Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 116,00 zł - 2 031,00 zł

Podnośniki strażackie HI-LIFT

Aktywne filtry

Hi-Lift First Responder 48"

Niewymagający zasilania, solidny i łatwy w obsłudze podnośnik Hi-Lift First Responder 48" to idealne narzędzie do m.in. rozpierania, podnoszenia czy wyważania.

Cena 2 031,00 zł

FK1 Fix-it-Kit

Zestaw podstawowych części FK1 Fix-it-Kit przeznaczony do serwisowania wszystkich podnośników HI-LIFT JACK. W zestawie kołki, sprężyny, śruba z nakrętką i smar.

Cena 139,00 zł

HKB Handle Keeper Black

Handle Keeper Black to wykonane z poliuretanu, wytrzymałe akcesorium Hi-Lift, przydatne podczas przechowywania i transportu narzędzi. Prosta instalacja.

Cena 116,00 zł

Podnośniki dla straży pożarnej Hi-Lift

Podnośniki dla straży HI-LIFT okażą to niezawodne narzędzia do podnoszenia obiektów. To wielofunkcyjne narzędzie okaże się niezastąpione przy uwalnianiu poszkodowanych z powypadkowych samochodów czy gruzowisk. Podnośniki strażackie dedykowane są nie tylko Strażakom, ich zalety okażą się użytkowe również w m.in. branżach motoryzacyjnych gdzie spełnią funkcję podnośnika samochodowego nawet w trudnych „polowych” warunkach. Konstrukcja urządzenia Hi-Lift jest prosta – kształtem przypomina grubą rurę z otworami i mechanizmem zapadkowym ale jego siła tkwi w ciężkiej i stalowej konstrukcji umożliwiającej pracę przy najcięższych obiektach. Niewątpliwą zaletą urządzenia Hi-Lift jest możliwość wykorzystania w każdych warunkach gdyż nie wymaga on żadnego zasilania. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowana ofertą podnośników dla straży Hi-Lift oraz dedykowanych do nich akcesoriów takich jak np. utrzymujący elementy podnośnika w ryzach HKB Handle Keeper Black czy podnośnik zderzaka BL250 Bumper Lift dzięki któremu podnośnik Hi-Lift, który nie jest przeznaczony do stosowania na zakrzywionych powierzchniach otrzymuje nową funkcjonalność i szersze możliwości zastosowania.

Jakich narzędzi użyć do podnoszenia obiektów

Podnośniki Hi-Lift są powszechnie wykorzystywane przez służby ratownicze biorące udział w akcjach z dziedziny ratownictwa technicznego - będących następstwem katastrof budowlanych, wypadków komunikacyjnych, klęsk żywiołowych czy innych okoliczności, podczas których wymaganym jest usunięcie obiektu lub stworzenie dostępu do poszkodowanych osób. Podnoszenie obiektów, ich rozerwanie czy przesunięcie będzie znacznie łatwiejsze, jeśli użyjemy podnośników HiLift. W naszym sklepie możecie Państwo zakupić Hi-Lift First Responder 48 – podnośnik strażacki zaprojektowany przez strażaków z USA. Narzędzie jest wyjątkowo wytrzymałe i proste w obsłudze a jego fluoroscencyjna barwa ułatwi pracę w warunkach ograniczonej widoczności. Do podnoszenia obiektów możemy również wykorzystać profesjonalne podnośniki hydrauliczne dla straży pożarnej, przy czym uniwersalność zastosowania podnośnika Hi-Lift jest większa, gdyż nie wymaga on zasilania zewnętrznego.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?