WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 167,00 zł

Pachołki

Aktywne filtry

Pachołek drogowy 500mm

Oferujemy Pachołki drogowe o wysokości 500mm do zabezpieczania miejsca prowadzenia działań np. ratowniczych. Pachołek wykonany z elastycznego PCV.

Cena 47,99 zł

Pachołek odblaskowy 500mm

Prezentujemy Pachołki odblaskowe o wys. 500mm. Pachołki do oznakowania miejsca akcji - widoczne bo wykonane w kolorze jaskrawej pomarańczy z odblaskowymi pasami

Cena 67,00 zł

Składany pachołek drogowy - świecący

Świecący wyraźnie widocznym i migoczącym światłem składany pachołek drogowy do zastosowania przy awarii samochodu lub do oznaczenia miejsca niebezpiecznego.

Pachołek 350mm

Oferujemy Pachołki drogowe  350mm z jednym białym pasem. Pachołek do zabezpieczenia miejsca zdarzenia lub odgraniczenia części drogi wykonany z miękkiego PCV. 

Pachołek

Pachołek drogowy jest niezastąpionym sprzętem podczas podejmowania działań ratowniczych na terenie, gdzie koniecznym będzie jego odgraniczenie od pozostałych użytkowników. W sytuacji związanej z wypadkiem drogowym rozstawienie pachołka ochroni poszkodowanych i udzielających im pomocy Strażaków przed dodatkowymi urazami, które mogą spowodować inni użytkownicy drogi. Za pomocą pachołka możliwym będzie również zaznaczenie toru jazdy pojazdów czy odgraniczenie obszaru, na którym prowadzone są różnego rodzaju roboty drogowe. Z tego też powodu produkty dedykowane są również drogowcom. Jeśli posiadacie Państwo na własnej posesji obszar lub element, który chcecie w widoczny sposób wyeksponować z powodu wiążącego się z nimi zagrożenia – pachołek drogowy pozwoli zachować bezpieczeństwo i spokój. W ofercie naszego sklepu posiadamy pachołki drogowe o różnych wymiarach. Wszystkie wykonane są z elastycznego PCV co powoduje, że są lekkie i zarazem odporne na ewentualne odkształcenia na skutek np. najechania przez pojazd. Pachołki produkowane są w wyraźnych kolorach a dodatkowe zastosowanie pasów odblaskowych pozwala na ich doskonałą widoczność. Na uwagę zasługuje składany pachołek drogowy wyposażony w migoczące światło zwiększające jego widoczność. Ten wariant polecamy każdemu kierowcy – pachołek zajmie niewiele miejsca w bagażniku a w razie awarii samochodu pozwoli na skuteczne oznaczenie miejsca pojazdu. 

Pachołek drogowy

Oferowane przez nas produkty będą także niezwykle przydatne przy oznaczaniu parkingów i miejsc postojowych, dlatego możesz je wykorzystać np. na posesji. Ofercie naszego sklepu posiadamy pachołki o wyrazistych barwach, które będą doskonale widoczne zarówno dla kierowców samochodów, jak i dla pieszych. Najpopularniejszy kolor to pomarańczowy połączony z białym, choć są również modele żółto-czarne. Pachołki są często odblaskowe, a zatem będą odbijały światło, stając się jeszcze lepiej widoczne na drodze – to dobre rozwiązanie, jeśli pozostawiane są na noc na jezdni. Pachołek drogowy najczęściej wykonany jest z elastycznego tworzywa sztucznego. Dzięki temu pachołek z łatwością podda się po najechaniu na nie pojazdem drogowym, nie powodując uszkodzeniu. Podstawa pachołka może być stworzona z gumy, która zatrzyma element w miejscu, w którym został ustawiony. Jednak lepiej sprawdzają się modele, które posiadają obciążoną podstawę – dzięki temu pachołek będzie stabilny i nie przewróci się od podmuchów wiatru.

Nowoczesne zastosowanie pachołka drogowego

Nowoczesnym rozwiązaniem jest pachołek drogowy z dodatkowymi funkcjami tj. z lampami ostrzegawczymi. Lampy te są zasilane bateryjnie lub akumulatorowo i nie pozostaną niezauważone przez kierowców. Pachołki można wykorzystać w miejscach, w których przejechanie za pachołek mogłoby spowodować zagrożenie dla człowieka. 

Jest bardzo dużo zastosowań dla pachołków drogowych i wbrew standardowemu myśleniu - nie muszą koniecznie dotyczyć samochodów, ulic czy parkingów. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych pachołków do wszechstronnego zastosowania.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?