Ratownictwo medyczne

Aktywne filtry

Opatrunek wentylowy (zastawkowy)

Torba PSP R1 musi być zawsze uzupełniona o zużyte elementy. Prezentujemy Opatrunek wentylowy (zastawkowy) do zaopatrywania otwartych ran klatki piersiowej.

Cena 56,33 zł

Apteczka samochodowa AS-R

Rozszerzona Apteczka samochodowa - AS-R poza standardowym wyposażeniem apteczek zawiera m.in. kołnierz ortopedyczny czy młotek do szyb wraz z nożem do pasów.

Cena 229,00 zł

Defibrylator AED iPAD SP1 AUTO

Defibrylator AED iPAD SP1 AUTO - niezawodne i łatwe w użyciu urządzenie, które może uratować życie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.

Cena 5 290,00 zł

Plecak MODUŁOWY ratownika medycznego KSRG

Plecak sprawdzi się świetnie dla ratowników medycznych w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej do wykonywania
zaawansowanych procedur medycznych.

Cena 3 510,00 zł

Szafka na AED ASB1000 biała

Szafka na defibrylator AED (ASB1000) wyposażona w zamek magnetyczny. Wykonana została z blachy w kolorze białym z namalowanymi informacjami o AED.

Cena 269,37 zł

Zestaw ratownika medycznego KSRG w plecaku

Zestaw dedykowany ratownikom medycznym PSP do wykonywania zaawansowanych procedur medycznych w modułowym plecaku ratowniczym BLACK FRONT, model BF-L. 

Cena 3 612,00 zł

TRAUMAKIT Apteczka DAILY PLUS by BORKOŚ

Apteczka DAILY PLUS firmy BORKOŚ - apteczka przeznaczona do codziennego użytku. Zaprojektowana została jako tak zwana nerka, na pas biodrowy. Ma wszystko to co apteczka DAILY, ale została zaopatrzona dodatkowo w kamizelkę odblaskową i latarkę czołową.

Zestaw PSP R1 BlueMED z butlą aluminiową 2,7l

Zestaw PSP R1 BlueMED z butlą aluminiową 2,7l dla ratowników medycznych. BlueMed R1 to połączenie dwóch plecaków zawierających niezbędny sprzęt ratowniczy.

Cena 4 500,00 zł

Zestaw opatrunków do PSP R1 (KSRG 2021)

Zestaw opatrunków do zestawu PSP R1 według standardu KSRG 2021. Zawiera wszystkie elementy torby R1 poza opatrunkami hydrożelowymi.

Cena 931,00 zł

AED CU Medical iPAD SP2 Manual

AED CU Medical iPAD SP2 Manual - defibrylator z trybem manualnym, z zaawansowanymi funkcjami i EKG

Cena 9 720,00 zł

Zestaw PSP R1 w plecaku

Zestaw PSP R1 w plecaku zawiera niezbędne elementy przeznaczone do udzielenia pomocy osobie poszkodowanej. 

Cena 4 530,00 zł

Szafka na AED ASB1021 (z alarmem)

Szafka na defibrylator AED ASB1021 (z alarmem dźwiękowym i świetlnym). Szafka wyposażona w system „zbij szybkę” i okienko do kontroli zawartości. Kolor biały.

Cena 568,26 zł

Zestaw PSP R1 w plecaku z szynami Kramera

Plecak ratowniczy PSP R1 z szynami kramera i miejscem na butlę tlenową oraz bogatym wyposażeniem - do udzielania pomocy nie tylko przy obrażeniach i urazach.

Cena 5 000,00 zł

Zestaw PSP R1 z szynami Kramera

Torba PSP R1 wraz z kompletem szyn Kramera to podstawowy zestaw wykorzystywany podczas działań ratowniczych. 

Cena 5 000,00 zł

Szafka na AED ASB1020 (z alarmem)

Szafka na AED ASB1020 z alarmem dźwiękowym i świetlnym uruchamianym po otwarciu drzwiczek. Produkt wykonany z blachy (kolor białym), okienko inspekcyjne z PLEXi

Cena 568,26 zł

Kamizelka KUK pediatryczna

Kamizelka KUK pediatryczna do krótkiego unieruchamiania kręgosłupa. Kamizelka w torbie transportowej - ułatwia ewakuację z miejsc trudnodostępnych.

Cena 390,00 zł

TRAUMA KIT Apteczka Modułowa (ROSZ) Walizka 4

Walizka 4 (ROSZ) to mobilna wersja Apteczki Modułowej. Jest to specjalnie wyselekcjonowany zestaw przeznaczony do udzielania pierwszej pomocy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Modułowa konstrukcja apteczki została zaprojektowana dzięki doświadczeniu specjalistów w dziedzinie medycyny ratunkowej. Wieloletnie prace pozwoliły stworzyć nam niezawodny produkt, który zapewni maksimum komfortu podczas skomplikowanych akcji ratunkowych.

Cena 784,00 zł

Defibrylator ZOLL AED PLUS z CPR-d

Półautomatyczny Defibrylator ZOLL AED PLUS z CPR-d jest łatwy w obsłudze. Udzielający pomocy otrzymuje komunikaty w jaki sposób przeprowadzić dane czynności.

Cena 7 236,00 zł

Defibrylator AED PHILIPS HeartStart model FRx

Automatyczny defibrylator zewnętrzny PHILIPS HeartStart model FRx z funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Posiada bardzo wytrzymałą baterię z żywotnością do 4 lat

Cena 6 372,00 zł

Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P

Profesjonalny, publiczny Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P - lekki i łatwy w obsłudze. Czytelny PAD 350P jest odporny na wilgoć. Obsługa w języku polskim.

Cena 6 135,00 zł

Defibrylatory AED Samaritan PAD 360 P

Defibrylator AED Samaritan PAD 360 P jest w pełni automatyczny, intuicyjny i prosty w obsłudze, przez co może być używany przez osoby bez przeszkolenia.

Cena 6 783,00 zł

Defibrylator z doradcą RKO Samaritan PAD 500 P

Profesjonalny i intuicyjny Defibrylator Samaritan PAD 500P z wbudowanym doradcą RKO jest idealnym urządzeniem do zastosowani w obiektach użyteczności publicznej

Cena 7 506,00 zł

Samaritan PAD-Pak

Oferujemy Samaritan PAD-Pak – elektrody do defibrylatorów typu AED. Elektrody samoprzylepne, wyposażone w zintegrowaną, ważną przez 4 lata baterię.

Cena 778,00 zł

Szafka na AED AIVIA 230 (Wewnętrzna/Zewnętrzna)

Szafka na AED AIVIA 230 (Wewnętrzna/Zewnętrzna) wyróżniającą cechą szafki jest lekkość oraz wytrzymałość. Wykonana została z wysokiej jakości komponentów. 

Cena 5 616,00 zł

Ratownictwo medyczne

Zakres działalności jednostek strażacki wykracza poza standardowe procedury związane
z gaszeniem pożarów. Do obowiązków jednostek należy również uczestniczenie w zdarzeniach
z udziałem osób poszkodowanych, którym profesjonalnie przeszkolony i wyposażony Strażak jest w stanie uratować zdrowie a nawet życie. By podjęta akcja przebiegła sprawnie i przyniosła pożądany skutek niezbędnym jest zaopatrzenie jednostki w niezawodny sprzęt potrzebny do udzielenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie pożarniczym Strefa998.pl znalazły się nie tylko zestawy ratownictwa medycznego ale również pozostałe niezbędne akcesoria, które nie zawiodą podczas kryzysowej sytuacji.

Sprzęt do ratownictwa medycznego potrzebny każdemu Strażakowi

Opatrywanie ran, zatamowanie krwawienia, zapewnienie ochrony termicznej, unieruchomienie kończyny, zabezpieczenie drożność dróg oddechowych… to tylko nieliczne z działań, z którymi Strażak spotyka się podczas działań ratowniczych. Czasami ważna jest każda sekunda. W celu zaoszczędzenia cennego czasu warto zaopatrzyć jednostkę PSP i OSP w zestaw ratownictwa medycznego taki jak m. in. zestaw PSP R1 - wyposażony zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej i skonstruowany tak aby dostęp do każdego elementu wyposażenia był na wyciągnięcie ręki.

Profesjonalne wyposażenie nie tylko dla Strażaków

Nagłe Zatrzymanie Krążenia (NZK) to główna przyczyna zgonów w Europie. Wykonanie defibrylacji w ciągu kilku pierwszych minut od wystąpienia NZK zwiększa szanse na przeżycie. Jednak dotarcie Zespołu Ratownictwa Medycznego w tak krótkim czasie nie zawsze jest możliwe. W takiej sytuacji życie uratować może defibrylator AED. Umieszczenie defibrylatora w miejscu publicznym w zapewniającej stały dostęp do AED solidnej szafce umożliwi podjęcie akcji ratunkowej w przypadku wystąpienia nagłego zatrzymania krążenia. Szeroki wybór profesjonalnych defibrylatorów wraz z akcesoriami i szafkami znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?