Filtrowanie

Kategorie

Sprzęt pomocniczy

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 54 elementów

Sprzęt pomocniczy – hydronetka, bosak, flara

W czasie akcji gaśniczo-pożarowych bardzo ważnym elementem są sprzęty pomocnicze. Dzięki nim można pokonać wiele trudności i usprawnić swoją pracę. Hydronetka, bosak, flara – to one ułatwiają przeprowadzanie działań ratunkowych.

Hydronetka

Hydronetka jest jednym z mobilnych urządzeń, które pozwalają na walkę z ogniem. Sprawdzają się podczas gaszenia mniejszych ognisk. Sprzęt umożliwia podawanie wody za sprawą ręcznej pompki. Hydronetka składa się ze zbiornika na ładunek gaśniczy oraz węża zakończonego prądownicą. Hydronetka jest świetnym urządzeniem do gaszenia pożarów traw na obszarach, gdzie dostęp dla ciężkiego sprzętu jest utrudniony. Hydronetkę wykorzystuje się również w miejscach, gdzie niemożliwe jest doprowadzenie linii gaśniczych.

Sprzęt pomocniczy w walce z pożarem

W walce z pożarem niezwykle pomocnym okazuje się sprzęt burzący jak na przykład bosak. Dzięki niemu strażacy mogą pozwolić sobie na przeprowadzenie prac rozbiórkowych w miejscu akcji. W sklepie strażackim Strefa998.pl znajdziesz urządzenia wysokiej jakości, dzięki którym zapanujesz nad pożarem.