Filtry

Cena

Cena

  • 1 261,00 zł - 5 044,00 zł

Ubrania do pracy w wodzie

Aktywne filtry

Skafander Aquatic

Suchy skafander AGAMA-AQUATIC to lekki profesjonalny skafander do wszelkich prac w wodzie, gdzie nie wymagane jest nurkowanie.

Cena 5 044,00 zł

Skafander ratowniczy

Praca strażaka wymaga doświadczenia, ogromnej wiedzy, kondycji, a także solidnego sprzętu. Ufając swojemu ekwipunkowi, ratownik może wykonywać działania pewnie. W ratownictwie wodnym i lodowym niezwykle ważnym elementem jest skafander. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz skafandry wykonane z wysokiej klasy materiałów.

Suchy skafander ratowniczy w komplecie z kapturem i rękawicami

Kombinezony, skafandry ratownicze i ubrania wypornościowe z naszej oferty przeznaczone zostały do ratownictwa wodnego w podstawowym zakresie, ratownictwa lodowego i w czasie powodzi. Suchy skafander ratowniczy w komplecie z kapturem i rękawicami to sprzęt, który zapewnia nam bezpieczeństwo podczas akcji ratunkowych. Wykonany z najwyższej jakości materiałów z dbaniem o każdy szczegół sprawia, że ratownik będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie nawet przy niskich temperaturach i w ekstremalnych warunkach.

Suchy skafander ratowniczy

Personel naszego sklepu składa się z wykwalifikowanych osób, praktyków, którzy oprócz wiedzy teoretycznej zdobyli także tę zawodową podczas wielu akcji ratunkowo-pożarniczych. Dzięki temu wiemy, na co zwrócić uwagę podczas kompletowania asortymentu. Możesz mieć pewność, że kupując u nas skafander ratowniczy, sięgasz po niezawodną jakość. Suchy skafander ratowniczy służy do wykonywania różnych działań, prowadzonych przez strażaków - bezpośrednio na wodach zamarzniętych (lód lub kry). Suchy skafander dzięki systemowi wodoszczelności zabezpiecza użytkownika przed dostaniem się wody do jego wnętrza i tym samym przed możliwymi skutkami typu: wychłodzenie organizmu oraz zagrożeniem zanieczyszczeniami pochodzenia organicznego i nieorganicznego.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?