Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Parawany

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Parawany strażackie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalne parawany strażackie, których użyjesz podczas zabezpieczenia, a także oznakowania miejsca wykonywania czynności. Dzięki temu możesz ostrzec nadjeżdżające oraz nadchodzące osoby przed potencjalnym niebezpieczeństwem. Będziesz mieć pewność, iż nikt niepożądany nie pojawi się w centrum wydarzeń.

Parawany dla straży

Nasze parawany dla straży mają wygodną przy rozkładaniu konstrukcję. Dzięki temu nie opóźnisz działań podczas długotrwałego zabezpieczania terenu wokół zdarzenia. Nasze parawany są wytrzymałe i charakteryzują się wysoką odpornością na wysokie temperatury.

Parawany ochronne dla straży

W naszym sklepie online znajdziesz parawany dla straży różnego typu. Od GT020 do GT050. Różnią się między sobą wielkością, a także rodzajem znajdujących się na nich oznaczeń. Zakupisz u nas parawany używane w sytuacjach, kiedy wystąpiły ofiary śmiertelne, osłonięcia wypadków drogowych i innych miejsc, w których dzieją się wydarzenia. Oferowane przez nas parawany można łatwo regulować, są także dostosowane do warunków nocnych.

Parawany ratownicze

Parawany ratownicze służą zabezpieczeniu terenu, na którym dzieją się czynności, przed osobami trzecimi mogącymi przeszkadzać podczas pracy. Jednocześnie jednak chronią osoby poszkodowane przed ciekawskimi obserwatorami. Dzięki temu można zapewnić odpowiedni poziom prywatności. Parawany ratownicze z naszej oferty to szybkie do rozłożenia elementy, które pozwalają na odgrodzenie miejsca wypadku czy interwencji oraz miejsc publicznych. Służy to zwiększeniu komfortu pracy strażaków, ochrony miejsc zdarzeń i zapewnienia wystarczającej przestrzeni, która jest potrzebna do wykonywania czynności. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz wyboru konkretnych typów parawanów.