Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 41,00 zł - 3 320,00 zł

Sprzęt pomocniczy

Aktywne filtry

Tłumica gumowa ze stylem teleskopowym

Tłumica gumowa z teleskopowym stylem do gaszenia pożarów przyziemnych np. pożarów traw. Część robocza wykonana jest z gumy, przez co narządzie jest lekkie.

Cena 176,00 zł

Bosak podręczny

Bosak to podstawowy sprzęt burzący wykorzystywany w pożarnictwie. Bosak podręczny charakteryzuje się swoją wielkością. Jest mały, waży około 4 kg a jego długość to 117 cm. 

Cena 239,85 zł

Bosak strażacki dielektryczny NUPLA 1,8 m

Bosak strażacki dielektryczny NUPLA o długości 1,8m nie przewodzi prądu a tym samym chroni ratowników przed napięciem do 20.000V. Hak wykonany ze stali węglowej.

Cena 642,00 zł

Tłumica metalowa ze stylem teleskopowym

Tłumica metalowa ze stylem teleskopowym (wysuwanym) jest podręcznym sprzętem gaśniczym przeznaczonym do gaszenia pożarów przyziemnych np. traw czy ściółki.

Cena 142,00 zł

Bosak sufitowy

Bosak to podstawowy sprzęt burzący wykorzystywany w pożarnictwie. Bosak sufitowy  charakteryzuje się w szczególności swoim kształtem. 

Cena 149,00 zł

Bosak dielektryczny składany NUPLA 4 m

Teleskopowy Bosak dielektryczny składany NUPLA 4 m pozwala na bezpieczne przeprowadzenie akcji ratowniczej tam, gdzie możemy natknąć się na przewody napięcia.

Cena 1 409,00 zł

Tłumica metalowa bez styla

Tłumica to jedno z najczęściej wykorzystywanych urządzeń gaśniczych. Jej charakterystyka pozwala na bardzo łatwe transportowanie oraz skuteczne gaszenie pożaróww.

Cena 57,00 zł

Bosak składany aluminiowy

Bosak składany aluminiowy to bardzo przydatny sprzęt burzący wykorzystywanych podczas prowadzony działań ratowniczo-gaśniczych. 

Cena 577,00 zł

Bosak teleskopowy dielektryczny LEADER

Bosak strażacki teleskopowy dielektryczny wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną oraz długą żywotnością. 

Cena 2 900,00 zł

Sito kominowe

Sito kominowe to sprzęt pożarniczy, zaliczany do grupy podręcznego sprzętu gaśniczego. Sito służy do gaszenia pożarów sadzy w przewodach kominowych.

Cena 248,00 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 91cm z końcówkami roboczymi wykonanymi ze stali i rękojeścią z lekkiego materiału NuplaGlas. Narzędzie nie przewodzi prądu.

Cena 1 394,00 zł

Drążek teleskopowy do tłumic

Prezentujemy Drążki teleskopowe (długość od 100 do 160cm) do tłumic, za pomocą których zmodernizujemy tłumice z drewnianymi, mniej praktycznymi stylami. 

Cena 99,00 zł

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm

Hooligan Tool dielektryczny NUPLA 76 cm z końcówkami roboczymi wykonanymi z mocnej kutej stali. Narzędzie nie przewodzi prądu, chroni przed napięciem do 20.000V

Cena 1 272,00 zł

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M z pompką umożliwiającą wytwarzanie zwartego lub rozproszonego strumienia wody. Zbiornik w formie plecaka o pojemności 19l.

Cena 516,60 zł

Tłumica gumowa składana TGT-3 /bez styla

Tłumica gumowa składana TGT-3 (bez styla) jet nowoczesnym sprzętem gaśniczym podręcznym do gaszenia pożarów przyziemnych. Część robocza zbudowana z 4 warstw.

Cena 110,70 zł

Hydronetka plecakowa ERMAK 25

Dwuwarstwowa Hydronetka plecakowa ERMAK o pojemności 25l dostosowana do podawania wody lub piany gaśniczej. Hydronetka wyposażona w prądownicę pistoletową.

Cena 723,24 zł

Zwijadło węży pożarniczych ZWP-2b

Prezentowane Zwijadło do węży pożarniczych ZWP-2b jest sprzętem pomocniczym przystosowanym do zwijania węży W25, W52 i W75. Zwijadło malowane proszkowo.

Cena 1 245,00 zł

Toporek BIEL TOOL

Toporek BIEL TOOL z ostrym grotem jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem przeznaczonym do m.in. cięcia metalu, zamykania zaworów gazowych, wyciągania gwoździ.

Cena 1 434,92 zł

Topór TopCut do Hooligana

Topór TopCut dostosowana z współpracy z Hooliganem SPF posiada specjalnie wyprofilowane ostrze pozwalające na cięcie górną częścią. Waga topora to niecałe 4,5kg

Cena 1 594,50 zł

Zestaw Set of Irons

Prezentowany Zestaw Set of Irons to wyposażony w m.in. końcówkę do  wyłamywania zamków Hooligan SPF i dostosowana do współpracy z Hooliganem siekiera TopCut.

Cena 3 319,59 zł

Kaseton wężowy 52 lub 75

Prezentujemy solidny a zarazem lekki Kaseton wężowy przeznaczony do przechowywania oraz transportu węży pożarniczych W52 lub W75. Kaseton wykonany z aluminium.

Cena 533,51 zł

Bosak strażacki lekki bez styla

Obsługiwany przez jedną osobę Lekki Bosak strażacki jest niepozornym ale skutecznym narzędziem do przeprowadzenia lżejszych prac wyburzeniowych. Bosak bez styla

Cena 173,00 zł

Bosak strażacki ciężki bez styla

Prezentowany Bosak strażacki ciężki (produkt bez styla) jest podstawowym narzędziem do prowadzenia prac burzących. Bosak stalowy z kółkiem do zamontowania liny.

Cena 184,00 zł

Linka strażacka SLR-20 z workiem

Oferujemy posiadające świadectwo dopuszczenia CNBOP Linki strażackie SLR o długości 20m i wytrzymałości 28kN. Linki zapakowane w wygodny, przenośny z worek.

Cena 308,00 zł

Linka strażacka SLR-30 z workiem

Poliestrowa Linka strażacka SLR o długości 30m zapakowana w przenośny z worek. Linka zakończona zatrzaśnikiem aluminiowym typu "gruszka" i pętlą z kauszą.

Cena 375,00 zł

Podpinka wężowa

Podpinki wężowe do podwieszania węży pożarniczych - szczególnie pomocne przy prowadzeniu akcji gaśniczej z wykorzystaniem drabiny. Linki ze stalowym haczykiem.

Cena 42,00 zł

Zestaw kominiarski

Prezentowany Zestaw kominiarski składa się z liny kominiarskiej żaroodpornej, 2 szczotek z drutu, szczotki z blaszki i przebijaka. Zestaw w walizce transportowej.

Cena 320,00 zł

Łom wielofunkcyjny

Łom wielofunkcyjny o jednorodnej konstrukcji z wygodną gumowaną rękojeścią. Idealnie sprawdzi się podczas działań ratowniczych. 

Cena 565,00 zł

Linka do linii ssawnej - 20 m

Dwudziestometrowe, poliamidowe Linki do linii ssawnej zaopatrzone zostały w owalne zatrzaśniki zawieszone na pętli. Linka z zabezpieczeniem przed rozplataniem.

Cena 199,00 zł

Linka do linii ssawnej - 10 m

Prezentujemy poliamidowe Linki do linii ssawnej o długości 10 metrów. Linka zakończona pętlą z owalnym zatrzaśnikiem, na drugim końcu rurka termokurczliwa.

Cena 121,00 zł

Topór strażacki ciężki - izolowany do 1kV

Prezentujemy Topory strażackie ciężkie, wykonane z wysokiej jakości stali. Topory z drewnianymi członkami o długości 90cm. Trzonek dodatkowo izolowany do 1kV.

Cena 335,89 zł

Topór PAL

Topór PAL-8 to przydatne narzędzie dedykowane dla straży pożarnej, jednostek ratowniczych, policji i innych służb specjalnych. Idealne do tworzenia wejść ratowniczych, otworów wentylacyjnych, jako łom itp. 

Cena 990,00 zł

Narzędzie Halligan Bar 91cm

Halligan to bardzo przydatne urządzenie w działaniach ratowniczych. Świetnie nadaje się do tworzenia wejść ratowniczych, udrażniania przejść, natomiast w odpowiedniej konfiguracji można nim wycinać elementy blachy. 

Cena 1 500,00 zł

Sprzęt pomocniczy – hydronetka, bosak, flara

W czasie akcji gaśniczo-pożarowych bardzo ważnym elementem są sprzęty pomocnicze. Dzięki nim można pokonać wiele trudności i usprawnić swoją pracę. Hydronetka, bosak, flara – to one ułatwiają przeprowadzanie działań ratunkowych.

Hydronetka

Hydronetka jest jednym z mobilnych urządzeń, które pozwalają na walkę z ogniem. Sprawdzają się podczas gaszenia mniejszych ognisk. Sprzęt umożliwia podawanie wody za sprawą ręcznej pompki. Hydronetka składa się ze zbiornika na ładunek gaśniczy oraz węża zakończonego prądownicą. Hydronetka jest świetnym urządzeniem do gaszenia pożarów traw na obszarach, gdzie dostęp dla ciężkiego sprzętu jest utrudniony. Hydronetkę wykorzystuje się również w miejscach, gdzie niemożliwe jest doprowadzenie linii gaśniczych.

Sprzęt pomocniczy w walce z pożarem

W walce z pożarem niezwykle pomocnym okazuje się sprzęt burzący jak na przykład bosak. Dzięki niemu strażacy mogą pozwolić sobie na przeprowadzenie prac rozbiórkowych w miejscu akcji. W sklepie strażackim Strefa998.pl znajdziesz urządzenia wysokiej jakości, dzięki którym zapanujesz nad pożarem.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?