Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Worek typu jaskiniowego

Worek typu jaskiniowego 80l

Worek typu jaskiniowego o pojemności 80l wykonany z łatwozmywalnego materiału.

Cena 52,00 zł

Bucket 35 L

Worek sztywny o dwóch pojemnościach: 25l i 35l. Posiada zewnętrzny ściągacz, który ułatwia dostęp do wnętrza worka/ Został wykonany z wysokiej jakości materiałów. 

Cena 275,00 zł

Worek typu jaskiniowego 

Wykorzystanie worków sprzętowych ma swój początek w transporcie sprzętu w speleologii, stąd często nazywane są po prostu workami jaskiniowymi.
Oferowany przez nasza firmę worek, torba na ekwipunek oraz bucket są wykonane z powlekanego PCV. Odporne na ścieranie, przebicie i inne uszkodzenia mechaniczne,  wodoodporne, niewrażliwe na niszczące działanie promieni słonecznych i niskich temperatur. Można je z powodzeniem używać w niemal wszystkich warunkach atmosferycznych i technicznych (wilgoć, zapylenie, itp). Niezawodny, solidny i niezastąpiony element do transportu i przechowywania sprzętu w pracach wysokościowych oraz innych działaniach ratowniczych. Wysoka jakość i trwałość w bardzo dobrej cenie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć