Filtry

Cena

Cena

  • 5 499,00 zł - 12 036,00 zł

Motopompy pływające

Aktywne filtry

Motopompa NIAGARA 3 MAX

Motopompa pływająca NIAGARA 3 MAX z niezatapialnym pływakiem wykonanym z polietylenu o dużej gęstości. Min. głębokość ssania 15mm, max wydajność 1200m3/min.

Cena 5 500,00 zł

Motopompa pływająca NIAGARA 2

Motopompa pływająca NIAGARA 2 to wyposażony w niezatapialny pływak sprzęt do wypompowywania zanieczyszczonej wody z zamkniętych pomieszczeń np. piwnic, garaży.

Cena 6 200,00 zł

Pompa pływająca MAMUT 2400l/min

Pompa pływająca MAMUT 2400l/min jest wysokowydajną motopompą pływającą do odpompowywania wody zanieczyszczonej. Urządzenie wyposażone w silnik spalinowy.

Cena 10 461,89 zł

MOTOPOMPA PŁYWAJĄCA POSEJDON II HD

MOTOPOMPA PŁYWAJĄCA POSEJDON II HD samozasysająca z możliwością pracy na sucho o wydajności maksymalnej 1202 l/min z silnikiem HONDA GXV 160. 

Cena 5 524,27 zł

Zestaw MAMUT+

Oferujemy kompletny Zestaw MAMUT+, na który składają się: wysokowydajna motopompa pływająca MAMUT 2400l/min, wąż tłoczny W110-20m oraz rozdzielacz 110/2x75.

Cena 12 035,00 zł

Motopompa pływająca NIAGARA 2 PLUS

Motopompa pływająca NIAGARA 2 PLUS napędzana czterosuwowym silnikiem Honda GXV 160 wyposażonym w regulator obrotów. Możliwość podawania wody zanieczyszczonej.

Pompa pływająca

Pompa pływająca jak sama nazwa wskazuje pływa po wodzie i to właśnie ta cecha odróżnia je od innych pomp i daje możliwość wykorzystania ich praktycznie wszędzie. Pompy pływające posiadają prostą konstrukcję i nieskomplikowaną obsługę, które sprawiają, że jest to urządzenie niezawodne, cieszące się wielkim uznaniem nie tylko strażaków. Przy wyborze oferty głównym parametrem na jaki musimy zwrócić uwagę jest wydajność pompy pływającej, a następnie wysokość podnoszenia słupa wody. Pompy pływające możemy wykorzystywać już w wodzie o głębokości ok.50mm, co doskonale zwiększa jego możliwości. 

Motopompy pływające

Motopompa pływająca strażacka, dzięki praktycznemu wykonaniu ma wiele zastosowań w pracy strażaka. Dzięki małym gabarytom pompa strażacka szybko może zostać wykorzystana podczas działań ratowniczych. Motopompa pływająca może zostać wykorzystana do napełniania zbiorników pojazdów pożarniczych bez konieczności budowania stanowiska wodnego. Pompa spełnia wymogi rynku krajowego oraz unijnego na podstawie certyfikatowi jakości. Posiada również świadectwo dopuszczenia CNBOP. Motopompy pływające posiadają szerokie zastosowanie w służbach ratowniczych. Najczęściej wykorzystywane są przez strażaków podczas akcji ratowniczej. Są również użytkowane przez pracowników służb komunalnych, leśnych, budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych pomp w Sklepie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?