WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Wyważarki do drzwi

Aktywne filtry

Nożyce hydrauliczne LUKAS StrongArm

Nowoczesne narzędzie LUKAS StrongArm E100 do cięcia, rozpierania i wyważania. Urządzenie zawiera w jednym nożyce, wyważarkę, rozpieracz, łom czy podnośnik.

Cena 45 000,00 zł

Sprzęt do wyważania drzwi

W ramach ratownictwa technicznego związanego z udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym uwięzionym w pojazdach zazwyczaj stworzenie dostępu do poszkodowanego następuje przez drzwi. Sytuacja komplikuje się w momencie kiedy drzwi nie dają się otworzyć bo doszło do ich zakleszczenia. Wtedy ratownik stanie przed koniecznością podjęcia decyzji czy drzwi mogą zostać wyważone czy trzeba je w całości usunąć. Przed wyważeniem od strony zamaka czy usunięciem drzwi koniecznym jest utworzenie szczeliny do rozpoczęcia rozpierania gdyż nie zawsze utworzy się ona na skutek kolizji. Szczelinę można uzyskać przy użyciu prostych narzędzi jakimi są np. halligan czy hydrauliczny rozpieracz.

Wyważarka do drzwi

W tej kategorii umieściliśmy hydrauliczne narzędzie LUCAS, które dzięki swojej wielofunkcyjności sprawdzi się jako wyważarka do drzwi. Dzięki użyciu ramion rozpieracza możliwym będzie uzyskanie szczeliny poprzez wstawienie narzędzia w okno samochodu. Zasadą takiej techniki ratowniczej jest  utworzenie z jednego ramienia podstawy gdzie drugie pod wpływem siły rozpierania doprowadzi do wyrwania drzwi. Podczas procesu rozpierania dochodzi do stałego odsuwanie się drzwi co jest bezpieczne dla pracujących ratowników. Nie zapominamy również o Strażakach, którzy potrzebują skutecznego narzędzia do otwierania drzwi w budynkach podczas np. ewakuacji poszkodowanych z płonących budynków. Oferujemy znakomity do czynności wyważania drzwi zestaw hydrauliczny, który poradzi sobie z otwarciem drzwi metalowych, przeciwpożarowych czy przeciwwłamaniowych. Ofertę poręcznej wyważarki do drzwi LUCAS HTS90 kierujemy również do służb policyjnych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?