W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Plandeki, worki, OC

Aktywne filtry

Plandeka ochronna standard 2x3m

Prezentujemy uniwersalne, wodoodporne Plandeki ochronne standard 2x3m. Plandeki pleśnioodporne z aluminiowymi oczkami mocującymi i wzmocnionymi krawędziami.

Cena 7,38 zł

Plandeka ochronna standard 3x3m

Plandeka ochronna standard o wymiarach 3x3m jest wytrzymałą plandeką okryciową, niezbędna do czynności zabezpieczających. Krawędzie dodatkowo wzmocnione.

Cena 11,07 zł

Plandeka ochronna standard 3x7m

Oferowana Plandeka ochronna standard 3x7m jest wodoodporna a także odporna na pleśń. Aluminiowe, rozmieszczone co 1m oczka ułatwią montaż w wymaganym miejscu.

Cena 25,83 zł

Plandeka ochronna standard 3x4m

Plandeka okryciowa, ochronna standard o wymiarach 3x4m. Plandeka z aluminiowymi oczkami mocującymi i krawędziami z dodatkowym wzmocnieniem ze sznurka.

Cena 13,53 zł

Plandeka ochronna standard 3x5m

Uniwersalna Plandeka ochronna standard 3x5m przydatna podczas wszelkich działań zabezpieczających. Supermocna, wykonana tworzywa sztucznego o gramaturze 70g/m2.

Cena 17,22 zł

Plandeka ochronna standard 4x5m

Prezentujemy Plandeki ochronne, okryciowe standard w rozmiarze 4x5m. Plandeka wykonana z tworzywa o gramaturze 70g/m2, przez co jest wyjątkowo wytrzymała.

Cena 22,14 zł

Plandeka ochronna standard 4x6m

Plandeka ochronna standard 4x6m. Mocna, uniwersalna, wodo i pleśnioodporna plandeka okryciowa o gramaturze 70g/m2. Krawędzie wzmocnione sznurkiem.

Cena 27,06 zł

Plandeka ochronna standard 5x6m

Prezentowana uniwersalna Plandeka ochronna standard o wymiarach 5x6m jest supermocna, posiada aluminiowe oczka mocujące i wzmocnienia krawędzi ze sznurka.

Cena 34,44 zł

Plandeka ochronna standard 4x8m

Prezentujemy wytrzymałe, wodo i pleśnioodporne Plandeki ochronne standard 4x8m wykonane z tworzywa o gramaturze 70g/m2. Krawędzie dodatkowo wzmocnione sznurkiem

Cena 36,90 zł

Plandeka ochronna standard 5x8m

Uniwersalna, supermocna i wodoodporna Plandeka ochronna standard 5x8m może być wykorzystana do zabezpieczenia obiektów pozbawionych poszycia dachowego.

Cena 44,28 zł

Plandeka ochronna standard 6x8m

Oferowana Plandeka ochronna standard w rozmiarze 6x8m posiada aluminiowe oczka mocujące ułatwiające jej zamontowanie. Oczka rozmieszczone w odległości co 1m.

Cena 54,12 zł

Plandeka ochronna standard 6x10m

Prezentujemy mocne Plandeki ochronne standard 6x10m wykonane z trwałego tworzywa posiadającego właściwości wodoodporne. Plandeka jest również pleśnioodporna.

Cena 66,42 zł

Plandeka ochronna standard 6x12m

Plandeka ochronna standard o wymiarach 6x12m jest wytrzymałą plandeką okryciową niezbędna do czynności zabezpieczających. Krawędzie wzmocnione sznurkiem.

Cena 79,95 zł

Plandeka ochronna standard 8x10m

W Plandece ochronnej standard umieszczono w odległości co 1m aluminiowe oczka do mocowania. Krawędzie dodatkowo wzmocnione sznurkiem. Tutaj rozmiar 8x10m.

Cena 89,79 zł

Plandeka ochronna standard 8x12m

Oferowana Plandeka ochronna, okrciowa standard o wymiarach 8 x 12m jest wodoodporna a także odporna na pleśń, przez co może być użytkowana przez dłuższy czas.

Cena 126,00 zł

Plandeka ochronna standard 10x10m

Prezentowana Plandeka ochronna standard 10x10m będzie idealnym narzędziem do zabezpieczenia mienia poszkodowanych przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi

Cena 123,00 zł

Plandeka ochronna standard 10x12m

Prezentujemy wodoodporne Plandeki ochronne standard 10x12m do zabezpieczania mienia np. po wystąpieniu gwałtownych i niszczących zjawisk atmosferycznych.

Cena 129,15 zł

Plandeka ochronna standard 10x15m

Oferujemy mocne Plandeki ochronne standard przydatne podczas akcji zmierzających do zabezpieczenia mienia . Tutaj plandeka okryciowa o wymiarach 10 x 15m.

Cena 147,60 zł

Plandeka ochronna standard 15x20m

Plandeka ochronna standard 15 x 20m z aluminiowymi, rozmieszczonymi w odległości co 1 m oczkami mocującymi i krawędziami dodatkowo wzmocnionymi sznurkiem.

Cena 307,50 zł

Plandeka ochronna standard 20x20m

Plandeka ochronna standard o wymiarach 20 x 20m. Plandeka okryciowa, wykonana z tworzywa sztucznego o gramaturze 70g/m2. Supermocna i bardzo wytrzymała.

Cena 418,20 zł

Worek 25kg - 100szt

Oferujemy Worki 25kg niezbędne przy podejmowaniu akcji ratowniczych i zabezpieczających związanych z niebezpieczeństwem podtopienia czy zalania. Zestaw 100szt.

Cena 79,95 zł

Worek 25kg - 500szt

Oferujemy Worki 25kg – 500szt - do zabezpieczenia nieruchomości lub wzmacniania wałów powodziowych podczas wystąpienia zalań, podtopień  czy powodzi.

Cena 338,25 zł

Worek 25kg - 1000szt

Prezentujemy białe worki powodziowe o ładowności 25kg do zabezpieczenia np. nieruchomości czy wzmocnienia wałów powodziowych. Zestaw zawiera 1000 szt. worków.

Cena 615,00 zł

Plandeki, worki, OC

Jednostki Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej nie biorą udziału wyłącznie w akcjach związanych  typowo z podejmowaniem działań gaśniczych. W obecnej sytuacji – przy coraz bardziej zmieniającym się klimacie powodującym niestabilność pogodową musimy się pogodzić z faktem, że wichury i nawałnice będą nam towarzyszyły a zjawiska będą się nasilały. Gwałtowne zjawiska pogodowe mogą doprowadzić do zniszczeń (lub zagrożenia zniszczenia) mienia a także mogą zagrażać zdrowiu i życiu obywateli. W takich sytuacjach PSP i OSP również zobowiązane są do podejmowania akcji ratowniczych i zabezpieczających. Z tego powodu warto zaopatrzyć swoją jednostkę w plandeki i zrobić zapas worków przeciwpowodziowych.

Plandeki, worki powodziowe

W tej kategorii zgromadziliśmy plandeki w wielu rozmiarach, przy pomocy których m.in. zabezpieczymy budynek po zerwaniu z niego poszycia dachowego. Niestety aktualne zmiany klimatu sprzyjają występowaniu gwałtownych huraganów i jednostki pożarnicze będą coraz częściej wzywane do udzielenia wsparcia przy usuwaniu ich skutków. Niebezpieczne są również gwałtowne opady, które mogą powodować lokalne podtopienia lub opady długotrwałe – grożące powodzią. Dlatego pożarnicy muszą zaopatrzyć się w wystarczającą ilość worków powodziowych dla zabezpieczenia np. nieruchomości czy wzmocnienia wałów powodziowych. Jeżeli nasz dom znajduje się na obszarze zalewowym lub już raz spotkaliśmy się z sytuacją, gdzie w wyniku intensywnych opadów doszło do zalania np. piwnicy – sugerujemy zaopatrzenie się - dla własnego użytku – w worki tego typu, które będą pod ręką w awaryjnej sytuacji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć