W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 1 217,00 zł - 3 600,00 zł

Ubrania do pracy w wodzie

Aktywne filtry

Skafander Aquatic

Suchy skafander AGAMA-AQUATIC to lekki profesjonalny skafander do wszelkich prac w wodzie, gdzie nie wymagane jest nurkowanie.

Cena 3 600,00 zł

Skafander ratowniczy

Praca strażaka wymaga doświadczenia, ogromnej wiedzy, kondycji, a także solidnego sprzętu. Tylko w pełni ufając swojemu ekwipunkowi, ratownik może wykonywać swoje działania. W ratownictwie wodnym i lodowym niezwykle ważnym elementem jest skafander. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz je wykonane z wysokiej klasy materiałów.

Skafander ratowniczy dla ekstremalnych warunków

Kombinezony, skafandry ratownicze i ubrania wypornościowe z naszej oferty przeznaczone zostały do ratownictwa wodnego w podstawowym zakresie, ratownictwa lodowego i w czasie powodzi. Wykonanie ubrań z najwyższej jakości materiałów z dbaniem o każdy szczegół sprawia, że ratownik będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie nawet przy niskich temperaturach i w ekstremalnych warunkach.

Skafander ratowniczy w Strefa998.pl – niezawodna jakość

Personel naszego sklepu składa się z wysokokwalifikowanych osób, praktyków, którzy oprócz wiedzy teoretycznej zdobyli także tę życiową podczas wielu akcji ratunkowo-pożarniczych. Dzięki temu wiemy, na co zwrócić uwagę podczas kompletowania naszego asortymentu. W ten sposób możesz mieć pewność, że kupując u nas skafander ratowniczy, sięgasz po niezawodną jakość.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć