Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik zawierający m. in. preparat Sintan®, granulat Sorbent Compakt®, płachty sorbcyjne i  chodnik sorbcyjno-izolacyjny.

">

Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Narzędzia akumulatorowe STIHL

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Narzędzia akumulatorowe Stihl

W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy szeroką gamę narzędzi akumulatorowych STIHL dedykowanych głównie dla Strażaków ale nie tylko. Do tej kategorii zaliczyć można m.in. przeznaczone do pracy w ogrodzie urządzenia akumulatorowe STIHL COMPACT, dzięki którym praca przebiegnie skutecznie a przede wszystkim w ciszy! Piły i inne narzędzia akumulatorowe przeznaczone są przed wszystkim do pracy w ogrodzie oraz przy pielęgnacji terenów zielonych. Dodatkową zaletą narzędzi akumulatorowych jest brak emisji spalin co niewątpliwie jest ukłonem w stronę ekologii a przecinarki będą mogły być wykorzystywane podczas pracy w pomieszczeniach zamkniętych – bez szkody dla użytkownika.

Piła i przecinarka akumulatorowa

Prezentowane w tej kategorii pilarki  i przecinarki akumulatorowe są kompaktowe, wydajne i wyjątkowo ciche co jest szczególnie istotne podczas pracy na obszarach wrażliwych na hałas jak szpitale, szkoły czy zaludnione obszary miast. Znajdą swoje zastosowanie w pracach leśnych, ogrodowych a także przydomowych. Zastosowane w urządzeniach akumulatory litowo-jonowe powodują, że użytkownik nie jest uzależniony od dostawy prądu sieciowego, agregatu czy paliwa płynnego.