Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Ubrania do pracy w wodzie

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Skafander ratowniczy

Praca strażaka wymaga doświadczenia, ogromnej wiedzy, kondycji, a także solidnego sprzętu. Tylko w pełni ufając swojemu ekwipunkowi, ratownik może wykonywać swoje działania. W ratownictwie wodnym i lodowym niezwykle ważnym elementem jest skafander. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz je wykonane z wysokiej klasy materiałów.

Skafander ratowniczy dla ekstremalnych warunków

Kombinezony, skafandry ratownicze i ubrania wypornościowe z naszej oferty przeznaczone zostały do ratownictwa wodnego w podstawowym zakresie, ratownictwa lodowego i w czasie powodzi. Wykonanie ubrań z najwyższej jakości materiałów z dbaniem o każdy szczegół sprawia, że ratownik będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie nawet przy niskich temperaturach i w ekstremalnych warunkach.

Skafander ratowniczy w Strefa998.pl – niezawodna jakość

Personel naszego sklepu składa się z wysokokwalifikowanych osób, praktyków, którzy oprócz wiedzy teoretycznej zdobyli także tę życiową podczas wielu akcji ratunkowo-pożarniczych. Dzięki temu wiemy, na co zwrócić uwagę podczas kompletowania naszego asortymentu. W ten sposób możesz mieć pewność, że kupując u nas skafander ratowniczy, sięgasz po niezawodną jakość.