W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 54,00 zł - 549,00 zł

Buty gumowe

Aktywne filtry

Buty gumowe STRAŻAK 01

Wszędzie tam, gdzie noga strażaka narażona jest na długotrwałą pracę w wodzie idealne są buty gumowe. Zastosowanie filcowego wkładu ocieplającego zapewnia ciepło.

Cena 467,40 zł

Wkładki do butów gumowych Strażak 01

Wkładki ocieplane wysokie  wykonane z filcu przeznaczone do butów specjalnych gumowych Strażak 01. Cena produktu dotyczy pary wkładek. 

Cena 54,12 zł

Buty gumowe FIREMAN z wkłądką niepalną

Buty strażackie gumowe FIREMAN wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i przeznaczone zostały dla jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Dostępność butów od styczeń 2022

Buty Gumowe FHR 003 BRANDBULL

Buty Gumowe FHR  posiadaj właściwości elektroizolacyjne klasy 0. Buty zapobiegają przesiąkaniu wilgoci, są odporne na wysoką temperaturę i poślizg. 

Dostępność butów od Sierpnia 2021

Cena 510,45 zł

Buty Gumowe FHR004 BRANDBULL

Elektroizolacyjne Buty Gumowe FHR004 BRANDBULL posiadają dodatkowe zabezpieczenia - wzmocnienie z materiałów odpornych na przecięcie i stalowe wzmocnienie noska

Dostępność butów od Sierpnia 2021

Cena 548,58 zł

Buty gumowe dla straży

Kontakt z wodą, olejami, toksycznymi kwasami, a nawet ogniem, ryzyko uszkodzenia mechanicznego. Buty dla strażaków muszą być gotowe do pracy w każdych warunkach! W tej kategorii prezentujemy niezwykle solidne gumowce strażackie. Jest to specjalny rodzaj obuwia, które zapewnia wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, przesiąkaniem wodą, działaniem olei, benzyny oraz kwasów, a nawet przed ogniem.

Niezawodne gumowce strażackie

Dostępne w naszym sklepie, niezawodne obuwie gumowe spełnia wymogi określone w normie EN:15090:2012, dotyczącej obuwia dla strażaków. Ponadto buty gumowe dla straży spełniają normę PN-EN 50321:2002 w zakresie elektroizolacji od prądu elektrycznego o napięciu do 1kV, dzięki czemu mogą być używane również przy instalacjach niskiego napięcia.

Profesjonalne kalosze strażackie do pracy w każdych warunkach

Buty gumowe dla straży doskonale radzą sobie z każdym wyzwaniem. Zastosowanie niezwykle wytrzymałych materiałów oraz wyjątkowo solidna konstrukcja zapewniają im gotowość do pracy w trudnych warunkach pożarowych i nie tylko. Gumowce strażackie chronią również przed bardzo niskimi temperaturami, zapewniając stopom ciepło. Ponadto zapobiegają poślizgowi na podłożu ceramicznym lub stalowym, w ten sposób niwelując ryzyko niebezpiecznego upadku. To jeszcze nie wszystko, co potrafią kalosze strażackie – ich specjalna konstrukcja gwarantuje również wysoką ochronę przed uderzeniem oraz zgnieceniem.

W naszym sklepie oferujemy buty gumowe dla straży w wersji podstawowej, a także buty z wkładką niepalną, które zapewniają jeszcze lepszą ochronę przed ogniem. Naszą ofertę kierujemy do jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej, które pragną zadbać o kompleksowe i sprawdzone wyposażenie dla swojej jednostki ratowniczej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć