Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Aktywne filtry

Ubranie koszarowe MDP FW - PIASKOWE

Mundur koszarowy dziecięcy zestaw - kurtka z napisami STRAŻ oraz spodnie. Ubranie strażackie wykonane na wzór profesjonalnego umundurowania OSP.

Cena 129,15 zł

Hełm dziecięcy ROSENBAUER HEROS TITAN

Hełm dziecięcy stworzony przez firmę ROSENBAUER HEROS TITAN wraz z czołową wyjmowaną latarką oraz zmienną regulacją rozmiaru. 

Cena 105,00 zł

Rękawice HAIX Premium

Rękawice HAIX Premium w rozmiarach od 3-11 przeznaczone do pracy i do sportu. Wzmocnienia na stawach palców, poduszki na dłoniach, antypoślizgowe końce palców.

Cena 66,00 zł

Czapka z napisem MDP (srebrna nić)

Czapka z wyhaftowanym srebrną nicią napisem MDP nie pozostawi wątpliwości do jakich struktur należy nosząca je osoba. Odpowiednia dla chłopców i dziewcząt. 

Cena 34,00 zł

Fantom BRAYDEN LED

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 422,00 zł

Rozdzielacz kulowy 52/2x25

Rozdzielacz kulowy 52/2x25 sprawdzi się idealnie na zawodach sportowo-pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Doskonała jakość.

Cena 646,00 zł

Defibrylator szkoleniowy AED ATM-112

Defibrylator szkoleniowy AED ATM-112 z kolorowym wyświetlaczem, przeznaczony do szkolenia w zakresie wykorzystania automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

Cena 798,00 zł

PIASKOWY Mundur MDP

Piaskowy mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Mundur koszarowy MDP dziecięcy

Mundur koszarowy dziecięcy zestaw - kurtka z napisami STRAŻ oraz spodnie. Ubranie strażackie wykonane na wzór profesjonalnego umundurowania OSP.

Cena podstawowa 158,00 zł Cena 142,20 zł

Rękawice techniczne Seiz Mechanic 185

Rękawice techniczne SEIZ Mechanic 185 są odporne na uszkodzenia i zapewniają czucie oraz chwyt na najwyższym poziomie. Idealne do ratownictwa technicznego.

Cena 95,00 zł

Rękawice ochronne MDP

Rękawice MDP w kolorze czerwonym stanowiące element ochronny dłoni młodego strażaka. Precyzyjnie wykonane i dopasowane, gwarantują bezpieczeństwo i pewny chwyt.

Prądownica wodno-pianowa TIPSA Viper SG 540

Prądownica wodno-pianowa TIPSA Viper SG 540 jest lekka, poręczna i wygodna w użyciu. Model zaopatrzony w m.in. samoczyszczący się zawór oraz ustawienie Flush.

Cena 1 300,00 zł

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED jest odpowiednikiem urządzenia medycznego AED i-PAD CU-SP1. W zestawie instrukcja obsługi, torba transportowa i pilot

Cena 2 571,00 zł

Czapka z napisem MDP czarna (srebrna nić)

Prezentujemy Czapki z daszkiem, z wyszytym srebrną nicią napisem MDP. Takie nakrycie głowy zadowoli każdego młodego pożarnika. Tutaj czapki w kolorze czarnym.

Cena 34,00 zł

Imiennik koszarowy + grupa krwi OSP

Oferujemy Imieninki koszarowe dla członków Ochotniczej  Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane na czarnym tle) z dodatkową informacją na temat grupy krwi.

Cena 11,00 zł

Hełm MDP HPS7000

Dla młodych miłośników Straży Pożarnej oferujemy Hełm MDP HPS7000 będący idealną repliką hełmu strażackiego DRAGER. Hełm w intensywnym, wyróżniającym kolorze.

Cena 123,00 zł

Mundur MDP

Mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 106,00 zł

Czapka baseballówka czarna z logo Rosenbauer

Czapka baseballówka czarna z wyhaftowanym czerwoną nicią logo Rosenbauer będzie idealnym dodatkiem nawet do codziennych stylizacji. Czapka wykonana z bawełny.

Cena 45,00 zł

Wąż H 25-20-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż tłoczony H 25-20-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy) wyposażony w łączniki aluminiowe typu STORZ zgodne z normą PN91/M-51031. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 172,00 zł

Fantom Laerdal Little Anne QCPR - dorosłego

Fantom Laerdal Little Anne QCPR jest lekkim, realistycznie odwzorowującym postać osoby dorosłej manekinem do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 648,00 zł

Wąż H 25-15-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż hydrantowy H 25-15-ŁA/PCV Bezalin wyposażony standardowo w łączniki aluminiowe typu STORZ zgodne z normą PN91/M-51031. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 138,00 zł

Imiennik koszarowy OSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Ochotniczej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi srebrną nicią danymi osobowymi.

Cena 10,00 zł

Zestaw ratowniczy OSP R1 w torbie

Zestaw ratownictwa medycznego OSP R1 przeznaczony dla OSP nie włączonych do KSRG. Pozwala na udzielanie pierwszej pomocy medycznej przez wyszkolonych strażaków.

Cena 1 467,00 zł

Oznaczenia funkcyjnych MDP - numery startowe

Oznaczenia funkcyjnych MDP –  komplet 10 sztuk bawełnianych numerów startowych na zawody sportowo-pożarnicze. Mocowanie za pomocą gumki pasmanteryjnej.

Cena 209,00 zł

Oznaczenia na zawody

Prezentujemy zestawy Oznaczeń na zawody składające się z ośmiu kompletów. Odznaczenia spełniają wymagania regulaminów organizowania zawodów strażackich.

Cena 196,80 zł

Prądowniczka do hydronetki MDP

Prądownica do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze podczas zawodów sportowo-pożarniczych. Wykonana zgodnie z regulaminem CTIF.

Cena 103,00 zł

Wąż MDP CTIF SPORT kolor

Wąż do zawodów sportowych według regulaminu CTIF dla drużyn MDP. Wąż wykonany z poliuretanu, gwarantującego lekkość a zarazem utrzymanie sztywności.

Cena 263,00 zł

Torba OSP R0 - zestaw rozszerzony

Zestaw ratownictwa medycznego R0 w wersji rozszerzonej to doskonale wyposażona torba, dostosowana do potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 875,00 zł

Tor Przeszkód MDP - CTIF

Cały zestaw toru przeszkód przeznaczony dla MDP na podstawie regulaminu CTIF. Koszt transportu jest wyliczany indywidualnie i może wynosić od 200 do 600 zł. 

Cena 22 046,00 zł

Pas z toporkiem dla MDP

Oferujemy akcesorium dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – czarny Pas z toporkiem dla MDP. Pas wykonany z solidnej i estetycznej skóry naturalnej.

Cena 166,00 zł

Wąż do hydronetki MDP 3m

Wąż W25 o długości 3 metrów przeznaczona do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Cena 98,00 zł

Tarcza nalewowa CTIFPOL

Tarcza nalewowa stosowana w ćwiczeniu bojowym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zgodna z regulaminem CTIFPOL. Tarcza zasilana za pomocą akumulatora żelowego.

Cena 2 318,00 zł

Torba OSP R0 - zestaw podstawowy

Torba OSP R0 zestaw podstawowy to funkcyjna torba z łatwo dostępną komorą i dodatkowymi przegrodami. Zawartość Torby OSP R0 umożliwi udzielenie pierwszej pomocy

Cena 689,00 zł

Podręczny pakiet ratownika

Pakiet pozwala na profesjonalne zabezpieczenie ratownika i poszkodowanego. Można założyć na pasek spodni, co umożliwia korzystanie z pakietu w każdej sytuacji.

Cena 57,00 zł

Koszula MDP

Koszula MDP w kolorze czerwonym przygotowana zgodnie z regulaminem umundurowania Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Cena 134,00 zł

Tarcza nalewowa PRO CTIFPOL

Tarcza nalewowa PRO CTIFPOL na zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Tarcza zasilana za pomocą zintegrowanego akumulatora żelowego. Ładowarka w komplecie.

Cena 2 435,00 zł

Zestaw do pozoracji ran 45elementów

Zestaw do pozoracji ran (cięte, postrzałowe, szarpane, oparzenia, złamania) to aż 45 elementów o wysokim poziomie realności. Idealny na szkolenia ratownicze.

Cena 153,00 zł

Czapka MDP FW

Czapka z daszkiem dla MDP sprawdzi się idealnie jako nakrycie głowy dla młodych strażaków. Nowe autorskie logo.

Cena 20,00 zł

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze to komórki organizacyjne występujące przy Ochotniczej Straży Pożarnej. W ostatnich latach popularność Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych systematycznie rośnie. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza to młodzi ludzie, pełni ambicji i chęci do działania, aktywnie angażują się w pomoc poszkodowanym osobom. Z zaangażowaniem uczestniczą w spotkaniach oraz zawodach. Swoją postawą uświadamiają młodym i starszym członkom społeczności, jak ważna jest wiedza i chęć pomagania. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza posiadają zadania, które określone są w Regulaminie. Przykładowymi zadaniami są:

- udział w zapobieganiu pożarom poprzez oddziaływanie na środowisko w celu przestrzegania przepisów przeciwpożarowych,

- podnoszenie wiedzy i umiejętności swoich członków w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej,

- organizowanie działalności kulturowo-oświatowej w środowisku z uwzględnieniem problematyki ochrony przeciwpożarowej,

- rozwijanie sprawności fizycznej członków poprzez uprawienie różnych dyscyplin sportowych i turystyki,

- podejmowanie i realizacja zadań pożytecznych dla ochrony przeciwpożarowej i drużyny oraz macierzystej OSP.

Celem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej jest zainteresowanie młodzieży działalnością społeczną w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej należą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, których górna granica wieku nie może wynosić więcej niż 18 lat, natomiast dolna granica wieku jest ustalana w zależności od statutu danej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Po ukończeniu 18 roku życia można wstąpić do Ochotniczej Straży Pożarnej i zostać pełnoprawnym członkiem jednostki.

Dziecko, które dołączyło do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej otrzymuje legitymacje członkowską, której ważność przypada do ukończenia 18 roku życia. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza posiada również odpowiednie umundurowanie, które dostępne jest w ofercie naszego Sklepu. Za wysługę lat oraz aktywny udział w życiu Drużyny, druh może zostać odznaczony Odznaką Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza to prężnie działająca grupa dzieci, których celem jest działalność społeczna na rzecz ochrony przeciwpożarowej, posiadająca swoje umundurowanie, regulamin, a także specjalne akcesoria podkreślające cel i ambicje Dzieci. Naszym celem jest zachęcenie młodych osób do aktywnej działalności strażackiej, dlatego bogata oferta naszego Sklepu obejmuje akcesoria strażackie dla dzieci. Organizatorów zawodów oraz Opiekunów MDP zachęcamy do skorzystania z propozycji sprzętów dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Niezbędne elementy stroju

Każdy młody strażak w swojej garderobie posiada mundur. Oferowany przez nas mundur mdp w kolorze czarnym jest zgodny z obowiązującymi zasadami umundurowania. Model koszarowy składa się z kurtki z napisami oraz spodni. Wyposażony jest również w odblaskowe elementy oraz praktyczne kieszenie. Do kompletu warto zakupić wygodne koszulki mdp oraz profesjonalny hełm mdp. Wysokie czarne buty doskonale dopasują się do stopy użytkownika, jednocześnie zapewnią bezpieczeństwo podczas konkurencji pożarniczych. Młodego strażaka ucieszy z pewnością czapeczka z daszkiem z nadrukowanym napisem mdp.

Akcesoria strażackie

Naszym celem jest zachęcenie młodych osób do aktywnej działalności strażackiej, dlatego nasz oferta obejmuje również akcesoria strażackie dla dzieci. Wykonany z grubej skóry pas z toporkiem doskonale imituje oryginalne wyposażenie zawodowego strażaka. Zestaw odznaczeń na zawody motywuje do zaangażowania podczas rywalizacji pożarniczych. Organizatorów zawodów zachęcamy do skorzystania z propozycji sprzętów dla MDP. Oferujemy ścianki, płyty, stojaki oraz tory przeszkód.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?