Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Sprzęt pomocniczy

Bosak podręczny

Bosak to podstawowy sprzęt burzący wykorzystywany w pożarnictwie. Bosak podręczny charakteryzuje się swoją wielkością. Jest mały, waży około 4 kg a jego długość to 117 cm. 

Cena 129,15 zł

Bosak sufitowy

Bosak to podstawowy sprzęt burzący wykorzystywany w pożarnictwie. Bosak sufitowy  charakteryzuje się w szczególności swoim kształtem. 

Cena 68,00 zł

Bosak składany aluminiowy

Bosak składany aluminiowy to bardzo przydatny sprzęt burzący wykorzystywanych podczas prowadzony działań ratowniczo-gaśniczych. 

Cena 405,90 zł

Sito kominowe

Sito kominowe to sprzęt pożarniczy, zaliczany do grupy podręcznego sprzętu gaśniczego. Sito służy do gaszenia pożarów sadzy w przewodach kominowych.

Cena 160,00 zł

Lanca gaśnicza 52/1600

Oferujemy wykonane z metalu Lance gaśnicze 52/1600 przeznaczone do gaszenia pożarów w miejscach trudno dostępnych. Idealny do tłumienia pożarów np. torfowisk.

Cena 1 783,50 zł

Zwijadło węży pożarniczych ZWP-2b

Prezentowane Zwijadło do węży pożarniczych ZWP-2b jest sprzętem pomocniczym przystosowanym do zwijania węży W25, W52 i W75. Zwijadło malowane proszkowo.

Cena 1 131,60 zł

Flary ostrzegawcze pomarańczowe - zestaw

Zestaw sześciu pomarańczowych, zasilanych akumulatorowo Flar ostrzegawczych w żółtej obudowie pozwala na oznakowanie miejsca zdarzenia nieprzerwanie przez 60h.

Cena 599,00 zł

Flara LED - bateryjna

Flara LED (16 diod) – bateryjna do zabezpieczania miejsca niebezpiecznego. Flara jest wodo i wstrząsoodporna, dodatkowo wyposażona w podstawkę magnetyczną.

Cena 116,00 zł

Toporek BIEL TOOL

Toporek BIEL TOOL z ostrym grotem jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem przeznaczonym do m.in. cięcia metalu, zamykania zaworów gazowych, wyciągania gwoździ.

Cena 1 204,43 zł

Topór TopCut do Hooligana

Topór TopCut dostosowana z współpracy z Hooliganem SPF posiada specjalnie wyprofilowane ostrze pozwalające na cięcie górną częścią. Waga topora to niecałe 4,5kg

Cena 1 501,99 zł

Kaseton wężowy 52 lub 75

Prezentujemy solidny a zarazem lekki Kaseton wężowy przeznaczony do przechowywania oraz transportu węży pożarniczych W52 lub W75. Kaseton wykonany z aluminium.

Cena 407,13 zł

Przenośna fala LED

Przenośna fala LED składa się z 36 diod LED w wodoodpornej obudowie oraz 4 żółtych odblaskowych strzałek kierunkowych gwarantujących doskonałą widoczność.

Cena 349,76 zł

Bosak strażacki lekki bez styla

Obsługiwany przez jedną osobę Lekki Bosak strażacki jest niepozornym ale skutecznym narzędziem do przeprowadzenia lżejszych prac wyburzeniowych. Bosak bez styla

Cena 74,00 zł

Bosak strażacki ciężki bez styla

Prezentowany Bosak strażacki ciężki (produkt bez styla) jest podstawowym narzędziem do prowadzenia prac burzących. Bosak stalowy z kółkiem do zamontowania liny.

Cena 83,00 zł

Linka strażacka SLR-20 z workiem

Oferujemy posiadające świadectwo dopuszczenia CNBOP Linki strażackie SLR o długości 20m i wytrzymałości 28kN. Linki zapakowane w wygodny, przenośny z worek.

Cena 246,00 zł

Linka strażacka SLR-30 z workiem

Poliestrowa Linka strażacka SLR o długości 30m zapakowana w przenośny z worek. Linka zakończona zatrzaśnikiem aluminiowym typu "gruszka" i pętlą z kauszą.

Cena 293,31 zł

Podpinka wężowa

Podpinki wężowe do podwieszania węży pożarniczych - szczególnie pomocne przy prowadzeniu akcji gaśniczej z wykorzystaniem drabiny. Linki ze stalowym haczykiem.

Cena 35,67 zł

Zestaw kominiarski

Prezentowany Zestaw kominiarski składa się z liny kominiarskiej żaroodpornej, 2 szczotek z drutu, szczotki z blaszki i przebijaka. Zestaw w walizce transportowej.

Cena 239,85 zł

Łom wielofunkcyjny

Łom wielofunkcyjny o jednorodnej konstrukcji z wygodną gumowaną rękojeścią. Idealnie sprawdzi się podczas działań ratowniczych. 

Cena 467,40 zł

Linka do linii ssawnej - 20 m

Dwudziestometrowe, poliamidowe Linki do linii ssawnej zaopatrzone zostały w owalne zatrzaśniki zawieszone na pętli. Linka z zabezpieczeniem przed rozplataniem.

Cena 184,50 zł

Linka do linii ssawnej - 10 m

Prezentujemy poliamidowe Linki do linii ssawnej o długości 10 metrów. Linka zakończona pętlą z owalnym zatrzaśnikiem, na drugim końcu rurka termokurczliwa.

Cena 116,85 zł

Topór strażacki ciężki - izolowany do 1kV

Prezentujemy Topory strażackie ciężkie, wykonane z wysokiej jakości stali. Topory z drewnianymi członkami o długości 90cm. Trzonek dodatkowo izolowany do 1kV.

Cena 243,64 zł

Topór PAL

Topór PAL-8 to przydatne narzędzie dedykowane dla straży pożarnej, jednostek ratowniczych, policji i innych służb specjalnych. Idealne do tworzenia wejść ratowniczych, otworów wentylacyjnych, jako łom itp. 

Cena 542,00 zł

Narzędzie Halligan Bar 91cm

Halligan to bardzo przydatne urządzenie w działaniach ratowniczych. Świetnie nadaje się do tworzenia wejść ratowniczych, udrażniania przejść, natomiast w odpowiedniej konfiguracji można nim wycinać elementy blachy. 

Cena 1 050,00 zł

Młot do hooligana 91cm

Oferujemy profesjonalny, dostosowany do potrzeb Strażaków Młot do hooligana o długości 91cm. Razem narzędzia stanowią idealny zestaw interwencyjny. Waga 5kg.

Cena 294,00 zł

Widły gospodarcze Fiskars

Zaletą Wideł gospodarczych Fiskars jest ergonomiczny kształt wymuszający prawidłową postawę podczas pracy. Cztery długie zęby wykonane z hartowanej stali.

Cena 87,00 zł

Szpadel ostry Fiskars Solid

Szpadel ostry Fiskars Solid z zaostrzoną krawędzią jest trwały, wytrzymały i wielofunkcyjny. Głowica ze stali hartowanej, rączka z tworzywa w kształcie litery D

Cena 65,00 zł

Szpadel ostry Fiskars Ergo

Zaletą Szpadla ostrego Fiskars Ergo jest ergonomiczny kształt wymuszający prawidłową postawę i zmniejszenie napięcia mięśni pleców. Głowica ze stali hartowanej.

Cena 75,00 zł

Młot SLL-8-24HM 61cm

Wysokiej klasy Młot SLL-8-24HM  to produkt, który doskonale sprawdza się w pracy strażaków, policjantów czy też innych służb ratowniczych. 

Cena 282,00 zł

Mobilny namiot pneumatyczny RAPID S1 Pneumatik

Mobilny namiot pneumatyczny RAPID S1 Pneumatik jest rozstawiany podczas prowadzenia czynności ratowniczych ale może też pełnić funkcję punktu pierwszej pomocy.

Cena 12 105,00 zł

Sito kominowe składane

Sito kominowe jest idealne do pracy na dachach budynków. Jest składane przez co mieści się w wejściach dachowych. Sito wykonane z ocynkowanej galwanicznie stali

Cena 230,00 zł

Nożyce do prętów STANLEY 900mm

Nożyce do prętów STANLEY 900mm - rękojeść rurowa z uchwytem z tworzywa sztucznego. Stalowe szczęki nożyc pozwalają na cięcie do 160 kg/mm2. Waga niecałe 6 kg.

Cena 282,90 zł

Topór strażacki ciężki 900mm

Topór strażacki ciężki z drewnianym trzonkiem o długości 900mm dedykowany do działań ratowniczo-gaśniczych. Produkt zgodny z normą DIN 14900, waga 2,5 kg.

Cena 229,36 zł

Zestaw do mikrotechniki MikoRescueTech

Zestaw do mikrotechniki MikoRescueTech do precyzyjnego usuwania małych elementów. W zestawie m.in. szlifierka wysokoobrotowa, nożyczki ratownicze, dwie pęsety.

Cena 2 263,20 zł

Tłumica metalowa bez styla

Tłumica to jedno z najczęściej wykorzystywanych urządzeń gaśniczych. Jej charakterystyka pozwala na bardzo łatwe transportowanie oraz skuteczne gaszenie pożaróww.

Cena 35,00 zł

Hydronetka plecakowa

Hydronetka powszechnie stosowana szczególnie w okresie wiosennym przy pożarach traw gdzie występuje utrudniony dojazd pojazdów ratowniczo-gaśniczych.

Cena 418,20 zł

Sprzęt pomocniczy – hydronetka, bosak, flara

W czasie akcji gaśniczo-pożarowych bardzo ważnym elementem są sprzęty pomocnicze. Dzięki nim można pokonać wiele trudności i usprawnić swoją pracę. Hydronetka, bosak, flara – to one ułatwiają przeprowadzanie działań ratunkowych.

Hydronetka

Hydronetka jest jednym z mobilnych urządzeń, które pozwalają na walkę z ogniem. Sprawdzają się podczas gaszenia mniejszych ognisk. Sprzęt umożliwia podawanie wody za sprawą ręcznej pompki. Hydronetka składa się ze zbiornika na ładunek gaśniczy oraz węża zakończonego prądownicą. Hydronetka jest świetnym urządzeniem do gaszenia pożarów traw na obszarach, gdzie dostęp dla ciężkiego sprzętu jest utrudniony. Hydronetkę wykorzystuje się również w miejscach, gdzie niemożliwe jest doprowadzenie linii gaśniczych.

Sprzęt pomocniczy w walce z pożarem

W walce z pożarem niezwykle pomocnym okazuje się sprzęt burzący jak na przykład bosak. Dzięki niemu strażacy mogą pozwolić sobie na przeprowadzenie prac rozbiórkowych w miejscu akcji. W sklepie strażackim Strefa998.pl znajdziesz urządzenia wysokiej jakości, dzięki którym zapanujesz nad pożarem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć