Filtry

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 2 170,00 zł

Piły do cięcia szyb samochodowych

Aktywne filtry

Zbijak do szyb

Automatyczny zbijak do szyb, stosowany w trakcie działań ratowniczych przez strażaków.Dostępny w dwóch kolorach: złotym i srebrnym.

Cena 32,00 zł

Piła do szyb SawCut

Ratownicza Piła do szyb SawCut przeznaczona do cięcia szyb klejonych. Natomiast znajdujący się na wyposażeniu zbijak posłuży do wybijania szyb hartowanych.

Cena 749,00 zł

Piła do szyb GLASMASTER

Piła do szyb GLASMASTER jest wysokiej jakości amerykańskim produktem do bezpiecznego dla ofiary cięcia szyb do zewnątrz. Do obsługi wystarczy jeden ratownik.

Cena 1 375,00 zł

Zestaw GlasMaster

Zestaw GlasMaster zawierający nóż do szyb PRT II, automat do taśmy, okulary i maski ochronne, zbijak do szyb, urządzenie do usuwania tapicerek/uszczelek.

Cena 2 170,00 zł

Narzędzia i wybijaki do szyb

Aby zapewnić dostęp do poszkodowanych osób uwięzionych w np. powypadkowych samochodach niezbędnym jest szybkie zorganizowanie akcji ratowniczej, od której może zależeć zdrowie na nawet życie poszkodowanych. Już wyjeżdżając z jednostki należy skompletować niezbędny sprzęt a na miejscu zdarzenia rozłożyć go na np. macie sprzętowej (dostępna w naszym sklepie). Oprócz  narzędzi hydraulicznych czy urządzeń służących stabilizacji przydatnym okażą się drobniejsze produkty takie jak zbijaki, piły ręczne do szyb klejonych czy osłony na ostre krawędzie. W tej kategorii zgromadziliśmy akcesoria takie jak m.in wybijaki do szyb, które pozwolą na usunięcie szkła w sposób bezpieczny dla ratownika i poszkodowanego.

Piła do cięcia szyb samochodowych - niezbędny element wykorzystywany w ratownictwie technicznym

Niezwykle istotnym w pracy Strażaków zagadnieniem jest zagrożenie, jakie niesie ze sobą kontakt z szybami samochodowymi lub innym szkłem. Przystępując do czynności usuwania szklanych powierzchni należy zaopatrzyć się w środki ochrony indywidualnej (rękawice, gogle itp.) a także odpowiednie wyposażenie takie jak piły do cięcia szyb klejonych, dzięki którym praca przebiegnie sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Do takich akcesoriów należy m.in. ręczna piła do szyb GLASMASTER (w sprzedaży samodzielnie lub w zestawie) lub wyrób polskiego producenta - piła do cięcia szyb sawcut, pozwalające na usunięcie szyby w sposób łatwy i bezpieczny dla poszkodowanego. Te oraz inne akcesoria do szyb znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?