W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 107,00 zł - 159,00 zł

Hełmy MDP

Aktywne filtry

Hełm MDP "PŁOMYK"

Czerwony Hełm MDP "PŁOMYK" to niezbędny element „garderoby” każdego członka Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, dla którego identyfikacja i ochrona to priorytet.

Cena 158,67 zł

Hełm MDP HPS7000

Dla młodych miłośników Straży Pożarnej oferujemy Hełm MDP HPS7000 będący idealną repliką hełmu strażackiego DRAGER. Hełm w intensywnym, wyróżniającym kolorze.

Cena 107,01 zł

Hełmy dla młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Niezbędnym wyposażeniem członka MDP biorącego udział w zawodach pożarniczych jest hełm strażacki. W czasie wykonywania powierzonych zadań - zarówno w trakcie zawodów jak i poważniejszych akcji, młody strażak może zostać narażony na niebezpieczeństwo. Hełm lub kask MDP pozwoli wyróżnić młodego adepta sztuki strażackiej ale przede wszystkim zadba o jego bezpieczeństwo. Nie ryzykuj! Zakupienie zawczasu hełmu MDP pozwoli uniknąć obrażeń, z którymi młody strażak może się spotkać.

Solidny hełm MDP i nie tylko

W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajduje się najlepszy hełm MDP, który poza zapewnieniem komfortu noszenia - ochroni głowę młodego pożarnika. To wszystko dzięki wykonaniu z solidnych materiałów i wyposażeniu w pasek podbródkowy pozwalający utrzymać kask ”na miejscu” w każdej sytuacji. Na stronie naszego sklepu znajdują się również ubrania MDP oraz akcesoria, które tworzą niezbędne wyposażenie członka drużyny pożarniczej.
Dla wszystkich młodych miłośników pożarnictwa oferujemy również replikę hełmu DRAGER HPS7000 w żywym neonowym kolorze. Nie jest to ochronny kask MDP! Niemniej jednak każdy młody strażak będzie zadowolony mogąc wyróżnić się spośród kolegów w tym właśnie hełmie. Chociaż oferowany produkt dostosowany jest dla dzieci do dwunastego roku życia, niejednego starszego miłośnika pożarnictwa ucieszy posiadanie repliki w swojej kolekcji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć