Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Rękawice techniczne HAIX

Rękawice HAIX Premium

Rękawice HAIX Premium w rozmiarach od 3-11 przeznaczone do pracy i do sportu. Wzmocnienia na stawach palców, poduszki na dłoniach, antypoślizgowe końce palców.

Cena 60,00 zł

Rękawice techniczne HAIX

Praca Strażaka ratownika technicznego to nie tylko uczestniczenie w akcjach podczas których operuje się ciężkim sprzętem hydraulicznym czy wykonywanie prac, w trakcie których dłonie narażone są na kontakt z ostrymi krawędziami takimi jak szkło czy metal - wymagających użycia specjalistycznych rękawic spełniających najwyższe normy
EN 388. Nie możemy jednak zapominać o ochronie dłoni, w szczególności stawów palców czy poduszek dłoni również przy wykonywaniu lżejszych prac z zakresu ratownictwa technicznego. Oferujemy Państwu lekkie rękawice techniczne jakimi są rękawice techniczne HAIX.

HAIX Premium nie tylko dla Strażaków

W ofercie naszego sklepu znajdują się rękawice techniczne marki HAIX - słynącej z produkcji najwyższej jakości obuwia. Rękawice HAIX Premium dzięki zastosowaniu poduszek i wzmocnień sprawdzą się w roli rękawic technicznych do lżejszych prac. Rekomendujemy je również jako rękawice do uprawiania sportu wymagającego ochrony dłoni takich jak np. jazda na rowerze. Szczegółowy opis właściwości rękawic technicznych HAIX Premium znajduje się na stronie produktu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć