Tor przeszkód CTIF - MDP

Tor przeszkód CTIF – MDP

Kategoria Tor przeszkód CTIF-MDP zawiera produkty i akcesoria niezbędne do zorganizowania rozgrywek na zawodach sportowo-pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Rozgrywki są formą szkolenia mającą na celu przygotowanie do przyszłych działań ratowniczych, dlatego do oferty naszego sklepu wprowadziliśmy wyłącznie zgodne  z wytycznymi produkty wysokiej jakości, umożliwiające organizatorom sprawne przeprowadzenie zawodów a uczestnikom sprawdzenie swoich umiejętności bez obaw o wadliwość sprzętu. 

Tor przeszkód przeznaczony dla MDP na podstawie regulaminu CTIF

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy ofertę umożliwiającą zakup kompletnego zestawu sprzętu niezbędnego do rozegrania konkurencji ćwiczenie bojowe (Tor Przeszkód MDP – CTIF), który dodatkowo zawiera akcesoria do przeprowadzenia biegu sztafetowego ale też poszczególne elementy znajdujące się na torze przeszkód, dzięki którym możecie Państwo skompletować tor lub uzupełnić brakujące/zużyte elementy. Na poszczególnych odcinkach toru przeszkód powinny znaleźć się: rów wodny o długości 2m (Rów wodny), sześciometrowy tunel (Tunel), kładka (najlepiej z antypoślizgową powierzchnią Kładka MDP), ściana posiadająca wysokość 0,7m (Płotek drewniany ściana do bojówki MDP), listwa do wyznaczenia linii prądowników (Listwa drewniana),skrzynka na noszki (Pojemnik na noszaki), hydronetki wodne (Hydronetka metalowa MDP CTIF), tarcza nalewowa z własnym źródłem zasilania (Tarcza nalewowa CTIFPOL, Tarcza nalewowa PRO CTIFPOL), stanowisko przyrządów i armatur z wymiennymi rysunkami (Stanowisko przyrządów i armatur) oraz stanowisko węzłów (Stanowisko węzłów). 

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Tor Przeszkód MDP - CTIF

Cały zestaw toru przeszkód przeznaczony dla MDP na podstawie regulaminu CTIF. Koszt transportu jest wyliczany indywidualnie i może wynosić od 200 do 600 zł. 

Cena 22 046,00 zł

Komplet noszaków do bojówki MDP

Prezentujemy składający się z 4 sztuk Komplet noszaków do bojówki (rozwinięcia bojowego) na zawodach MDP. Noszaki w różnych kolorach, zgodne z regulaminem CTIF.

Cena 182,00 zł

Tarcza nalewowa PRO CTIFPOL

Tarcza nalewowa PRO CTIFPOL na zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Tarcza zasilana za pomocą zintegrowanego akumulatora żelowego. Ładowarka w komplecie.

Cena 2 435,00 zł

Pałeczka sztafetowa - prądownica PW-52

Prezentujemy przeznaczone wyłącznie do rozgrywek sportowych Pałeczki sztafetowe - prądownice PW-52. Akcesorium wykonane z PCV w kolorze pomarańczowym.

Cena 119,00 zł

Tarcza nalewowa CTIFPOL

Tarcza nalewowa stosowana w ćwiczeniu bojowym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zgodna z regulaminem CTIFPOL. Tarcza zasilana za pomocą akumulatora żelowego.

Cena 2 318,00 zł

Noszak do węży

Noszak do węży wykonany z polipropylenu to niezbędne akcesorium do przeprowadzenia rozgrywek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.  Solidny uchwyt ze stali.

Cena 49,00 zł

Oznaczenia funkcyjnych MDP - numery startowe

Oznaczenia funkcyjnych MDP –  komplet 10 sztuk bawełnianych numerów startowych na zawody sportowo-pożarnicze. Mocowanie za pomocą gumki pasmanteryjnej.

Cena 209,00 zł

Tunel

Sześciometrowy Tunel stosowany w ćwiczeniu bojowym MDP. Stelaż tunelu wykony z malowanych proszkowo profili, poszycie stanowi solidna plandeka PCV 920g/m2.

Cena 4 037,00 zł

Płotek drewniany ściana do bojówki MDP

Prezentowany Płotek drewniany to niezbędnik dla organizatorów rozgrywek sportowych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Produkt zgodny z wymogami regulaminu CTIF.

Cena 977,00 zł

Kładka MDP

Drewniana Kładka MDP na stalowym, malowanym proszkowo stelażu. Górna powierzchnia kładki antypoślizgowa. Kładka o długości 2m, szerokości 20cm i wysokości 35cm.

Cena 873,00 zł

Stanowisko przyrządów i armatur

Stanowisko przyrządów i armatur to kolejny element niezbędny do organizacji zgodnych z regulaminem CTIF rozgrywek sportowych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Cena 2 149,00 zł

Stanowisko węzłów

Zawody MDP organizowane są z użyciem określonych w regulaminach CTIF urządzeń. Takim elementem jest idealne do rozgrywania ćwiczeń bojowych Stanowisko węzłów.

Cena 2 149,00 zł

Stojak z poprzeczką

Stojak z poprzeczką (drewniany wałek) do zorganizowania sztafety podczas zawodów sportowo-pożarniczych MDP. Wysokość 80cm, szerokość 120cm, całkowita waga 7,8kg

 

Cena 504,00 zł

Drabiniasta ściana

Rozbieralna Drabiniasta ściana z drewnianymi szczeblami. Przeszkoda przeznaczona do sztafety w zawodach sportowo-pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Cena 2 422,00 zł

Hydronetka metalowa MDP CTIF

Hydronetka wodna metalowa, stosowana podczas zawodów sportowo-pożarniczych w ćwiczeniu bojowym. Przeznaczona dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Cena 1 459,00 zł

Płotek lekkoatletyczny

Podczas rozgrywek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych młodzi Strażacy rywalizują m.in. w sztafecie. Prezentujemy idealny do tej konkurencji płotek lekkoatletyczny

Cena 482,00 zł

Rów wodny

Rów wodny o długości 180cm i szerokości 200cm. Rów stosowany w ćwiczeniu bojowym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zestawie śledzie do kotwienia (4 szt).

Cena 404,00 zł

Listwa drewniana

Listwa drewniana (drewno klejone) do wyznaczania linii prądowników i linii rowu z wodą podczas zawodów MDP. W zestawie śledzie do kotwienia. Długość 100cm.

Cena 52,00 zł

Płyta pod wąż i gaśnicę

Prezentujemy Płyty pod wąż i gaśnicę. Płyty OSB wodoodporne, powlekane natryskowo gumą. Do wykorzystania podczas zawodów sportowo-pożarniczych MDP. Waga 10 kg.

Cena 156,00 zł

Łącznik startowy MDP

Łącznik startowy na zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z aluminiową nasadą 52 (aluminium AK-11). Łącznik wykonany ze stali S235JR, malowany proszkowo.

Cena 227,00 zł

Pojemnik na noszaki

Oferujemy Pojemniki na noszaki dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Pojemniki CTIFPOL do przechowywania i transportu noszaków, wykonane z twardego PCV.

Cena 46,00 zł
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?