W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 2 054,00 zł - 2 055,00 zł

Turbopompy i wysysacze

Aktywne filtry

Wysysacz

Wysysacz dedykowany do odwadniania piwnic, studzienek itp. Korpus wysysacza regulowany co umożliwia ustawienie w pożądanej pozycji. Wlot – 2x75, wylot – 75.

Cena 2 214,00 zł

Turbopompy i wsysacze

Jednostki ochrony przeciwpożarowej muszą zmagać się z przeróżnymi zagrożeniami. Obok pożarów czy zdarzeń drogowych wzywane są do zalań wywołanych ulewnymi deszczami czy powodziami. Aby sprostać wymaganiom niezbędnym jest zaopatrzenie w sprzęt ratowniczo-gaśniczy odpowiedni do rodzaju zdarzenia. Turbopompa to urządzenie o napędzie wodnym pozwalające na szybkie przepompowanie i tłoczenie dużej ilości wody w krótkim czasie. To urządzeni okaże się wyjątkowo przydatne w wypompowywaniu wody z obszarów niżej położonych takich jak studnie czy kanały. W prezentowanej kategorii poza turbopompą z suchobiegiem oferujemy wysysacz przydatny w osuszaniu piwnic czy studzienek kanalizacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Turbopompa z suchobiegiem

Przenośna turbopompa z suchobiegiem dostępna w ofercie naszego sklepu pożarniczego posiada dwie niezależne sekcje – turbinową i pompową co uniemożliwia mieszanie wody napędzającej z wypompowywaną. Dzięki niewielkim rozmiarom przy jej pomocy można wypompować wodę z piwnic, szybów oraz innych trudnodostępnych zagłębień. W przypadku takich miejsc sprawdzenie jakości czy ilości wysysanej wody może być niemożliwe – dlatego dostępna turbopompa
z suchobiegiem jest odporna na brud i pracę na suchym biegu. Turbopompa z suchobiegiem nie posiada własnego napędu – działanie zapewnione zostanie poprzez strumień cieczy dostarczony z np. autopompy umieszczonej na samochodzie gaśniczym.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć