W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Ratownictwo medyczne

Aktywne filtry

Szafka na defibrylator Rotaid Swift Alarmed

Wewnętrzna szafka na defibrylator AED – Rotaid Swift Alarm. Podczas otwierania szafki uruchamia się dźwiękowy system alarmowy, aby zapewnić, że użycie  nie zostanie niezauważone.

Cena 1 143,90 zł

Butla o poj. 2,7l aluminiowa

Butla tlenowa aluminiowa o pojemności 2,7 dm z zaworem standardowym DIN o ciśnieniu roboczym 20MPa (=200 bar) Pasuje do torby PSP R1.

Cena 676,50 zł

Nosze płachtowe z pokrowcem

Nosze przeznaczone do ewakuacji osoby poszkodowanej  trudno dostępnych miejsc w których ciężko zmieścić klasyczną deskę ortopedyczną. O nośności do 100 kg.

Cena 172,20 zł

Maski krtaniowe

Prezentujemy sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1 - Maski krtaniowe do udrażniania dróg oddechowych bez konieczności odginania głowy poszkodowanego.

Cena 150,68 zł

Defibrylator z doradcą RKO Samaritan PAD 500 P

Profesjonalny i intuicyjny Defibrylator Samaritan PAD 500P z wbudowanym doradcą RKO jest idealnym urządzeniem do zastosowani w obiektach użyteczności publicznej

Cena 6 264,00 zł

Kamizelka KED

Kamizelka KED przeznaczona jest do ewakuacji osoby poszkodowanej z pojazdu po wypadku. Kamizelka usztywnia szyję, głowę oraz kręgosłup. 

Cena 731,85 zł

Zestaw TRIAGE z opaskami i kartami segregacyjnymi

Zestaw  składa się z 36  opasek w specjalnie skonstruowanej torbie. Opaski są z elementami sprężynującymi, co pozwala na umieszczanie ich na kończynie poszkodowanego.

Cena 553,50 zł

Szafka na AED Rotaid Swift wewnętrzna

Konstrukcja szafki na AED Rotaid Swift  pozwala na zainstalowanie w niej absolutnie każdego dostępnego na rynku modelu defibrylatora AED.

Cena 1 020,90 zł

Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P

Profesjonalny, publiczny Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P - lekki i łatwy w obsłudze. Czytelny PAD 350P jest odporny na wilgoć. Obsługa w języku polskim.

Cena 4 968,00 zł

Nosze płachtowe M1 z pokrowcem

Nosze transportowe płachtowe z kieszenią zapobiegającą obsuwaniu się przenoszonej poszkodowanej osoby. Wyposażone w 10 uchwytów transportowych.

Cena 325,00 zł

Jednorazowe rurki krtaniowe

Jednorazowe rurki krtaniowe - w zestawie 3 szt. do podtrzymania drożności dróg oddechowych. Produkt powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej torby ratowniczej

Cena 344,40 zł

Zestaw TRIAGE opaski, karty, kamizelki, torba

Zestaw TRIAGE składa się z 36 odblaskowych opasek umieszczonych w specjalnie skonstruowanej torbie. W skład zestawu wchodzą również karty segregacyjne (10 sztuk).

Cena 629,76 zł

Mobilny namiot pneumatyczny RAPID S1 Pneumatik

Mobilny namiot pneumatyczny RAPID S1 Pneumatik jest rozstawiany podczas prowadzenia czynności ratowniczych ale może też pełnić funkcję punktu pierwszej pomocy.

Cena 12 105,00 zł

Defibrylatory AED Samaritan PAD 360 P

Defibrylator AED Samaritan PAD 360 P jest w pełni automatyczny, intuicyjny i prosty w obsłudze, przez co może być używany przez osoby bez przeszkolenia.

Cena 5 292,00 zł

Zestaw Ratownictwa Medycznego R0

Zestaw ratownictwa medycznego R0 w wersji rozszerzonej to doskonale wyposażona torba, dostosowana do potrzeb Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 874,80 zł

Butla tlenowa 10l

Butla 10 dm3 do tlenu medycznego. Wysokość butli to 81 cm przy ok. 12 kg masy przy ciśnieniu próbnym 300 bar. Butle sprzedawane są bez tlenu.

Cena 703,56 zł

Opatrunek wentylowy (zastawkowy)

Torba PSP R1 musi być zawsze uzupełniona o zużyte elementy. Prezentujemy Opatrunek wentylowy (zastawkowy) do zaopatrywania otwartych ran klatki piersiowej.

Cena 152,52 zł

Nosze podbierakowe aluminiowe

Nosze podbierakowe aluminiowe doskonale sprawdzają się przy poszkodowanych urazowych, którzy doznali np: urazu miednicy. Wymiary noszy to 1680x420

Cena 1 574,40 zł

Szafka na AED Rotaid Solid Plus Alarm z ogrzewaniem

Szafka na AED Rotaid Solid Plus Heat LED Alarm z ogrzewaniem. Te wytrzymałe szafki zapewnią maksymalną ochronę przeciwko kurzowi, wodzie, warunkom pogodowym czy wandalizmowi.

Cena 2 250,90 zł

Torba OSP R0 - zestaw podstawowy

Torba OSP R0 zestaw podstawowy to funkcyjna torba z łatwo dostępną komorą i dodatkowymi przegrodami. Zawartość Torby OSP R0 umożliwi udzielenie pierwszej pomocy

Cena 650,00 zł

Reduktor Mediselect II , złącze AGA

Reduktor tlenowy MEDISELECT II ze skokowo regulowanym przepływem 0-25 l/min oraz złączem AGA. Spełnia wymagania dla sprzętu tlenowego w PSP, OSP, pogotowiu ratunkowym i placówkach służby zdrowia.

Defibrylator AED PHILIPS HeartStart model FRx

Automatyczny defibrylator zewnętrzny PHILIPS HeartStart model FRx z funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Posiada bardzo wytrzymałą baterię z żywotnością do 4 lat.

Cena 6 264,00 zł

Opaska zaciskowa taktyczna

Opaska zaciskowa taktyczna (2 szt.) jest idealnym akcesorium do użycia w przypadku konieczności zatamowania silnego krwotoku żylnego lub tętniczego kończyn.

Cena 255,84 zł

Szafka na AED Rotaid Plus wewnętrzna

Wewnętrzna szafka na defibrylator AED – Rotaid PLUS gwarantuje bezpieczne przechowywanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

Cena 1 020,90 zł

Zestaw PSP R1 w torbie

Torba dla ratownictwa medycznego PSP R1, wyposażona zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Łatwy dostęp do zawartości.

Cena 4 250,00 zł

Apteczka samochodowa - AS-R

Rozszerzona Apteczka samochodowa - AS-R poza standardowym wyposażeniem apteczek zawiera m.in. kołnierz ortopedyczny czy młotek do szyb wraz z nożem do pasów.

Cena 195,00 zł

Extractor - aspirator jadu

Extractor - aspirator jadu to idealne uzupełnienie zestawu PSP – R1 do bezbolesnego i szybkiego usuwania jadu i innych toksyn z organizmu poszkodowanego.

Cena 67,65 zł

Materac próżniowy z pompką

Materac stworzony został do bezpiecznej stabilizacji i transportu pacjenta w wymaganym położeniu. Wyposażony jest w 8 uchwytów do transportu.

Cena 2 056,56 zł

Ratownictwo medyczne

Zakres działalności jednostek strażacki wykracza poza standardowe procedury związane
z gaszeniem pożarów. Do obowiązków jednostek należy również uczestniczenie w zdarzeniach
z udziałem osób poszkodowanych, którym profesjonalnie przeszkolony i wyposażony Strażak jest w stanie uratować zdrowie a nawet życie. By podjęta akcja przebiegła sprawnie i przyniosła pożądany skutek niezbędnym jest zaopatrzenie jednostki w niezawodny sprzęt potrzebny do udzielenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie pożarniczym Strefa998.pl znalazły się nie tylko zestawy ratownictwa medycznego ale również pozostałe niezbędne akcesoria, które nie zawiodą podczas kryzysowej sytuacji.

Sprzęt do ratownictwa medycznego potrzebny każdemu Strażakowi

Opatrywanie ran, zatamowanie krwawienia, zapewnienie ochrony termicznej, unieruchomienie kończyny, zabezpieczenie drożność dróg oddechowych… to tylko nieliczne z działań, z którymi Strażak spotyka się podczas działań ratowniczych. Czasami ważna jest każda sekunda. W celu zaoszczędzenia cennego czasu warto zaopatrzyć jednostkę PSP i OSP w zestaw ratownictwa medycznego taki jak m. in. zestaw PSP R1 - wyposażony zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej i skonstruowany tak aby dostęp do każdego elementu wyposażenia był na wyciągnięcie ręki.

Profesjonalne wyposażenie nie tylko dla Strażaków

Nagłe Zatrzymanie Krążenia (NZK) to główna przyczyna zgonów w Europie. Wykonanie defibrylacji w ciągu kilku pierwszych minut od wystąpienia NZK zwiększa szanse na przeżycie. Jednak dotarcie Zespołu Ratownictwa Medycznego w tak krótkim czasie nie zawsze jest możliwe. W takiej sytuacji życie uratować może defibrylator AED. Umieszczenie defibrylatora w miejscu publicznym w zapewniającej stały dostęp do AED solidnej szafce umożliwi podjęcie akcji ratunkowej w przypadku wystąpienia nagłego zatrzymania krążenia. Szeroki wybór profesjonalnych defibrylatorów wraz z akcesoriami i szafkami znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć