Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Hełmy MDP

  • Czerwony Hełm MDP "PŁOMYK" to niezbędny element „garderoby” każdego członka Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, dla którego identyfikacja i ochrona to priorytet.

    129,15 zł
  • Dla młodych miłośników Straży Pożarnej oferujemy Hełm MDP HPS7000 będący idealną repliką hełmu strażackiego DRAGER. Hełm w intensywnym, wyróżniającym kolorze.

    107,01 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Hełmy dla młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Niezbędnym wyposażeniem członka MDP biorącego udział w zawodach pożarniczych jest hełm strażacki. W czasie wykonywania powierzonych zadań - zarówno w trakcie zawodów jak i poważniejszych akcji, młody strażak może zostać narażony na niebezpieczeństwo. Hełm lub kask MDP pozwoli wyróżnić młodego adepta sztuki strażackiej ale przede wszystkim zadba o jego bezpieczeństwo. Nie ryzykuj! Zakupienie zawczasu hełmu MDP pozwoli uniknąć obrażeń, z którymi młody strażak może się spotkać.

Solidny hełm MDP i nie tylko

W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl znajduje się najlepszy hełm MDP, który poza zapewnieniem komfortu noszenia - ochroni głowę młodego pożarnika. To wszystko dzięki wykonaniu z solidnych materiałów i wyposażeniu w pasek podbródkowy pozwalający utrzymać kask ”na miejscu” w każdej sytuacji. Na stronie naszego sklepu znajdują się również ubrania MDP oraz akcesoria, które tworzą niezbędne wyposażenie członka drużyny pożarniczej.
Dla wszystkich młodych miłośników pożarnictwa oferujemy również replikę hełmu DRAGER HPS7000 w żywym neonowym kolorze. Nie jest to ochronny kask MDP! Niemniej jednak każdy młody strażak będzie zadowolony mogąc wyróżnić się spośród kolegów w tym właśnie hełmie. Chociaż oferowany produkt dostosowany jest dla dzieci do dwunastego roku życia, niejednego starszego miłośnika pożarnictwa ucieszy posiadanie repliki w swojej kolekcji.