Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Gadżety ROSENBAUER

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Rosenbauer – lider na rynku pożarniczym

Doświadczenie firmy Rosenbauer jest zbierane od ponad 150 lat. Istnieją na rynku już od 1866 roku i od tego czasu dostarczają rozwiązań z zakresu pożarnictwa i wyposażenia strażackiego. Dzięki ich sprzętowi udało się zapanować nad pożarami na całym świecie. Zobacz, co firma Rosenbauer może Ci zaproponować!

Sprzęt strażacki od Rosenbauer

Grupa Rosenbauer plasuje się w pierwszej trójce producentów pojazdów pożarniczych. Jednak na tym ich oferta się nie kończy. Są producentami wyposażenia strażaków – hełmów, mundurów, butów i tym podobnych. Asortyment Rosenbauer to także szereg akcesoriów – smycze, kalendarze, zawieszki. A to wszystko wykonane z najlepszych materiałów i z detaliczną starannością.

Akcesoria strażackie Rosenbauer

Grupa Rosenbauer zadbała także o akcesoria strażackie, które umieściliśmy w ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl. Praca strażaka oprócz sporej dawki adrenaliny przynosi także sporą dawkę stresu. By obniżyć jego poziom łap piłkę antysresową wszechstronnego zastosowania. Jesteś fanem modelarstwa? A może są nim Twoje dzieci? Wybierz kartonowe modele samochodów i złóż je razem ze swoją pociechą! Który to mamy dzisiaj dzień? Na to pytanie odpowie Ci kalendarz Rosenbauer z nastrojowymi i imponującymi kadrami. To i wiele więcej czeka na Ciebie w ofercie naszego sklepu.