Filtrowanie

Kategorie

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

W ostatnich latach popularność Młodzieżowych Drużyn Ratowniczych systematycznie rośnie. Młodzi ludzie, pełni ambicji i chęci do działania, aktywnie angażują się w pomoc poszkodowanym osobom. Z zaangażowaniem uczestniczą w spotkaniach oraz zawodach. Swoją postawą uświadamiają młodym i starszym członkom społeczności, jak ważna jest wiedza i chęć pomagania. Nasz sklep w swojej ofercie posiada odzież oraz akcesoria przeznaczone dla członków drużyn młodzieżowych.

Niezbędne elementy stroju

Każdy młody strażak w swojej garderobie posiada mundur. Oferowany przez nas mundur mdp w kolorze czarnym jest zgodny z obowiązującymi zasadami umundurowania. Model koszarowy składa się z kurtki z napisami oraz spodni. Wyposażony jest również w odblaskowe elementy oraz praktyczne kieszenie. Do kompletu warto zakupić wygodne koszulki mdp oraz profesjonalny hełm mdp. Wysokie czarne buty doskonale dopasują się do stopy użytkownika, jednocześnie zapewnią bezpieczeństwo podczas konkurencji pożarniczych. Młodego strażaka ucieszy z pewnością czapeczka z daszkiem z nadrukowanym napisem mdp.

Akcesoria strażackie 

Naszym celem jest zachęcenie młodych osób do aktywnej działalności strażackiej, dlatego nasz oferta obejmuje również akcesoria strażackie dla dzieci. Wykonany z grubej skóry pas z toporkiem doskonale imituje oryginalne wyposażenie zawodowego strażaka. Zestaw odznaczeń na zawody motywuje do zaangażowania podczas rywalizacji pożarniczych. Organizatorów zawodów zachęcamy do skorzystania z propozycji sprzętów dla MDP. Oferujemy ścianki, płyty, stojaki oraz tory przeszkód.