WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 575,00 zł - 576,00 zł

Rękawice pożarnicze ROSENBAUER

Aktywne filtry

Rękawice Pożarnicze ROSENBAUER

Zapewnienie ochrony ciała – w tym dłoni – to podstawa, o której Strażak nie może zapomnieć przed wyjazdem do pożaru. Zadbanie o własne bezpieczeństwo ma wpływ na przebieg akcji pożarniczej. Niewłaściwie dobrane rękawice mogą doprowadzić do poważnego uszkodzenia ciała Strażaka a co za tym idzie wykluczyć go z pracy. Aby zapobiec urazowości należy działać wyłącznie w profesjonalnych rękawicach. Pamiętajmy jednak, że i te najbardziej innowacyjne rękawice posiadają granice swojej wytrzymałości. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl kładziemy nacisk na podawanie informacji o parametrach oferowanych artykułów.

Rękawice pożarnicze ROSENBAUER SAFE GRIP III

Firma ROSENBAUER jest znaną Strażakom na całym świecie marką słynącą z produkcji wysokiej jakości sprzętu i elementów odzieży - w tym rękawic pożarniczych. Model rękawic pożarniczych ROSENBAUER SAFE GRIP III, dzięki zastosowaniu szeregu nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań czyni je jednym z najlepszych modeli rękawic pożarniczych. Dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej ofercie. Jako ciekawostkę na naszym blogu udostępniamy dla Państwa relację fotograficzną z wyjazdu do fabryk firmy Rosenbauer w Leonding.

Rękawice strażackie Rosenbauer

Rękawice strażackie Rosenbauer to ważny element ubioru strażaka renomowanego niemieckiego producenta. Odpowiednia ochrona dłoni strażaka podczas działań ratowniczych ma duże znaczenie. W tym celu renomowana niemiecka marka Rosenbauer posiada w swojej ofercie rękawice stworzone z najwyższej jakości materiałów, a samo wykonanie jest staranne z należytą uwagą. Wyrób marki Rosenbauer jest niezwykle popularny i cieszy się nieposzlakowaną opinią klientów, którzy wybierają konkretne modele tego producenta. Rękawice strażackie Rosenbauer posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość i bezpieczeństwo dla dłoni strażaków. Każdy model tej konkretnej marki to wyróżnia się zastosowaniem i technologią pośród innych modeli różnych producentów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?