Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 1 887,00 zł

Pasy i zawiesia

Aktywne filtry

Zestaw pasów i zawiesi PRO

W skład Zestawu pasów i zawiesi PRO wchodzą szakle oraz spełniające wymagania właściwych norm zawiesia pasowe, zawiesia wężowe i pasy transportowe.

Cena 1 887,00 zł

Szekla 7/8 6,5t

Szekla typu omega 7/8 nośność 6,5t

Cena 59,00 zł

Zblocze 10t

Zblocze smarowane 10t

Cena 139,00 zł

Pasy stabilizujące i zawiesia

W ratownictwie technicznym pasy i zawiesia są wykorzystywane m. in podczas stabilizacji wraków pojazdów. Stabilizacja jest procesem niezwykle istotnym gdyż podjęcie czynności ratunkowych przy nieprawidłowo ustabilizowanym pojeździe może spowodować jego przemieszczenie a dalej negatywne skutki dla osoby, której niesiemy pomoc oraz dla nas samych. Jest ona procesem wymagającym z jednaj strony dokładności, wprawy i uwagi a z drugiej  sprzętu i elementów wyposażenia na które składają się m. in. umieszczone w tej kategorii pasy transportowe, zawiesia, szekle czy pęta linowe.  Oferujemy je jako  kompletne zestawy - w skład których wchodzą wymienione na ich stronach elementy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?