Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Specjalizacje KSRG

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 153 elementów

Sprzęt ratowniczy dla straży pożarnej


Praca jednostek ratowniczo-gaśniczych kojarzy się w pierwszej kolejności z ugaszaniem pożarów oraz niesieniem niezbędnej pomocy przy zdarzeniach drogowych. Zakres prac w tej branży jest jednak znacznie szerszy, co oznacza konieczność bycia przygotowanym na rozmaite okoliczności. Klęski żywiołowe, katastrofy chemiczne oraz ekologiczne, wypadki podczas których niezbędna jest szybka interwencja medyczna, nie należą wcale do rzadkości. Dlatego też powstał specjalny system KSRG, jednoczący jednostki ratownicze o różnych specjalizacjach i mający na celu zwiększenie efektywności wszelkich działań.

Wyposażenie ratownika KSRG


Główną ideą która przyświecała stworzeniu systemu KSRG było ujednolicenie działań ratowniczych oraz powiązanie ze sobą różnych podmiotów pracujących w branży ratowniczo-gaśniczej. System ten ma na celu płynniejsze i skuteczniejsze reagowanie na zdarzenia o różnej specyfice, klęski żywiołowe, katastrofy ekologiczne i tym podobne. Specjalistyczny sklep Strefa 998 zapewnia kompletne wyposażenie ratownika KSRG niezbędne zarówno przy zdarzeniach pożarowych jak i w ratownictwie wodnym, ekologicznym, chemicznym, wysokościowym, medycznym, technicznym oraz podczas działań poszukiwawczo-ratowniczych. Dostępne w naszym asortymencie, profesjonalne produkty spełniają wymagania KSRG w zakresie podstawowych czynności ratowniczych.


Błyskawiczna reakcja w każdej sytuacji


Specjalistyczne wyposażenie ratownika KSRG dostępne w naszym sklepie zapewnia gotowość na rozmaite, nieprzewidziane zdarzenia i pozwala skompletować niezbędny sprzęt w każdej jednostce zajmującej się ratownictwem oraz gaśnictwem. Dzięki odpowiedniemu, zaawansowanemu wyposażeniu, wszelkie interwencje ratownicze przebiegają sprawniej oraz efektywniej.