczych, a także dzięki solidnemu sprzętowi, któremu można w pełni zaufać. W sklepie strażackim Strefa998.pl znajdziesz szereg narzędzi do interwencji na wysokościach, które są wykonane z solidnych materiałów.

Narzędzia dla ratownictwa wysokościowego

W naszej ofercie możesz znaleźć liny, szelki bezpieczeństwa, przyrządy zjazdowe i asekuracyjne, bloczki, worki, karabinki, a także przyrządy zaciskowe, które pozwolą Ci na przeprowadzenie skutecznej akcji ratowniczej ponad i pod poziomem terenu. Możesz wybrać od razu cały zestaw.

Ratownictwo wysokościowe – bezpieczeństwo i niezawodność

Akcje ratunkowe prowadzone w miejscach niebezpiecznych i trudno osiągalnych wymagają wiedzy, rozwagi, a także właściwej asekuracji. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz asortyment przygotowany przez praktyków, którzy doskonale zdają sobie sprawę z koniecznych właściwości sprzętu do ratownictwa wysokościowego.