WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Plandeki, worki, OC

Aktywne filtry

Plandeka ochronna standard 2x3m

Prezentujemy uniwersalne, wodoodporne Plandeki ochronne standard 2x3m. Plandeki pleśnioodporne z aluminiowymi oczkami mocującymi i wzmocnionymi krawędziami.

Cena 8,00 zł

Plandeka ochronna standard 3x3m

Plandeka ochronna standard o wymiarach 3x3m jest wytrzymałą plandeką okryciową, niezbędna do czynności zabezpieczających. Krawędzie dodatkowo wzmocnione.

Cena 11,00 zł

Plandeka ochronna standard 3x4m

Plandeka okryciowa, ochronna standard o wymiarach 3x4m. Plandeka z aluminiowymi oczkami mocującymi i krawędziami z dodatkowym wzmocnieniem ze sznurka.

Cena 15,00 zł

Plandeka ochronna standard 3x5m

Uniwersalna Plandeka ochronna standard 3x5m przydatna podczas wszelkich działań zabezpieczających. Supermocna, wykonana tworzywa sztucznego o gramaturze 70g/m2.

Cena 18,00 zł

Plandeka ochronna standard 4x6m

Plandeka ochronna standard 4x6m. Mocna, uniwersalna, wodo i pleśnioodporna plandeka okryciowa o gramaturze 70g/m2. Krawędzie wzmocnione sznurkiem.

Cena 29,00 zł

Plandeka ochronna standard 4x5m

Prezentujemy Plandeki ochronne, okryciowe standard w rozmiarze 4x5m. Plandeka wykonana z tworzywa o gramaturze 70g/m2, przez co jest wyjątkowo wytrzymała.

Cena 24,00 zł

Plandeka ochronna standard 5x6m

Prezentowana uniwersalna Plandeka ochronna standard o wymiarach 5x6m jest supermocna, posiada aluminiowe oczka mocujące i wzmocnienia krawędzi ze sznurka.

Cena 36,00 zł

Plandeka ochronna standard 6x8m

Oferowana Plandeka ochronna standard w rozmiarze 6x8m posiada aluminiowe oczka mocujące ułatwiające jej zamontowanie. Oczka rozmieszczone w odległości co 1m.

Cena 58,00 zł

Plandeka ochronna standard 5x8m

Uniwersalna, supermocna i wodoodporna Plandeka ochronna standard 5x8m może być wykorzystana do zabezpieczenia obiektów pozbawionych poszycia dachowego.

Cena 48,00 zł

Plandeka ochronna standard 6x10m

Prezentujemy mocne Plandeki ochronne standard 6x10m wykonane z trwałego tworzywa posiadającego właściwości wodoodporne. Plandeka jest również pleśnioodporna.

Cena 72,00 zł

Plandeka ochronna standard 6x12m

Plandeka ochronna standard o wymiarach 6x12m jest wytrzymałą plandeką okryciową niezbędna do czynności zabezpieczających. Krawędzie wzmocnione sznurkiem.

Cena 87,00 zł

Plandeka ochronna standard 10x12m

Prezentujemy wodoodporne Plandeki ochronne standard 10x12m do zabezpieczania mienia np. po wystąpieniu gwałtownych i niszczących zjawisk atmosferycznych.

Cena 144,00 zł

Worek 25kg - 100szt

Oferujemy Worki 25kg niezbędne przy podejmowaniu akcji ratowniczych i zabezpieczających związanych z niebezpieczeństwem podtopienia czy zalania. Zestaw 100szt.

Cena 78,00 zł

Worek 25kg - 500szt

Oferujemy Worki 25kg – 500szt - do zabezpieczenia nieruchomości lub wzmacniania wałów powodziowych podczas wystąpienia zalań, podtopień  czy powodzi.

Cena 386,00 zł

Worek 25kg - 1000szt

Prezentujemy białe worki powodziowe o ładowności 25kg do zabezpieczenia np. nieruchomości czy wzmocnienia wałów powodziowych. Zestaw zawiera 1000 szt. worków.

Cena 771,00 zł

Plandeka 

Plandeka to produkt, który odznacza się dużą odpornością podczas niebezpiecznych warunkach atmosferycznych.  Zmieniający się klimat powoduje niestabilność pogodową. Wichury i nawałnice będą nam towarzyszyły coraz częściej. Gwałtowne zjawiska pogodowe mogą doprowadzić do zniszczeń mienia, a także mogą zagrażać zdrowiu i życiu człowieka. W takich sytuacjach PSP i OSP również zobowiązane są do podejmowania akcji ratowniczych i zabezpieczających. Plandeka ochronna standard to produkt charakteryzujący się dużą wytrzymałością, wykonaną z wysokiej jakości materiałów.

Plandeki jako niezbędne wyposażenie - wybierz odpowiedni produkt i wykorzystaj go w każdych warunkach

Plandeki dostępne w ofercie naszego Sklepu dostępne są w wielu rozmiarach. Dzięki dobraniu odpowiedniego rozmiaru możemy zabezpieczyć np. budynek po zerwaniu z niego poszycia dachowego lub wszelkiego rodzaju narzędzi. Aktualne zmiany klimatu sprzyjają występowaniu gwałtownych huraganów i jednostki pożarnicze będą coraz częściej wzywane do udzielenia wsparcia przy usuwaniu ich skutków. Gwałtowne opady, które mogą powodować lokalne podtopienia lub opady długotrwałe często grożą powodzią. Wraz z plandekami stosowane są również worki powodziowe. Strażacy muszą zaopatrzyć się w wystarczającą ilość worków powodziowych dla zabezpieczenia np. nieruchomości czy wzmocnienia wałów powodziowych. Plandeki i worki powodziowe to niezbędne elementy wyposażenia m.in. jednostek pożarniczych.

Plandeka zabezpieczająca - idealna folia ogrodowa

Plandeka zabezpieczająca to wielozadaniowy produkt. Plandekę można również zastosować w celu ochrony przedmiotów, które wymagają zabezpieczenia przed brudem. Plandeki dostępne w ofercie naszego Sklepu są odporne na warunki atmosferyczne, łatwe w utrzymaniu czystości, pleśnioodporne, a także posiadają pierścienie mocujące z metalu. Gwarantujemy wysoką jakość produktu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?