Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Pachołki

Pachołek 350mm

Oferujemy Pachołki drogowe  350mm z jednym białym pasem. Pachołek do zabezpieczenia miejsca zdarzenia lub odgraniczenia części drogi wykonany z miękkiego PCV. 

Cena 25,30 zł

Pachołek drogowy 500mm

Oferujemy Pachołki drogowe o wysokości 500mm do zabezpieczania miejsca prowadzenia działań np. ratowniczych. Pachołek wykonany z elastycznego PCV.

Cena 28,01 zł

Pachołek odblaskowy 500mm

Prezentujemy Pachołki odblaskowe o wys. 500mm. Pachołki do oznakowania miejsca akcji - widoczne bo wykonane w kolorze jaskrawej pomarańczy z odblaskowymi pasami

Cena 46,11 zł

Świecący składany pachołek drogowy

Świecący wyraźnie widocznym i migoczącym światłem składany pachołek drogowy do zastosowania przy awarii samochodu lub do oznaczenia miejsca niebezpiecznego.

Cena 141,45 zł

Pachołki

Pachołki drogowe okażą się niezastąpione podczas podejmowania działań ratowniczych na terenie, gdzie koniecznym będzie jego odgraniczenie od pozostałych użytkowników. W sytuacji np. akcji ratowniczej związanej z wypadkiem drogowym rozstawienie pachołków ochroni ofiary i udzielających im pomocy  Strażaków przed dodatkowymi urazami, które mogą spowodować inni użytkownicy drogi. Za ich pomocą możliwym będzie również zaznaczenie toru jazdy pojazdów czy odgraniczenie obszaru, na którym prowadzone są różnego rodzaju roboty drogowe. Z tego też powodu produkty dedykowane są również drogowcom. Jeśli posiadacie Państwo na własnej posesji obszar lub element, który chcecie w widoczny sposób wyeksponować z powodu wiążącego się z nimi zagrożenia – niewielki i niedrogi pachołek drogowy pozwoli zachować bezpieczeństwo i spokój.

Pachołki drogowe z miękkiego PCV

W ofercie naszego sklepu posiadamy pachołki drogowe o różnych wymiarach i wykończeniach. Wszystkie wykonane są z elastycznego PCV co powoduje, że są lekkie i zarazem odporne na ewentualne odkształcenia na skutek np. najechania przez pojazd.  Pachołki produkowane są w wyraźnych kolorach a dodatkowe zastosowanie pasów odblaskowych pozwala na ich doskonałą widoczność. Na uwagę zasługuje składany pachołek drogowy wyposażony w migoczące światło zwiększające jego widoczność. Ten wariant polecamy każdemu kierowcy – pachołek zajmie niewiele miejsca w bagażniku a w razie awarii samochodu pozwoli na skuteczne oznaczenie miejsca pojazdu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć