Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Aparat ochronny układu oddechowego

Aparat powietrzny Aeris - butla stalowa

Aparat powietrzny Aeris z maską OptiPro i butlą stalową 6l/300 bar w którym zastosowania nowy wysokociśnieniowy reduktor oraz układ manometrów.

Aparat powietrzny Aeris - butla kompozytowa

Aparat powietrzny Aeris z maską OptiPro i bardzo lekką butlą kompozytową 6,8l/300 bar, 2,8 kg. Wykonana jest z tworzyw nie podlegających korozji.

Cena 5 803,14 zł

Aparat powietrzny X-Pro - butla kompozytowa

Aparat powietrzny X-Pro z maską OptiPro i bardzo lekką butlą kompozytową 7l/300 bar o masie 2,7 kg. Zestaw posiada wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia.

Cena 6 205,35 zł

Aparat powietrzny X-Pro - butla stalowa

Aparat powietrzny X-Pro z maską OptiPro i butlą stalową 6l/300 bar z możliwością podłączenia drugiej maski podczas ewakuacji osoby poszkodowanej.

Cena 5 159,85 zł

Aparat ochronny układu oddechowego 

Aparaty powietrzne z serii Aeris Fenzy  bazują na nowatorskim systemie i zbudowane są na zasadzie modułowej. Zastosowano nowy wysoko/średnio ciśnieniowy reduktor, nowe pasy nośne i nowy układ manometr/sygnał alarmowy. Jego kluczowe cechy to komfort, budowa modułowa i bezpieczeństwo, które zapewnione jest przez zastosowanie  uprzęży i pasów wykonanych z rozciągliwego włókna aramidowego oraz gwizdka  alarmu połączonego z manometrem za pomocą antystatycznego elastycznego przewodu HP/MP. Komfort użytkowania zapewnia kompozytowy, ergonomiczny noszak, trzy uchwyty do przenoszenia i otwór do wpięcia liny ratowniczej wykonane z włókna aramidowego, wygodne wyścielenia pasów ramiennych i pasa piersiowego, przeniesienie wagi aparatu na biodra i odciążenie ramion oraz  łatwe i szybkie w regulacji klamry. Zgodnie z nowymi, obowiązującymi w Unii Europejskiej przepisami, w strażach pożarnych mogą być stosowane tylko i wyłącznie aparaty spełniające wymogi normy 137:2006.Oferowane przez nas aparaty spełniają tę normę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć