Filtry

Cena

Cena

  • 105,00 zł - 171,00 zł

Hełmy MDP

Aktywne filtry

Hełm dziecięcy ROSENBAUER HEROS TITAN

Hełm dziecięcy stworzony przez firmę ROSENBAUER HEROS TITAN wraz z czołową wyjmowaną latarką oraz zmienną regulacją rozmiaru. 

Cena 105,00 zł

Hełm MDP "PŁOMYK"

Czerwony Hełm MDP "PŁOMYK" to niezbędny element „garderoby” każdego członka Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, dla którego identyfikacja i ochrona to priorytet.

Hełm MDP HPS7000

Dla młodych miłośników Straży Pożarnej oferujemy Hełm MDP HPS7000 będący idealną repliką hełmu strażackiego DRAGER. Hełm w intensywnym, wyróżniającym kolorze.

Cena 123,00 zł

Kaski strażackie dla dzieci

Kaski strażackie dla dzieci są niezbędnym wyposażeniem członka MDP biorącego udział w zawodach pożarniczych. W czasie wykonywania powierzonych zadań - zarówno w trakcie zawodów jak i poważniejszych akcji, młody strażak może zostać narażony na niebezpieczeństwo. Kaski strażackie dla dzieci pozwolą wyróżnić młodego adepta sztuki strażackiej, a przede wszystkim zadba o jego bezpieczeństwo.

Kaski strażackie dla dzieci jako dodatkowe wyposażenie dla bezpieczeństwa

W ofercie naszego posiadamy wiele modeli kasków strażackich dla dzieci, które poza zapewnieniem komfortu podczas ich użytkowania przede wszystkim chroni głowę przed uderzeniami mechanicznymi i upadkami. Kaski strażackie dla dzieci wykonane są z solidnych materiałów wysokiej jakości i wyposażone są w paski podbródkowe, które pozwalają utrzymać kask strażacki bez zbędnego przemieszczania się. Na stronie naszego sklepu znajdują się również ubrania MDP oraz akcesoria, które tworzą niezbędne wyposażenie członka drużyny pożarniczej.

Kask strażacki dla dzieci i młodzieży

Hełm strażacki dla dziecka to świetne rozwiązanie dla pełnego bezpieczeństwa i ochrony głowy podczas zawodów lub innych aktywności wykonywanych przez członków MDP. Ponadto posiadamy w ofercie kask strażacki dla dzieci wzorowany na hełmach firmy ROSENBAUER, która jest największą oraz najbardziej znanym producentem sprzętu pożarniczego. Produkty firmy ROSENBAUER charakteryzują się wpadającym w oko designem. Dzięki starannym odwzorowaniem produktu dziecko może poczuć się jak prawdziwy strażak. W ofercie naszego sklepu znaleźć można wiele modeli kasków strażacki przeznaczonych do użytku dzieciom – obowiązkowo najwyższej jakości i dla zapewnienia bezpieczeństwa.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?