WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Pilarki ratownicze

Aktywne filtry

Tarcza specjalna 350mm

Profesjonalna Tarcza specjalna do szlifierek kątowych i ręcznych maszyn spalinowych. Tarcza do pracy na sucho, średnica zewnętrzna 350mm, średnica otworu 25,4mm

Cena 462,00 zł

Pilarki ratownicze

Akcje ratownicze czy pożarowe mogą przebiegać w ekstremalnych warunkach wymagających użycia specjalistycznych urządzeń, najlepiej dedykowanych właśnie dla pożarników czy służb ratunkowych. Pamiętajmy, że urządzenia tego typu winny być obsługiwane przez przeszkolone i doświadczone osoby. W przypadku ratowania zdrowia czy dobytku ludzkiego poza umiejętnością obsługi narzędzia liczy się zdolność właściwej oceny zagrożeń i dostosowania do nich właściwej techniki pracy. Tylko zachowanie zasad bezpieczeństwa pracy jest w stanie ochronić operatora narzędzia i ratowane osoby przed niepotrzebnym urazem.

Piły do zadań specjalnych

W naszym sklepie oferujemy Państwu jedyny model piły ratowniczej Stihl dedykowany specjalnie dla ratownictwa - MS 461 R.Urządzenie wyposażone jest w specjalny zestaw tnący, dla którego cienka blacha, papa, poszycia dachów czy szkło nie będą stanowiły przeszkody. Ten model piły ratowniczej jest niezastąpiony w poszukiwaniu ognisk pożarów czy usuwaniu ich skutków. W ofercie posiadamy również używaną przez Strażaków na całym świecie piłę rotacyjną Cutters Edge CE970/14, której tarcza tnąca posiada opinię najbardziej wytrzymałej.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?