WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Pilarka łańcuchowa

Aktywne filtry

Pilarka spalinowa Stihl MS 194 C-E

Pilarka spalinowa Stihl MS 194 C-E jest lekkim i z łatwością uruchamiającym się urządzeniem przeznaczonym do m.in. pielęgnacji drzew czy przygotowywania opału.

Cena 2 199,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 151 C-E

Stihl jest niekwestionowanym liderem na rynku jeżeli chodzi o produkcję pilarek. Najlżejszym modelem do pracy z drewnem jest Pilarka spalinowa Stihl MS 151 C-E.

Cena 2 799,00 zł

Pilarka akumulatorowa Stihl MSA 220 C-B

Pilarka akumulatorowa STIHL MSA 220 C-B o wysokiej wydajności posiada profesjonalny zestaw tnący umożliwiający różne zastosowania urządzenia. 

Cena 2 169,00 zł

Pilarka ratownicza Stihl MS 462 C-M R

Mocna (moc kW/KM 4,4/6) Pilarka ratownicza Stihl MS 462 C-M R z systemem M-Tronic zapewniającym stałą, optymalną moc silnika i wydajnym filtrem HD2.

Cena 8 199,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 500i

Mocna Pilarka spalinowa Stihl MS 500i ze sterowanym elektronicznie wtryskiem paliwa Injection. Przyśpieszenie łańcucha od 0 do 100 km/h w ćwierć sekundy.

Cena 7 399,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 661 C-M

Prezentujemy Pilarki spalinowe Stihl MS 661 C-M przeznaczone do ciężkich prac w leśnictwie w tym do pozyskiwania twardego drewna. Oszczędny, mocny silnik 2-MIX.

Cena 7 699,00 zł

Pilarka do betonu Stihl GS 461

Pilarka do betonu Stihl GS 461 wyposażona w diamentową piłę łańcuchową oraz zintegrowane przyłącze wody. Super mocna - do cięcia betonu, kamienia, żeliwnych rur

Cena 11 399,00 zł

Pilarki łańcuchowe spalinowe

Marka Stihl świadczy o najwyższej jakości produktu. Stihl  produkuje wytrzymałe i niezawodne pilarki łańcuchowe do zastosowań również w ratownictwie. Łańcuchowe piły spalinowe stanowią jedno z wielu narzędzi mechanicznych, jakie znajdują się na wyposażeniu jednostek straży pożarnej. Piły łańcuchowe renomowanej firmy Stihl znajdują zastosowanie podczas usuwania wiatrołomów, wykonywania przeciwogniowych pasów w lasach i na terenach przyleśnych, w akcjach przeciwpowodziowych do usuwania zatorów z drzew i gałęzi, w przecinaniu konstrukcji drewnianych w czasie gaszenia pożarów różnego rodzaju obiektów z więźbą dachową. Do pilarek dostępne są specjalne piły łańcuchowe przeznaczone do najcięższych zastosowań podczas akcji straży pożarnej, służb ratowniczych i technicznych. Wiosna i lato to okres, w którym częściej spotykamy się z ryzykiem wystąpienia gwałtownych burz, wichur czy innych ekstremalnych zjawisk pogodowych a co za tym idzie zwiększa się liczba interwencji strażaków związanych z usuwaniem ich skutków. Wiąże się to przede wszystkim z pracą mechaniczną pilarką łańcuchową dlatego warto zakupić sprawdzony i niezawodny sprzęt.

Specjalnie dla ratowników STIHL MS 462 C-M R

Mocna 6,0 KM pilarka z silnikiem 2-MIX. Do zastosowania podczas akcji ratowniczych oraz zwalczania pożarów. System szybkiego montażu ogranicznika głębokości cięcia, system M-Tronic zapewnia stałą optymalną moc silnika, filtr HD2 o bardzo wysokiej skuteczności filtrowania. Duży uchwyt rozrusznika oraz zawór dekompresyjny do łatwego i bezpiecznego uruchamiania pilarki, specjalistyczna piła łańcuchowa z płytkami z węglików spiekanych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?