WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 585,00 zł - 1 096,00 zł

Buty strażackie HOLIK

Aktywne filtry

BUTY STRAŻACKIE HOLIK X-PRO

BUTY HOLIK X-PRO to wyjątkowo wytrzymałe buty strażackie wykonane ze skóry wołowej. Dzięki odporności na temperaturę do 250°C będą idealne do akcji gaśniczych.

Cena podstawowa 1 095,87 zł Cena 767,11 zł

Buty strażackie HOLIK

Działania Straży Pożarnej to tylko gaszenie pożarów? Nic bardziej mylnego. Ogrom podejmowanych akcji to akcje z dziedziny ratownictwa w tym ratownictwa technicznego. Wypadki komunikacyjne czy coraz bardziej gwałtowne zjawiska pogodowe również wymagają zaangażowania Strażaków. Tworzenie dostępu do osób uwięzionych w pojazdach mechanicznych czy czyszczenie powierzchni dróg lub posesji z przewróconych drzew to codzienność pożarnika. Wypełniając swoje zadania Strażak nie może zapomnieć o należytej ochronie stóp przed stłuczeniem, zgnieceniem czy przecięciem. W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne buty strażackie, w których stopa zostanie należycie zabezpieczona w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

KOMFORT Plus, PRO-LINE Plus, HOLIK X-PRO

Oferujemy Państwu najpopularniejsze modele butów strażackich Holik, które spełnią wymagania Strażaków. Model KOMFORT Plus stanowi idealny podstawowy zestaw z dowolnymi butami gumowymi. Cechą wyróżniającą model HOLIK X-PRO jest zabezpieczenie przed przecięciem piłą łańcuchową zastosowane na całej przedniej części buta. Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi opisami właściwości butów strażackich Holik i wybór modelu spełniającego wszystkie wymagania.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?