Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Narzędzia akumulatorowe STIHL

PRO Stihl TSA 230 bez akumulatora i ładowarki

Przecinarka akumul. PRO Stihl TSA 230 (bez akumulatora i ładowarki) jest poręcznym i wydajnym narzędziem do wielorakiego zastosowania. Głębokość cięcia do 70mm.

Cena 1 799,00 zł

Ładowarka Stihl AL 101

Oferujemy Ładowarki Stihl AL 101 230V kompatybilne z akumulatorami AP i AK. Ładowarka zapewnia pasywne chłodzenie akumulatora. Możliwość zamontowania na ścianie.

Cena 219,00 zł

Akumulator Stihl AP 200

Prezentujemy bardzo mocne Akumulatory Stihl AP 200 dedykowane do narzędzi akumulatorowych Stihl PRO. Akumulatory o różnej pojemności, ze wskaźnikiem naładowania

Cena 799,00 zł

Akumulator Stihl AP 300

Mocny Akumulator litowo-jonowy Stihl AP 300 kompatybilny z systemem akumulatorowym STIHL PRO. Akumulatory dostępne w wersjach o różnej pojemności.

Cena 989,00 zł

Narzędzia akumulatorowe Stihl

W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy szeroką gamę narzędzi akumulatorowych STIHL dedykowanych głównie dla Strażaków ale nie tylko. Do tej kategorii zaliczyć można m.in. przeznaczone do pracy w ogrodzie urządzenia akumulatorowe STIHL COMPACT, dzięki którym praca przebiegnie skutecznie a przede wszystkim w ciszy! Piły i inne narzędzia akumulatorowe przeznaczone są przed wszystkim do pracy w ogrodzie oraz przy pielęgnacji terenów zielonych. Dodatkową zaletą narzędzi akumulatorowych jest brak emisji spalin co niewątpliwie jest ukłonem w stronę ekologii a przecinarki będą mogły być wykorzystywane podczas pracy w pomieszczeniach zamkniętych – bez szkody dla użytkownika.

Piła i przecinarka akumulatorowa

Prezentowane w tej kategorii pilarki  i przecinarki akumulatorowe są kompaktowe, wydajne i wyjątkowo ciche co jest szczególnie istotne podczas pracy na obszarach wrażliwych na hałas jak szpitale, szkoły czy zaludnione obszary miast. Znajdą swoje zastosowanie w pracach leśnych, ogrodowych a także przydomowych. Zastosowane w urządzeniach akumulatory litowo-jonowe powodują, że użytkownik nie jest uzależniony od dostawy prądu sieciowego, agregatu czy paliwa płynnego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć