Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 116,00 zł - 1 915,00 zł

Podnośniki strażackie HI-LIFT

Aktywne filtry

Hi-Lift First Responder 48"

Niewymagający zasilania, solidny i łatwy w obsłudze podnośnik Hi-Lift First Responder 48" to idealne narzędzie do m.in. rozpierania, podnoszenia czy wyważania.

Cena 1 915,00 zł

BL250 Bumper Lift

Uchwyt podnośnika Hi-Lift BL250 Bumper Lift zaprojektowany do łatwego podnoszenia pojazdu za stalowy, najbardziej zakrzywiony zderzak. Udźwig 1361 kg.

FK1 Fix-it-Kit

Zestaw podstawowych części FK1 Fix-it-Kit przeznaczony do serwisowania wszystkich podnośników HI-LIFT JACK. W zestawie kołki, sprężyny, śruba z nakrętką i smar.

Cena 139,00 zł

HKB Handle Keeper Black

Handle Keeper Black to wykonane z poliuretanu, wytrzymałe akcesorium Hi-Lift, przydatne podczas przechowywania i transportu narzędzi. Prosta instalacja.

Cena 116,00 zł

Hi-Lift

Podnośniki strażackie HI-LIFT okażą się niezawodnym narzędziem do podnoszenia obiektów. To wielofunkcyjne narzędzie okaże się niezastąpione przy uwalnianiu poszkodowanych z powypadkowych samochodów czy gruzowisk. Narzędzia tego typu dedykowane są nie tylko Strażakom, ich zalety okażą się użytkowe również w m.in. branżach motoryzacyjnych gdzie spełnią funkcję podnośnika samochodowego nawet w trudnych „polowych” warunkach. Konstrukcja urządzenia Hi Lift jest prosta – kształtem przypomina grubą rurę z otworami i mechanizmem zapadkowym ale jego siła tkwi w ciężkiej i stalowej konstrukcji umożliwiającej pracę przy najcięższych obiektach. Niewątpliwą zaletą urządzenia Hi Lift jest możliwość wykorzystania w każdych warunkach gdyż nie wymaga on żadnego zasilania. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowana ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?