Filtry

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 119,00 zł

Gadżety ROSENBAUER

Aktywne filtry

Hełm dziecięcy ROSENBAUER HEROS TITAN

Hełm dziecięcy stworzony przez firmę ROSENBAUER HEROS TITAN wraz z czołową wyjmowaną latarką oraz zmienną regulacją rozmiaru. 

Cena 119,00 zł

Maskotka KONRAD Rosenbauer

Maskotka pomagająca dzieciom podczas zdarzeń  łagodzić strach i lęk. Sprawdzi się również jako prezent dla małego strażaka.

Cena 102,00 zł

Czapka baseballówka czarna z logo Rosenbauer

Czapka baseballówka czarna z wyhaftowanym czerwoną nicią logo Rosenbauer będzie idealnym dodatkiem nawet do codziennych stylizacji. Czapka wykonana z bawełny.

Cena 45,00 zł

Smyczka ROSENBAUER

Wysokiej jakości czarna smycz z czerwonym obszyciem z nadrukowanym logo Rosenbauer i metalowym klipsem z grawerowanym logo firmy Rosenbauer.

Cena 15,00 zł

Zawieszka bagażowa ROSENBAUER

Przeznaczeniem Zawieszek bagażowych ROSENBAUER jest oznakowanie bagażu. Mogą zostać wykorzystane też do identyfikacji przedmiotów znajdujących się w jednostce. 

Cena 16,00 zł

Modele kartonowe samochodów Rosenbauer

Zestaw składający się z pięciu wycinanek obrazujących kartonowe Modele najpopularniejszych samochodów Rosenbauer będzie idealnym prezentem, nie tylko dla dzieci

Pendrive USB ROSENBAUER

Pendrive Rosenbauer USB 2.0 o pojemności 8 GB z wygrawerowanym logiem najbardziej rozpoznawalnej firmy produkującej produkty strażackie "ROSENBAUER"

Cena 52,00 zł

Rosenbauer – lider na rynku pożarniczym

Doświadczenie firmy Rosenbauer jest zbierane od ponad 150 lat. Istnieją na rynku już od 1866 roku i od tego czasu dostarczają rozwiązań z zakresu pożarnictwa i wyposażenia strażackiego. Dzięki ich sprzętowi udało się zapanować nad pożarami na całym świecie. Zobacz, co firma Rosenbauer może Ci zaproponować!

Sprzęt strażacki od Rosenbauer

Grupa Rosenbauer plasuje się w pierwszej trójce producentów pojazdów pożarniczych. Jednak na tym ich oferta się nie kończy. Są producentami wyposażenia strażaków – hełmów, mundurów, butów i tym podobnych. Asortyment Rosenbauer to także szereg akcesoriów – smycze, kalendarze, zawieszki. A to wszystko wykonane z najlepszych materiałów i z detaliczną starannością.

Akcesoria strażackie Rosenbauer

Grupa Rosenbauer zadbała także o akcesoria strażackie, które umieściliśmy w ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl. Praca strażaka oprócz sporej dawki adrenaliny przynosi także sporą dawkę stresu. By obniżyć jego poziom łap piłkę antysresową wszechstronnego zastosowania. Jesteś fanem modelarstwa? A może są nim Twoje dzieci? Wybierz kartonowe modele samochodów i złóż je razem ze swoją pociechą! Który to mamy dzisiaj dzień? Na to pytanie odpowie Ci kalendarz Rosenbauer z nastrojowymi i imponującymi kadrami. To i wiele więcej czeka na Ciebie w ofercie naszego sklepu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?