W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 528,00 zł - 529,00 zł

Rękawice pożarnicze ROSENBAUER

Aktywne filtry

Rękawice strażackie ROSENBAUER SAFE GRIP III

Rękawice Rosenbauer charakteryzują się dużą wytrzymałością termiczną i mechaniczną oraz zapewniają komfort użytkowania podczas prowadzonych działań. 

Cena 528,90 zł

Rękawice Pożarnicze ROSENBAUER

Zapewnienie ochrony ciała – w tym dłoni – to podstawa, o której Strażak nie może zapomnieć przed wyjazdem do pożaru. Zadbanie o własne bezpieczeństwo ma wpływ na przebieg akcji pożarniczej. Niewłaściwie dobrane rękawice mogą doprowadzić do poważnego uszkodzenia ciała Strażaka a co za tym idzie wykluczyć go z pracy. Aby zapobiec urazowości należy działać wyłącznie w profesjonalnych rękawicach. Pamiętajmy jednak, że i te najbardziej innowacyjne rękawice posiadają granice swojej wytrzymałości. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl kładziemy nacisk na podawanie informacji o parametrach oferowanych artykułów.

Rękawice pożarnicze ROSENBAUER SAFE GRIP III

Firma ROSENBAUER jest znaną Strażakom na całym świecie marką słynącą z produkcji wysokiej jakości sprzętu i elementów odzieży - w tym rękawic pożarniczych. Model rękawic pożarniczych ROSENBAUER SAFE GRIP III, dzięki zastosowaniu szeregu nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań czyni je jednym z najlepszych modeli rękawic pożarniczych. Dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej ofercie. Jako ciekawostkę na naszym blogu udostępniamy dla Państwa relację fotograficzną z wyjazdu do fabryk firmy Rosenbauer w Leonding.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć