Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Aktywne filtry

Ubranie koszarowe MDP FW - PIASKOWE

Mundur koszarowy dziecięcy zestaw - kurtka z napisami STRAŻ oraz spodnie. Ubranie strażackie wykonane na wzór profesjonalnego umundurowania OSP.

Cena 140,00 zł

Mundur koszarowy MDP dziecięcy

Mundur koszarowy dziecięcy zestaw - kurtka z napisami STRAŻ oraz spodnie. Ubranie strażackie wykonane na wzór profesjonalnego umundurowania OSP.

Cena 135,00 zł

PIASKOWY Mundur MDP

Piaskowy mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Mundur MDP

Mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 106,00 zł

Ubranie treningowe MDP - dres FW

Dres treningowy dla dzieci i młodzieży z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej to świetna inwestycja dla każdej MDP

Cena 189,00 zł

Hełm MDP "PŁOMYK" - limonkowy

Czerwony Hełm MDP "PŁOMYK" to niezbędny element „garderoby” każdego członka Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, dla którego identyfikacja i ochrona to priorytet.

Cena 183,27 zł

Hełm MDP "PŁOMYK"

Czerwony Hełm MDP "PŁOMYK" to niezbędny element „garderoby” każdego członka Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, dla którego identyfikacja i ochrona to priorytet.

Cena 170,97 zł

Hełm dziecięcy ROSENBAUER HEROS TITAN

Hełm dziecięcy stworzony przez firmę ROSENBAUER HEROS TITAN wraz z czołową wyjmowaną latarką oraz zmienną regulacją rozmiaru. 

Cena 119,00 zł

Hełm MDP HPS7000

Dla młodych miłośników Straży Pożarnej oferujemy Hełm MDP HPS7000 będący idealną repliką hełmu strażackiego DRAGER. Hełm w intensywnym, wyróżniającym kolorze.

Koszulka t-shirt (czerwona) FW MDP

Koszulka z krótkim rękawem dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wykonana w 100% z bawełny. Koszulka w kolorze czerwonym, bez szwów bocznych.

Cena 42,00 zł

Koszulka t-shirt (czerwona) FW MDP - HAFT

Koszulka dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Bardzo komfortowa, wykonana w 100% z bawełny, bez szwów bocznych. Na klatce piersiowej i plecach haftowane logo.

Cena 44,00 zł

Pas MDP

Oferujemy akcesorium dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – skórzany pas MDP wykonany z solidnej i estetycznej skóry naturalnej.

Cena 61,50 zł

Toporek MDP

Oferujemy akcesorium dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – czarny Pas z toporkiem dla MDP. Pas wykonany z solidnej i estetycznej skóry naturalnej.

Cena 59,00 zł

Buty taktyczne TACTIC

Tactic to ubuwie taktyczne, wykonane z gładkiej skóry licowej oraz wodoodpornego materiału tekstylnego.

Cena 296,00 zł

Buty na zawody ZEPHYR

Strażacy zaopatrują się nie tylko w obuwie do działań ratowniczych. Ważnym elementem są buty na zawody i do długotrwałego użytkowania, jak np. buty ZEPHYR.

Cena 203,00 zł

Bluza czerwona FW MDP - HAFT

Bluza dla MDP wykonana w 65% z bawełny i 35% poliesteru. Bluza o prostym kroju w kolorze czerwonym z haftami na piersi i na plecach. Strona wewnętrzna czesana.

Cena 80,00 zł

Bluza czerwona FW MDP

Bluza dla MDP wykonana w 65% z bawełny i 35% poliesteru. Dolny ściągacz, mankiety i lamówka wykonane z dzianiny ściągaczowej. Bluza w kolorze czerwonym.

Cena 80,00 zł

Polar czerwony FW MDP - HAFT

Polar dla Młodzieżowych Drużyn pożarniczych, wykonany w 100 % z poliesteru oraz posiadający wykończenie antypillingowe.

Cena 119,00 zł

Polar czerwony FW MDP

Polar dla Młodzieżowych Drużyn pożarniczych, wykonany w 100 % z poliesteru oraz posiadający wykończenie antypillingowe.

Cena 119,00 zł

Koszula MDP

Koszula MDP w kolorze czerwonym przygotowana zgodnie z regulaminem umundurowania Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Cena 134,00 zł

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,00 zł

Czapka 5-panelowa FW MDP - haftowana

Czapeczka z daszkiem dla młodych strażaczek i strażaków - nieodzowny element ubioru podczas imprez i uroczystości strażackich

Cena 26,00 zł

Czapka MDP FW

Czapka z daszkiem dla MDP sprawdzi się idealnie jako nakrycie głowy dla młodych strażaków. Nowe autorskie logo.

Cena 20,00 zł

Rękawice HAIX Premium

Rękawice HAIX Premium w rozmiarach od 3-11 przeznaczone do pracy i do sportu. Wzmocnienia na stawach palców, poduszki na dłoniach, antypoślizgowe końce palców.

Cena 66,00 zł

Rękawice Seiz MDP granatowe

Wykonane w 100% z nylonu z wygodną akrylową wkładką. Ochrona kostek wykonana ze skóry Amara.

Cena 75,00 zł

Rękawice ochronne MDP czerwone

Rękawice MDP w kolorze czerwonym stanowiące element ochronny dłoni młodego strażaka. Precyzyjnie wykonane i dopasowane, gwarantują bezpieczeństwo i pewny chwyt.

Cena 75,00 zł

Oznaczenia na zawody

Prezentujemy zestawy Oznaczeń na zawody składające się z ośmiu kompletów. Odznaczenia spełniają wymagania regulaminów organizowania zawodów strażackich.

Cena 121,77 zł

Oznaczenia funkcyjnych MDP - numery startowe

Oznaczenia funkcyjnych MDP –  komplet 10 sztuk bawełnianych numerów startowych na zawody sportowo-pożarnicze. Mocowanie za pomocą gumki pasmanteryjnej.

Cena 121,77 zł

Prądowniczka do hydronetki MDP

Prądownica do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze podczas zawodów sportowo-pożarniczych. Wykonana zgodnie z regulaminem CTIF.

Cena 103,00 zł

Pałeczka sztafetowa - prądownica PW-52

Prezentujemy przeznaczone wyłącznie do rozgrywek sportowych Pałeczki sztafetowe - prądownice PW-52. Akcesorium wykonane z PCV w kolorze pomarańczowym.

Cena 122,00 zł

Wąż do hydronetki MDP 3m

Wąż W25 o długości 3 metrów przeznaczona do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Cena 98,00 zł

Noszak do węży

Noszak do węży wykonany z polipropylenu to niezbędne akcesorium do przeprowadzenia rozgrywek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.  Solidny uchwyt ze stali.

Cena 49,00 zł

Komplet noszaków do bojówki MDP

Prezentujemy składający się z 4 sztuk Komplet noszaków do bojówki (rozwinięcia bojowego) na zawodach MDP. Noszaki w różnych kolorach, zgodne z regulaminem CTIF.

Cena 182,00 zł

Pojemnik na noszaki

Oferujemy Pojemniki na noszaki dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Pojemniki CTIFPOL do przechowywania i transportu noszaków, wykonane z twardego PCV.

Cena 46,00 zł

Stanowisko przyrządów i armatur

Stanowisko przyrządów i armatur to kolejny element niezbędny do organizacji zgodnych z regulaminem CTIF rozgrywek sportowych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Cena 2 149,00 zł

Stanowisko węzłów

Zawody MDP organizowane są z użyciem określonych w regulaminach CTIF urządzeń. Takim elementem jest idealne do rozgrywania ćwiczeń bojowych Stanowisko węzłów.

Cena 2 149,00 zł

Linki do stanowiska węzłów

Oferujemy zgodne z regulaminem CTIF Linki do stanowiska węzłów na zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zestaw składa się z trzech linek o długości 2m.

Cena 25,00 zł

Wąż MDP CTIF SPORT kolor

Wąż do zawodów sportowych według regulaminu CTIF dla drużyn MDP. Wąż wykonany z poliuretanu, gwarantującego lekkość a zarazem utrzymanie sztywności.

Cena 263,00 zł

Wąż H 25-15-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż hydrantowy H 25-15-ŁA/PCV Bezalin wyposażony standardowo w łączniki aluminiowe typu STORZ zgodne z normą PN91/M-51031. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 129,00 zł

Sprzęt dla MDP

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze to komórki organizacyjne występujące przy Ochotniczej Straży Pożarnej. W ostatnich latach popularność Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych systematycznie rośnie. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza to młodzi ludzie, pełni ambicji i chęci do działania, aktywnie angażują się w pomoc poszkodowanym osobom. Z zaangażowaniem uczestniczą w spotkaniach oraz zawodach. Swoją postawą uświadamiają młodym i starszym członkom społeczności, jak ważna jest wiedza i chęć pomagania. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza posiadają zadania, które określone są w Regulaminie. Przykładowymi zadaniami są:

- udział w zapobieganiu pożarom poprzez oddziaływanie na środowisko w celu przestrzegania przepisów przeciwpożarowych,

- podnoszenie wiedzy i umiejętności swoich członków w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej,

- organizowanie działalności kulturowo-oświatowej w środowisku z uwzględnieniem problematyki ochrony przeciwpożarowej,

- rozwijanie sprawności fizycznej członków poprzez uprawienie różnych dyscyplin sportowych i turystyki,

- podejmowanie i realizacja zadań pożytecznych dla ochrony przeciwpożarowej i drużyny oraz macierzystej OSP.

Celem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej jest zainteresowanie młodzieży działalnością społeczną w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej należą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, których górna granica wieku nie może wynosić więcej niż 18 lat, natomiast dolna granica wieku jest ustalana w zależności od statutu danej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Po ukończeniu 18 roku życia można wstąpić do Ochotniczej Straży Pożarnej i zostać pełnoprawnym członkiem jednostki.

Dziecko, które dołączyło do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej otrzymuje legitymacje członkowską, której ważność przypada do ukończenia 18 roku życia. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza posiada również odpowiednie umundurowanie, które dostępne jest w ofercie naszego Sklepu. Za wysługę lat oraz aktywny udział w życiu Drużyny, druh może zostać odznaczony Odznaką Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza to prężnie działająca grupa dzieci, których celem jest działalność społeczna na rzecz ochrony przeciwpożarowej, posiadająca swoje umundurowanie, regulamin, a także specjalne akcesoria podkreślające cel i ambicje Dzieci. Naszym celem jest zachęcenie młodych osób do aktywnej działalności strażackiej, dlatego bogata oferta naszego Sklepu obejmuje akcesoria strażackie dla dzieci. Organizatorów zawodów oraz Opiekunów MDP zachęcamy do skorzystania z propozycji sprzętów dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Niezbędne elementy stroju młodzieżowej drużyny pożarniczej

Każdy młody strażak w swojej garderobie posiada mundur. Oferowany przez nas mundur mdp w kolorze czarnym jest zgodny z obowiązującymi zasadami umundurowania. Model koszarowy składa się z kurtki z napisami oraz spodni. Wyposażony jest również w odblaskowe elementy oraz praktyczne kieszenie. Do kompletu warto zakupić wygodne koszulki mdp oraz profesjonalny hełm mdp. Wysokie czarne buty doskonale dopasują się do stopy użytkownika, jednocześnie zapewnią bezpieczeństwo podczas konkurencji pożarniczych. Młodego strażaka ucieszy z pewnością czapeczka z daszkiem z nadrukowanym napisem mdp.

Akcesoria strażackie dla MDP 

Naszym celem jest zachęcenie młodych osób do aktywnej działalności strażackiej, dlatego nasz oferta obejmuje również akcesoria strażackie dla dzieci. Wykonany z grubej skóry pas z toporkiem doskonale imituje oryginalne wyposażenie zawodowego strażaka. Zestaw odznaczeń na zawody motywuje do zaangażowania podczas rywalizacji pożarniczych. Organizatorów zawodów zachęcamy do skorzystania z propozycji sprzętów dla MDP. Oferujemy ścianki, płyty, stojaki oraz tory przeszkód.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza - od ilu lat?

MDP (Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza) jest adresowana do osób w wieku od 12 do 18 lat.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?