W przypadku pilnej dostawy, prosimy o kontakt.

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Aktywne filtry

Tarcza nalewowa CTIFPOL

Tarcza nalewowa stosowana w ćwiczeniu bojowym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zgodna z regulaminem CTIFPOL. Tarcza zasilana za pomocą akumulatora żelowego.

Cena 1 968,00 zł

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED jest odpowiednikiem urządzenia medycznego AED i-PAD CU-SP1. W zestawie instrukcja obsługi, torba transportowa i pilot

Cena 2 571,00 zł

Czapka z napisem MDP (srebrna nić)

Czapka z wyhaftowanym srebrną nicią napisem MDP nie pozostawi wątpliwości do jakich struktur należy nosząca je osoba. Odpowiednia dla chłopców i dziewcząt. 

Cena 26,00 zł

Mundur koszarowy MDP dziecięcy

Mundur koszarowy dziecięcy, czyli kurtka z napisami oraz spodnie. UWAGA Aktualny czas realizacji wynosi 30-60 dni

Cena 117,00 zł

Tarcza nalewowa PRO CTIFPOL

Tarcza nalewowa PRO CTIFPOL na zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Tarcza zasilana za pomocą zintegrowanego akumulatora żelowego. Ładowarka w komplecie.

Cena 2 091,00 zł

Czapka z napisem MDP czarna (srebrna nić)

Prezentujemy Czapki z daszkiem, z wyszytym srebrną nicią napisem MDP. Takie nakrycie głowy zadowoli każdego młodego pożarnika. Tutaj czapki w kolorze czarnym.

Cena 26,00 zł

Rękawice HAIX Premium

Rękawice HAIX Premium w rozmiarach od 3-11 przeznaczone do pracy i do sportu. Wzmocnienia na stawach palców, poduszki na dłoniach, antypoślizgowe końce palców.

Cena 61,00 zł

Zestaw do pozoracji ran 45elementów

Zestaw do pozoracji ran (cięte, postrzałowe, szarpane, oparzenia, złamania) to aż 45 elementów o wysokim poziomie realności. Idealny na szkolenia ratownicze.

Cena 119,00 zł

Hełm MDP HPS7000

Dla młodych miłośników Straży Pożarnej oferujemy Hełm MDP HPS7000 będący idealną repliką hełmu strażackiego DRAGER. Hełm w intensywnym, wyróżniającym kolorze.

Cena 123,00 zł

Hełm MDP "PŁOMYK"

Czerwony Hełm MDP "PŁOMYK" to niezbędny element „garderoby” każdego członka Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, dla którego identyfikacja i ochrona to priorytet.

Cena 159,00 zł

Buty na zawody ZEPHYR

Strażacy zaopatrują się nie tylko w obuwie do działań ratowniczych. Ważnym elementem są buty na zawody i do długotrwałego użytkowania, jak np. buty ZEPHYR.

Cena 176,00 zł

Pas z toporkiem dla MDP

Oferujemy akcesorium dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – czarny Pas z toporkiem dla MDP. Pas wykonany z solidnej i estetycznej skóry naturalnej.

Cena 166,05 zł

PIASKOWY Mundur MDP

Piaskowy mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 116,00 zł

Czapka baseballówka czarna z logo Rosenbauer

Czapka baseballówka czarna z wyhaftowanym czerwoną nicią logo Rosenbauer będzie idealnym dodatkiem nawet do codziennych stylizacji. Czapka wykonana z bawełny.

Cena 30,00 zł

Noszak do węży

Noszak do węży wykonany z polipropylenu to niezbędne akcesorium do przeprowadzenia rozgrywek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.  Solidny uchwyt ze stali.

Cena 40,50 zł

Oznaczenia na zawody

Prezentujemy zestawy Oznaczeń na zawody składające się z ośmiu kompletów. Odznaczenia spełniają wymagania regulaminów organizowania zawodów strażackich.

Cena 199,26 zł

Rękawice techniczne Seiz Mechanic 185

Rękawice techniczne SEIZ Mechanic 185 są odporne na uszkodzenia i zapewniają czucie oraz chwyt na najwyższym poziomie. Idealne do ratownictwa technicznego.

Cena 95,00 zł

Mundur MDP

Mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 100,00 zł

Rękawice ochronne MDP

Rękawice MDP w kolorze czerwonym stanowią element ochronny dłoni młodego strażaka.

Cena 92,26 zł

Oznaczenia funkcyjnych MDP - numery startowe

Oznaczenia funkcyjnych MDP –  komplet 10 sztuk bawełnianych numerów startowych na zawody sportowo-pożarnicze. Mocowanie za pomocą gumki pasmanteryjnej.

Cena 184,50 zł

Hełm dziecięcy ROSENBAUER HEROS TITAN

Hełm dziecięcy stworzony przez firmę ROSENBAUER HEROS TITAN wraz z czołową wyjmowaną latarką oraz zmienną regulacją rozmiaru. 

Cena 98,00 zł

Imiennik koszarowy + grupa krwi OSP

Oferujemy Imieninki koszarowe dla członków Ochotniczej  Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane na czarnym tle) z dodatkową informacją na temat grupy krwi.

Cena 9,50 zł

Płotek drewniany ściana do bojówki MDP

Prezentowany Płotek drewniany to niezbędnik dla organizatorów rozgrywek sportowych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Produkt zgodny z wymogami regulaminu CTIF.

Cena 836,00 zł

Komplet noszaków do bojówki MDP

Prezentujemy składający się z 4 sztuk Komplet noszaków do bojówki (rozwinięcia bojowego) na zawodach MDP. Noszaki w różnych kolorach, zgodne z regulaminem CTIF.

Cena 148,00 zł

Torba OSP R0 - zestaw podstawowy

Torba OSP R0 zestaw podstawowy to funkcyjna torba z łatwo dostępną komorą i dodatkowymi przegrodami. Zawartość Torby OSP R0 umożliwi udzielenie pierwszej pomocy

Cena 650,00 zł

Fantom BRAYDEN LED

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 422,00 zł

Torba OSP R0 - zestaw rozszerzony

Zestaw ratownictwa medycznego R0 w wersji rozszerzonej to doskonale wyposażona torba, dostosowana do potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 875,00 zł

Łącznik startowy MDP

Łącznik startowy na zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z aluminiową nasadą 52 (aluminium AK-11). Łącznik wykonany ze stali S235JR, malowany proszkowo.

Cena 195,00 zł

Podręczny pakiet ratownika

Pakiet pozwala na profesjonalne zabezpieczenie ratownika i poszkodowanego. Można założyć na pasek spodni, co umożliwia korzystanie z pakietu w każdej sytuacji.

Cena 37,80 zł

Prądowniczka do hydronetki MDP

Prądownica przeznaczona do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze podczas młodzieżowych zawodów sportowo-pożarniczych. Wykonany został zgodnie z regulaminem CTIF.

Cena 80,00 zł

Wąż MDP CTIF SPORT kolor

Specjalnie przygotowany wąż do zawodów sportowych według regulaminu CTIF dla drużyn MDP. Wykonanie z poliuretanu gwarantuje lekkość a zarazem utrzymanie sztywności co ma duże znaczenie podczas rozwijania lini podczas konkurencji. Oznaczenie czerwonym paskiem jednej strony węża pomaga w uniknięciu skrętów.

Cena 263,00 zł

Fantom Laerdal Little Anne QCPR - dorosłego

Fantom Laerdal Little Anne QCPR jest lekkim, realistycznie odwzorowującym postać osoby dorosłej manekinem do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 648,00 zł

Rów wodny

Rów wodny o długości 180cm i szerokości 200cm. Rów stosowany w ćwiczeniu bojowym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zestawie śledzie do kotwienia (4 szt).

Cena 355,00 zł

Wąż do hydronetki MDP 3m

Wąż W25 o długości 3 metrów przeznaczona do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Cena 80,00 zł

Tunel

Sześciometrowy Tunel stosowany w ćwiczeniu bojowym MDP. Stelaż tunelu wykony z malowanych proszkowo profili, poszycie stanowi solidna plandeka PCV 920g/m2.

Cena 3 308,00 zł

Zestaw ratowniczy OSP R1 w torbie

Zestaw ratownictwa medycznego OSP R1 przeznaczony jest dla Ochotniczych Straży Pożarnych nie włączonych do KSRG. Zestaw zapewnia udzielanie poszkodowanym na miejscu zdarzenia pierwszej pomocy medycznej przez wyszkolonych strażaków.

Cena 1 430,00 zł

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze to komórki organizacyjne występujące przy Ochotniczej Straży Pożarnej. W ostatnich latach popularność Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych systematycznie rośnie. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza to młodzi ludzie, pełni ambicji i chęci do działania, aktywnie angażują się w pomoc poszkodowanym osobom. Z zaangażowaniem uczestniczą w spotkaniach oraz zawodach. Swoją postawą uświadamiają młodym i starszym członkom społeczności, jak ważna jest wiedza i chęć pomagania. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza posiadają zadania, które określone są w Regulaminie. Przykładowymi zadaniami są:

- udział w zapobieganiu pożarom poprzez oddziaływanie na środowisko w celu przestrzegania przepisów przeciwpożarowych,

- podnoszenie wiedzy i umiejętności swoich członków w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej,

- organizowanie działalności kulturowo-oświatowej w środowisku z uwzględnieniem problematyki ochrony przeciwpożarowej,

- rozwijanie sprawności fizycznej członków poprzez uprawienie różnych dyscyplin sportowych i turystyki,

- podejmowanie i realizacja zadań pożytecznych dla ochrony przeciwpożarowej i drużyny oraz macierzystej OSP.

Celem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej jest zainteresowanie młodzieży działalnością społeczną w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej należą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, których górna granica wieku nie może wynosić więcej niż 18 lat, natomiast dolna granica wieku jest ustalana w zależności od statutu danej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Po ukończeniu 18 roku życia można wstąpić do Ochotniczej Straży Pożarnej i zostać pełnoprawnym członkiem jednostki.

Dziecko, które dołączyło do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej otrzymuje legitymacje członkowską, której ważność przypada do ukończenia 18 roku życia. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza posiada również odpowiednie umundurowanie, które dostępne jest w ofercie naszego Sklepu. Za wysługę lat oraz aktywny udział w życiu Drużyny, druh może zostać odznaczony Odznaką Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza to prężnie działająca grupa dzieci, których celem jest działalność społeczna na rzecz ochrony przeciwpożarowej, posiadająca swoje umundurowanie, regulamin, a także specjalne akcesoria podkreślające cel i ambicje Dzieci. Naszym celem jest zachęcenie młodych osób do aktywnej działalności strażackiej, dlatego bogata oferta naszego Sklepu obejmuje akcesoria strażackie dla dzieci. Organizatorów zawodów oraz Opiekunów MDP zachęcamy do skorzystania z propozycji sprzętów dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Niezbędne elementy stroju

Każdy młody strażak w swojej garderobie posiada mundur. Oferowany przez nas mundur mdp w kolorze czarnym jest zgodny z obowiązującymi zasadami umundurowania. Model koszarowy składa się z kurtki z napisami oraz spodni. Wyposażony jest również w odblaskowe elementy oraz praktyczne kieszenie. Do kompletu warto zakupić wygodne koszulki mdp oraz profesjonalny hełm mdp. Wysokie czarne buty doskonale dopasują się do stopy użytkownika, jednocześnie zapewnią bezpieczeństwo podczas konkurencji pożarniczych. Młodego strażaka ucieszy z pewnością czapeczka z daszkiem z nadrukowanym napisem mdp.

Akcesoria strażackie

Naszym celem jest zachęcenie młodych osób do aktywnej działalności strażackiej, dlatego nasz oferta obejmuje również akcesoria strażackie dla dzieci. Wykonany z grubej skóry pas z toporkiem doskonale imituje oryginalne wyposażenie zawodowego strażaka. Zestaw odznaczeń na zawody motywuje do zaangażowania podczas rywalizacji pożarniczych. Organizatorów zawodów zachęcamy do skorzystania z propozycji sprzętów dla MDP. Oferujemy ścianki, płyty, stojaki oraz tory przeszkód.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć