Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 41,00 zł - 3 203,00 zł

Sprzęt pomocniczy

Aktywne filtry

Nożyce do prętów STANLEY 750mm

Nożyce do prętów o długości 750mm, wyposażone w kute rękojeści i szczęki ze stali chromowo-molibdenowej, zapewniające niezawodność i wydajność cięcia prętów o twardości do 160 kg/mm².

Cena 199,00 zł

Nożyce do prętów STANLEY 900mm

Nożyce do prętów STANLEY 900mm - rękojeść rurowa z uchwytem z tworzywa sztucznego. Stalowe szczęki nożyc pozwalają na cięcie do 160 kg/mm2. Waga niecałe 6 kg.

Cena 298,00 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91cm z końcówkami roboczymi wykonanymi ze stali i rękojeścią z lekkiego materiału NuplaGlas. Narzędzie nie przewodzi prądu.

Cena 1 394,00 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm z końcówkami roboczymi wykonanymi z mocnej kutej stali. Narzędzie nie przewodzi prądu, chroni przed napięciem do 20.000V

Cena 1 272,00 zł

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M z pompką umożliwiającą wytwarzanie zwartego lub rozproszonego strumienia wody. Zbiornik w formie plecaka o pojemności 19l.

Cena 527,67 zł

Bosak podręczny

Bosak to podstawowy sprzęt burzący wykorzystywany w pożarnictwie. Bosak podręczny charakteryzuje się swoją wielkością. Jest mały, waży około 4 kg a jego długość to 117 cm. 

Cena 246,00 zł

Bosak składany aluminiowy

Bosak składany aluminiowy to bardzo przydatny sprzęt burzący wykorzystywanych podczas prowadzony działań ratowniczo-gaśniczych. 

Cena 577,00 zł

Bosak strażacki lekki bez styla

Obsługiwany przez jedną osobę Lekki Bosak strażacki jest niepozornym ale skutecznym narzędziem do przeprowadzenia lżejszych prac wyburzeniowych. Bosak bez styla

Cena 181,00 zł

Tłumica gumowa składana TGT-3 /bez styla

Tłumica gumowa składana TGT-3 (bez styla) jet nowoczesnym sprzętem gaśniczym podręcznym do gaszenia pożarów przyziemnych. Część robocza zbudowana z 4 warstw.

Cena 110,70 zł

Hydronetka plecakowa ERMAK 25

Dwuwarstwowa Hydronetka plecakowa ERMAK o pojemności 25l dostosowana do podawania wody lub piany gaśniczej. Hydronetka wyposażona w prądownicę pistoletową.

Cena 724,00 zł

Bosak strażacki ciężki bez styla

Prezentowany Bosak strażacki ciężki (produkt bez styla) jest podstawowym narzędziem do prowadzenia prac burzących. Bosak stalowy z kółkiem do zamontowania liny.

Cena 192,00 zł

Bosak sufitowy

Bosak to podstawowy sprzęt burzący wykorzystywany w pożarnictwie. Bosak sufitowy  charakteryzuje się w szczególności swoim kształtem. 

Cena 157,00 zł

Narzędzie Halligan Bar 91cm

Halligan to bardzo przydatne urządzenie w działaniach ratowniczych. Świetnie nadaje się do tworzenia wejść ratowniczych, udrażniania przejść, natomiast w odpowiedniej konfiguracji można nim wycinać elementy blachy. 

Sito kominowe

Sito kominowe to sprzęt pożarniczy, zaliczany do grupy podręcznego sprzętu gaśniczego. Sito służy do gaszenia pożarów sadzy w przewodach kominowych.

Cena 262,00 zł

Rozsiewacz Sorbentu 12l

Rozsiewacz do Sorbentu ze zbiornikiem o pojemności 12l z przełącznikiem do dozowania idealnie nada się do równomiernego rozprowadzenia sorbentu.

Cena 112,00 zł

Toporek BIEL TOOL

Toporek BIEL TOOL z ostrym grotem jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem przeznaczonym do m.in. cięcia metalu, zamykania zaworów gazowych, wyciągania gwoździ.

Cena 1 580,00 zł

Zestaw Rapid Entry

Zestaw najbardziej przydatnych narzędzi do wyłamywania zamków podczas akcji ratunkowych dla straży pożarnej

Cena 2 340,00 zł

RHINOEVAC Wielofunkcyjna pętla ratownicza

RHINOEVAC to wielofunkcyjna pętla ratownicza, która została stworzona przez strażaka dla strażaków. Zaprojektowano ją w celu ułatwienia osiągnięcia zamierzonych strażackich zadań.

Cena 149,29 zł

Zestaw kominiarski

Prezentowany Zestaw kominiarski składa się z liny kominiarskiej żaroodpornej, 2 szczotek z drutu, szczotki z blaszki i przebijaka. Zestaw w walizce transportowej.

Cena 320,00 zł

Linka strażacka SLR-20 z workiem

Oferujemy posiadające świadectwo dopuszczenia CNBOP Linki strażackie SLR o długości 20m i wytrzymałości 28kN. Linki zapakowane w wygodny, przenośny z worek.

Cena 308,00 zł

Linka strażacka SLR-30 z workiem

Poliestrowa Linka strażacka SLR o długości 30m zapakowana w przenośny z worek. Linka zakończona zatrzaśnikiem aluminiowym typu "gruszka" i pętlą z kauszą.

Cena 375,00 zł

Zwijadło węży pożarniczych ZWP-2b

Prezentowane Zwijadło do węży pożarniczych ZWP-2b jest sprzętem pomocniczym przystosowanym do zwijania węży W25, W52 i W75. Zwijadło malowane proszkowo.

Cena 1 245,00 zł

Szpadel ostry Fiskars Solid

Szpadel ostry Fiskars Solid z zaostrzoną krawędzią jest trwały, wytrzymały i wielofunkcyjny. Głowica ze stali hartowanej, rączka z tworzywa w kształcie litery D

Cena 97,00 zł

Szpadel ostry Fiskars Ergo

Zaletą Szpadla ostrego Fiskars Ergo jest ergonomiczny kształt wymuszający prawidłową postawę i zmniejszenie napięcia mięśni pleców. Głowica ze stali hartowanej.

Cena 138,00 zł

Widły gospodarcze Fiskars ERGO

Zaletą Wideł gospodarczych Fiskars jest ergonomiczny kształt wymuszający prawidłową postawę podczas pracy. Cztery długie zęby wykonane z hartowanej stali.

Topór TopCut do Hooligana

Topór TopCut dostosowana z współpracy z Hooliganem SPF posiada specjalnie wyprofilowane ostrze pozwalające na cięcie górną częścią. Waga topora to niecałe 4,5kg

Cena 1 595,00 zł

Sito kominowe składane

Sito kominowe jest idealne do pracy na dachach budynków. Jest składane przez co mieści się w wejściach dachowych. Sito wykonane z ocynkowanej galwanicznie stali

Cena 379,00 zł

Zestaw Set of Irons

Prezentowany Zestaw Set of Irons to wyposażony w m.in. końcówkę do  wyłamywania zamków Hooligan SPF i dostosowana do współpracy z Hooliganem siekiera TopCut.

Cena 3 202,00 zł

Kaseton wężowy 52 lub 75

Prezentujemy solidny a zarazem lekki Kaseton wężowy przeznaczony do przechowywania oraz transportu węży pożarniczych W52 lub W75. Kaseton wykonany z aluminium.

Cena 534,00 zł

Podpinka wężowa

Podpinki wężowe do podwieszania węży pożarniczych - szczególnie pomocne przy prowadzeniu akcji gaśniczej z wykorzystaniem drabiny. Linki ze stalowym haczykiem.

Cena 42,00 zł

Łom wielofunkcyjny

Łom wielofunkcyjny o jednorodnej konstrukcji z wygodną gumowaną rękojeścią. Idealnie sprawdzi się podczas działań ratowniczych. 

Cena 462,00 zł

Linka do linii ssawnej - 20 m

Dwudziestometrowe, poliamidowe Linki do linii ssawnej zaopatrzone zostały w owalne zatrzaśniki zawieszone na pętli. Linka z zabezpieczeniem przed rozplataniem.

Cena 199,00 zł

Linka do linii ssawnej - 10 m

Prezentujemy poliamidowe Linki do linii ssawnej o długości 10 metrów. Linka zakończona pętlą z owalnym zatrzaśnikiem, na drugim końcu rurka termokurczliwa.

Cena 126,00 zł

Sprzęt pomocniczy – hydronetka, bosak, flara

W czasie akcji gaśniczo-pożarowych bardzo ważnym elementem są sprzęty pomocnicze. Dzięki nim można pokonać wiele trudności i usprawnić swoją pracę. Hydronetka, bosak, flara – to one ułatwiają przeprowadzanie działań ratunkowych.

Hydronetka

Hydronetka jest jednym z mobilnych urządzeń, które pozwalają na walkę z ogniem. Sprawdzają się podczas gaszenia mniejszych ognisk. Sprzęt umożliwia podawanie wody za sprawą ręcznej pompki. Hydronetka składa się ze zbiornika na ładunek gaśniczy oraz węża zakończonego prądownicą. Hydronetka jest świetnym urządzeniem do gaszenia pożarów traw na obszarach, gdzie dostęp dla ciężkiego sprzętu jest utrudniony. Hydronetkę wykorzystuje się również w miejscach, gdzie niemożliwe jest doprowadzenie linii gaśniczych.

Sprzęt pomocniczy w walce z pożarem

W walce z pożarem niezwykle pomocnym okazuje się sprzęt burzący jak na przykład bosak. Dzięki niemu strażacy mogą pozwolić sobie na przeprowadzenie prac rozbiórkowych w miejscu akcji. W sklepie strażackim Strefa998.pl znajdziesz urządzenia wysokiej jakości, dzięki którym zapanujesz nad pożarem.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?