Filtry

Cena

Cena

  • 290,00 zł - 4 966,00 zł

Narzędzia akumulatorowe

Aktywne filtry

Narzędzia akumulatorowe

Firma DeWalt to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wiodących marek na rynku profesjonalnych narzędzi akumulatorowych. Elektronarzędzia firmy DeWalt wyróżnia wysoka niezawodność osiągnięta dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i stosowaniu wysokiej jakości komponentów. Doświadczenie w branży i specjalistyczna wiedza techniczna na najwyższym poziomie stanowią podstawę konstrukcji elektronarzędzi. DeWalt produkuje pełną  gamę  elektronarzędzi typu FLEXVOLT XR umożliwiając ratownikom  na korzystanie z technologii akumulatorowej w działaniach ratowniczych  tam gdzie wcześniej nie było to możliwe. Produkty firmy DeWalt są kompatybilne z istniejącymi elektronarzędziami typu XR 18V, Zwiększone napięcie baterii wykorzystywanych w elektronarzędziach, tworzy niespotykany wcześniej poziom mocy. Innowacyjne zastosowanie akumulatorów litowo-jonowych 54 V FLEXVOLT zapewnia wydajność narzędzia sieciowego i eliminuje kłopotliwy przewód sieciowy i daje swobodę pracy narzędziem bez kabla zasilającego. Elektronarzędzia firmy DeWalt łączą  w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Narzędzia akumulatorowe z wykorzystaniem nowoczesnej  technologii bateryjnej w porównaniu z elektronarzędziami zasilanymi napięciem sieciowym lub spalinowym wykazują się następującymi cechami: ograniczają ryzyko wypadków, redukują niekorzystne czynniki takie jak wibracje, poziom hałasu i spaliny, są niezależne od sieci elektrycznej, wykazują natychmiastową gotowość do działania co w przypadku działań ratowniczych podczas akcji ma pierwszorzędne znaczenie. Nowa generacja narzędzi akumulatorowych firmy DeWalt  wyposażana jest w silniki bezszczotkowe, które  wyraźnie redukują masę sprzętu, poprawiają płynność pracy co przekłada się na większą bezawaryjność działania produkowanych narzędzi akumulatorowych.

Narzędzia akumulatorowe dla straży

Poręczne i zawsze gotowe do pracy narzędzia akumulatorowe stanowią niezbędne elementy wyposażenia każdej jednostki pożarniczej. Ich szczególną zaletą jest możliwość pracy bez konieczności podłączenia do stałego zasilania. Dzięki temu można z nich korzystać również w miejscach, gdzie dostęp do prądu jest utrudniony. W naszej ofercie dysponujemy profesjonalnymi elektronarzędziami, które doskonale sprawdzą się przy pracy nawet w ekstremalnie trudnych warunkach. Dostarczamy sprawdzone narzędzia akumulatorowe dla straży od uznanych producentów, takich jak ceniona marka DeWALT oraz MAKITA.

Profesjonalne elektronarzędzia akumulatorowe dla straży

Niezwykle funkcjonalna wiertarko-wkrętarka, wielozadaniowa pilarka, profesjonalna przecinarka która doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Te oraz inne niezawodne narzędzia są dostępne w rozbudowanej ofercie sklepu strażackiego Strefa998.pl. Sprzęt który oferujemy pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów. Specjalistyczne elektronarzędzia akumulatorowe to gwarancja najlepszych parametrów oraz najwyższej wydajności. Wyposażone w szereg funkcjonalnych rozwiązań, doskonale radzą sobie z różnymi wyzwaniami i zapewniają sprawną oraz szybką pracę niezależnie od warunków. Stanowią nieocenione wsparcie w sytuacjach, kiedy liczy się błyskawiczna i skuteczna interwencja ratownicza.

Sprawdzony sprzęt dla jednostek Straży Pożarnej

W sklepie Strefa998.pl zapewniamy kompleksowy asortyment skierowany do jednostek OSP oraz PSP. Stawiamy na najwyższą jakość, dzięki czemu możesz u nas znaleźć duży wybór produktów najlepszych rynkowych marek, takich jak DeWALT, MAKITA oraz wiele innych. Kompleksowe wyposażenie jednostki w wysokiej klasy sprzęt o doskonałych parametrach gwarantuje efektywniejsze działanie podczas każdej podejmowanej akcji ratowniczej.

 

 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?