Filtry

Cena

Cena

  • 762,00 zł - 6 089,00 zł

Fantom - manekin do resuscytacji

Aktywne filtry

Fantom BRAYDEN LED

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 422,00 zł

Fantomy Laerdal Little Family QCPR-(3 fantomy)

Oferujemy trzy Fantomy Laerdal Little Family QCPR do kompleksowej nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej u osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia.

Cena 5 353,00 zł

Fantom Laerdal Little Anne QCPR - dorosłego

Fantom Laerdal Little Anne QCPR jest lekkim, realistycznie odwzorowującym postać osoby dorosłej manekinem do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 648,00 zł

Fantom Laerdal little Junior QCPR - dziecka

Fantom Laerdal little Junior QCPR – wiernie odzwierciedlający szczegóły anatomii dziecka manekin, do nauki i treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 569,00 zł

Fantom Laerdal Little Baby QCPR

Fantom Laerdal Little Baby QCPR do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej i usuwania ciała stałego z dróg oddechowych. Realistyczne odwzorowanie el. anatomii.

Cena 1 569,00 zł

Fantom Brayden PRO LED

Fantom Brayden PRO LED to nowoczesny manekin do nauki z funkcją informacji zwrotnej raportującej o jakości wykonywanej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 5 750,00 zł

Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION

Zestaw składający się z trzech fantomów: (dorosłego, dziecka oraz niemowlęcia) wyposażone w wskaźnik diodowy LED Rate Monitor.

Cena 3 100,00 zł

PRESTAN Ultralite - zestaw 4 fantomów

Zestaw czterech fantomów PRESTAN idealnie sprawdzi się dla osób prowadzących szkolenia. Pozwala na szybkie i łatwe spakowanie całego zestawu i łatwy transport.

Cena 3 370,00 zł

Fantom dziecka Brayden Baby Advanced

Brayden Baby Advanced to pierwszy na rynku fantom RKO niemowlęcia, który umożliwia realistyczną naukę ratowania życia najmłodszych

Cena 5 683,00 zł

Fantom dziecka Brayden Pro

Brayden Baby Pro to fantom RKO niemowlęcia, który zapewnia wizualną informację zwrotną w czasie rzeczywistym

Cena 6 088,50 zł

Fantomy medyczne RKO

Udzielenie Pierwszej Pomocy Kwalifikowanej na miejscu nagłego wypadku to obowiązek każdego Strażaka, który powinien być jak najlepiej przygotowany do działania, gdyż od niego może zleżeć uratowanie zdrowia i życia poszkodowanych. Niezbędnym jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i szkolenie umiejętności - nie tylko w zakresie merytorycznym, ale przede wszystkim praktycznym. Najlepsze efekty szkoleniowe daje możliwość wyćwiczenia właściwych metod i taktyk ratowania życia na modelach niemalże w 100% odwzorowujących anatomię i fizjologię ludzkiego ciała. Do wyćwiczenia właściwych metod resuscytacji krążeniowo-oddechowej posłuży fantom produkowany w wersjach noworodek, dziecko i dorosły.

Fantom do resuscytacji model BRAYDEN

Przeprowadzenie działań ratowniczych znacznie zwiększa szanse przeżycia poszkodowanego. Dzięki wykorzystaniu medycznego fantomu szkoleniowego można dokładnie odtworzyć warunki, w jakich odbywa się resuscytacja. Proponowane fantomy do nauki pierwszej pomocy doskonale odwzorowują anatomię człowieka – co jest istotne podczas nauki RKO. Fantomy są odwzorowane 1:1, gdyż da się wyczuć kości i inne kluczowe punkty ciała „człowieka”. W czasie RKO unosi się klatka piersiowa i brzuch, a do tego umożliwiona jest pozycja, aby odchylić głowę, w celu udrożnienia dróg oddechowych, co zwiększa realistyczność i profesjonalność szkoleń. Każdy z dostępnych fantomów medycznych do RKO zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują odporność na uszkodzenia. Materiał fantomów jest stworzony tak, aby łatwo móc czyścić. W ofercie naszego sklepu posiadamy fantomy o posturze osób dorosłych, nastolatków czy dzieci. Takie produkty szkoleniowe służą nie tylko poszerzania wiedzy z zakresu RKO. Dodatkowo do wielu zestawów dołączana jest torba, która ułatwia wygodny transport.

Polecany manekin szkoleniowy wysokiej jakości.

Klienci mogą wybierać spośród różnych rodzajów manekinów. Polecamy m.in. fantom do resuscytacji wyposażone w wiele użytecznych funkcji. Te zaawansowane modele umożliwiają kontrolowanie objętości oddechów, ugięcia klatki piersiowej czy ułożenia rąk, aby np. dźwiękowo informować o poprawności wykonywania czynności związanych z RKO. Produkty szkoleniowe do kursów pierwszej pomocy to sprzęt wysokiej jakości – dzięki któremu wiele można się nauczyć oraz przyswoić wiedzę i wykorzystać ją w praktyce przy pomocy fantomów z naszego sklepu.

Nasze fantomy do pierwszej pomocy - by móc skutecznie nieść pomoc.

Nagłe zatrzymanie krążenia to stan zagrażający życiu osoby poszkodowanej. Aby nie doprowadzić do niedotlenienia i dalej nieodwracalnych uszkodzeń narządów w tym mózgu należy jak najszybciej podjąć działania zmierzające do przywrócenia krążenia bogatej w tlen krwi. W tym celu nieocenionym okazuje się właściwe uciskanie klatki piersiowej pozwalające na transport krwi do najważniejszych organów ciała. Aby przygotować się do ratowania życia warto przećwiczyć czynności na fantomie do pierwszej pomocy co przyniesie skutek w postaci prawidłowych nawyków. W ofercie naszego sklepu posiadamy manekiny szkoleniowe RKO, które idealnie odwzorowują anatomię ludzkiego ciała a do tego dają kursantowi wskazówki czy działania dały pożądany efekt w postaci sygnałów świetlnych lub dźwiękowych. Zachęcamy do sprawdzenia przygotowanej oferty, możesz znaleźć w niej  niejeden fantom, ale całe ich zestawy i defibrylator szkoleniowy AED.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?