Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Ratownictwo medyczne

Mobilny namiot pneumatyczny RAPID S1 Pneumatik

Mobilny namiot pneumatyczny RAPID S1 Pneumatik jest rozstawiany podczas prowadzenia czynności ratowniczych ale może też pełnić funkcję punktu pierwszej pomocy.

Cena 12 105,00 zł

Szafka na AED Rotaid Plus wewnętrzna

Wewnętrzna szafka na defibrylator AED – Rotaid PLUS gwarantuje bezpieczne przechowywanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

Cena 1 020,90 zł

Szafka na AED ASB1021 (z alarmem)

Szafka na defibrylator AED ASB1021 (z alarmem dźwiękowym i świetlnym). Szafka wyposażona w system „zbij szybkę” i okienko do kontroli zawartości. Kolor biały.

Cena 492,00 zł

Szafka na AED Primedic SaveBox

Primedic SaveBox to szafka przeznaczona do bezpiecznego przechowywania automatycznego defibrylatora zewnętrznego z serii HeartSave w miejscach ogólnodostępnych. 

Cena 1 586,70 zł

Szafka na AED Primedic SaveBox Advanced

Primedic SaveBox Advanced to szafka na automatyczny defibrylator zewnętrzny wyposażona w świetlny i dźwiękowy alarm przeznaczona do serii defibrylatorów HeartSave.

Cena 2 533,80 zł

Szafka na AED Rotaid Plus Alarm wewnętrzna

Wewnętrzna szafka na defibrylator AED zapewnia wysoką jakość przechowywania i nowoczesny wygląd. Szafka została wyposażona w alarm dźwiękowy. 

Cena 1 143,90 zł

Szafka na AED Rotaid Solid Plus

Szafka na AED Rotaid Solid Plus przystosowana została do każdego rodzaju defibrylatora dostępnego na rynku. Wykonana została z solidnych komponentów. 

Cena 1 414,50 zł

Szafka na AED Rotaid Solid Plus Alarm z ogrzewaniem

Szafka na AED Rotaid Solid Plus Heat LED Alarm z ogrzewaniem. Te wytrzymałe szafki zapewnią maksymalną ochronę przeciwko kurzowi, wodzie, warunkom pogodowym czy wandalizmowi.

Cena 2 250,90 zł

Szafka na AED Rotaid Swift wewnętrzna

Konstrukcja szafki na AED Rotaid Swift  pozwala na zainstalowanie w niej absolutnie każdego dostępnego na rynku modelu defibrylatora AED.

Cena 1 020,90 zł

Szafka na defibrylator Rotaid Swift Alarmed

Wewnętrzna szafka na defibrylator AED – Rotaid Swift Alarm. Podczas otwierania szafki uruchamia się dźwiękowy system alarmowy, aby zapewnić, że użycie  nie zostanie niezauważone.

Cena 1 143,90 zł

Defibrylator ZOLL AED PLUS z CPR-d

Półautomatyczny Defibrylator ZOLL AED PLUS z CPR-d jest łatwy w obsłudze. Udzielający pomocy otrzymuje komunikaty w jaki sposób przeprowadzić dane czynności.

Cena 5 378,40 zł

Plecak PSP R1 z szynami kramera

Plecak ratowniczy PSP R1 z szynami kramera i miejscem na butlę tlenową oraz bogatym wyposażeniem - do udzielania pomocy nie tylko przy obrażeniach i urazach.

Cena 4 536,00 zł

Torba dla ratownictwa medycznego PSP R1

Torba dla ratownictwa medycznego PSP R1, wyposażona zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Łatwy dostęp do zawartości.

Cena 3 899,00 zł

Szafka na AED ASB1020 (z alarmem)

Szafka na AED ASB1020 z alarmem dźwiękowym i świetlnym uruchamianym po otwarciu drzwiczek. Produkt wykonany z blachy (kolor białym), okienko inspekcyjne z PLEXi

Cena 492,00 zł

Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P

Profesjonalny, publiczny Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P - lekki i łatwy w obsłudze. Czytelny PAD 350P jest odporny na wilgoć. Obsługa w języku polskim.

Cena 4 968,00 zł

Defibrylator AED iPAD SP1 - AUTOMATYCZNY

W pełni automatyczny defibrylator zewnętrzny
(urządzenie samo decyduje i uwalnia wyładowanie defibrylacyjne, informując uprzednio o tym użytkownika)

Cena 4 858,92 zł

Szafka na AED ASB1001 biała

Oferujemy skrzynki/szafki na AED ASB1001 w kolorze białym. Szafka Wyposażona w system „zbij szybkę” i okienko inspekcyjne PLEX ułatwiające kontrolę zawartości.

Cena 227,55 zł

Szafka na defibrylator Aivia S

Szafka na defibrylator Aivia S, której obudowa wykonana została z poliwęglanu a podstawa z tworzywa ABS. Szafka oznaczona jest piktogramowymi instrukcjami postępowania.

Cena 615,00 zł

Szafka na AED AIVIA 230 (Wewnętrzna/Zewnętrzna)

Szafka na AED AIVIA 230 (Wewnętrzna/Zewnętrzna) wyróżniającą cechą szafki jest lekkość oraz wytrzymałość. Wykonana została z wysokiej jakości komponentów. 

Cena 3 997,50 zł

Szafka na AED AIVIA 310 (Wewnętrzna/Zewnętrzna)

Szafka na AED AIVIA 310 może być wykorzystana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wykonana została z solidnych materiałów m.in. z poliwęglanu i tworzywa ABS.

Cena 5 166,00 zł

Szafka na AED AIVIA 320 (Wewnętrzna/Zewnętrzna)

Szafka na AED AIVIA 320 (Wewnętrzna/Zewnętrzna) zapewnia bezpieczne przechowywanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego w miejscach użyteczności publicznej.

Cena 6 150,00 zł

Szafka na AED ASB1000 biała

Szafka na defibrylator AED (ASB1000) wyposażona w zamek magnetyczny. Wykonana została z blachy w kolorze białym z namalowanymi informacjami o AED.

Cena 227,55 zł

Defibrylatory AED Samaritan PAD 360 P

Defibrylator AED Samaritan PAD 360 P jest w pełni automatyczny, intuicyjny i prosty w obsłudze, przez co może być używany przez osoby bez przeszkolenia.

Cena 5 292,00 zł

PSP R1 w plecaku + szyny Kramera + deski

Zestaw ratownictwa medycznego PSP R1 w plecaku + komplet szyn Kramera + deski ortopedyczna i pediatryczna do kompleksowego udzielania Pierwszej Pomocy.

Cena 5 959,00 zł

Zestaw TRIAGE z opaskami i kartami segregacyjnymi

Zestaw  składa się z 36  opasek w specjalnie skonstruowanej torbie. Opaski są z elementami sprężynującymi, co pozwala na umieszczanie ich na kończynie poszkodowanego.

Cena 553,50 zł

Samaritan Pedi-Pack

Prezentujemy elektrody do defibrylatora AED Samaritan Pedi-Pack. Elektrody pediatryczne, samoprzylepne z zintegrowaną baterią. Żywotność baterii wynosi 4 lata.

Cena 831,60 zł

Opatrunek wentylowy (zastawkowy)

Torba PSP R1 musi być zawsze uzupełniona o zużyte elementy. Prezentujemy Opatrunek wentylowy (zastawkowy) do zaopatrywania otwartych ran klatki piersiowej.

Cena 152,52 zł

Ratownictwo medyczne

Zakres działalności jednostek strażacki wykracza poza standardowe procedury związane
z gaszeniem pożarów. Do obowiązków jednostek należy również uczestniczenie w zdarzeniach
z udziałem osób poszkodowanych, którym profesjonalnie przeszkolony i wyposażony Strażak jest w stanie uratować zdrowie a nawet życie. By podjęta akcja przebiegła sprawnie i przyniosła pożądany skutek niezbędnym jest zaopatrzenie jednostki w niezawodny sprzęt potrzebny do udzielenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie pożarniczym Strefa998.pl znalazły się nie tylko zestawy ratownictwa medycznego ale również pozostałe niezbędne akcesoria, które nie zawiodą podczas kryzysowej sytuacji.

Sprzęt do ratownictwa medycznego potrzebny każdemu Strażakowi

Opatrywanie ran, zatamowanie krwawienia, zapewnienie ochrony termicznej, unieruchomienie kończyny, zabezpieczenie drożność dróg oddechowych… to tylko nieliczne z działań, z którymi Strażak spotyka się podczas działań ratowniczych. Czasami ważna jest każda sekunda. W celu zaoszczędzenia cennego czasu warto zaopatrzyć jednostkę PSP i OSP w zestaw ratownictwa medycznego taki jak m. in. zestaw PSP R1 - wyposażony zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej i skonstruowany tak aby dostęp do każdego elementu wyposażenia był na wyciągnięcie ręki.

Profesjonalne wyposażenie nie tylko dla Strażaków

Nagłe Zatrzymanie Krążenia (NZK) to główna przyczyna zgonów w Europie. Wykonanie defibrylacji w ciągu kilku pierwszych minut od wystąpienia NZK zwiększa szanse na przeżycie. Jednak dotarcie Zespołu Ratownictwa Medycznego w tak krótkim czasie nie zawsze jest możliwe. W takiej sytuacji życie uratować może defibrylator AED. Umieszczenie defibrylatora w miejscu publicznym w zapewniającej stały dostęp do AED solidnej szafce umożliwi podjęcie akcji ratunkowej w przypadku wystąpienia nagłego zatrzymania krążenia. Szeroki wybór profesjonalnych defibrylatorów wraz z akcesoriami i szafkami znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć