WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Kółka pomiarowe

Aktywne filtry

Kółko pomiarowe NEDO

Kółko pomiarowe NEDO Professional nr katalogowy 703 112 z funkcją kasowania wyniku na liczniku i w pobliżu koła pomiarowego. Zakres pomiarów 0 do 9999,90m.

Cena 861,00 zł

Kółka pomiarowe

Profesjonalny sprzęt pomiarowy kojarzy się przede wszystkim z branżą geodezyjną. Jednak służby mundurowe – głównie Policja, również wykorzystują m.in. kółka pomiarowe do dokonania precyzyjnych pomiarów odległości.  Obsługa tego typu drogomierza jest bardzo łatwa. Obsługujący prowadzi kółko pomiarowe po terenie a licznik mierzy przejechaną trasę. Nie ma konieczności rozciągania taśmy pomiarowej – co w wielu przypadkach może okazać się niełatwe a nawet niemożliwe np. jeżeli odcinek, który chcemy zmierzyć nie przebiega po linii prostej.

Kółko pomiarowe

Wyróżnia się dwa rodzaje kółek pomiarowych – analogowe i cyfrowe.  W sklepie pożarniczym Strefa998.pl stawiamy na innowacyjność, dlatego oferujemy Państwu drogomierze niemieckiego producenta NEDO specjalizującego się w produkcji profesjonalnego sprzętu do pomiarów. Oferowany model posiada licznik zamontowany przy kole, pracujący w przód i w tył co daje możliwość korekty. Przycisk zerowania pomiarów oraz blokada znajdują się w rękojeści co ułatwia pracę. Aluminiowa obudowa urządzenia zapewnia jego lekkość ale też wytrzymałość. Zachęcamy do zakupów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?