WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Prostownik

Aktywne filtry

Ładowarka CTEK MXT 14 EU

Profesjonalna Ładowarka CTEK MXT 14 EU dedykowana do ładowania prądem 14A akumulatorów samochodów specjalnych 24V o pojemności 28-300Ah. Klasa szczelności IP44.

Cena 1 269,00 zł

Ładowarki do wozów strażackich i nie tylko

W każdej jednostce Straży Pożarnej, kluczowe znaczenie ma niezawodność pojazdów wykorzystywanych podczas rozmaitych akcji. W przypadku kiedy akumulator wozu strażackiego zawiedzie, konieczne jest szybkie przywrócenie go do sprawności! W takiej sytuacji niezastąpione są profesjonalne ładowarki do wozów strażackich. 

Szerokie zastosowanie profesjonalnych ładowarek do akumulatora

Zaawansowane ładowarki akumulatorowe sprawdzają się nie tylko w jednostkach Straży Pożarnej, ale także w profesjonalnych warsztatach samochodowych oraz we wszelkich branżach związanych z szeroko pojętym transportem, słowem- wszędzie tam, gdzie obecne są ciężkie i pochłaniające ogromną moc maszyny i pojazdy. Nowoczesne ładowarki wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji, które znacząco wpływają na ich funkcjonalność. Jedną z przydatnych funkcji jest diagnostyka akumulatora, która pozwala sprawdzić poziom mocy oraz przydatność akumulatora, a także czujnik temperatury, dzięki któremu możliwe jest ładowanie niezależnie od warunków pogodowych.

Niezawodne prostowniki w każdej sytuacji

Profesjonalne urządzenia takie jak ładowarka do akumulatorów oraz prostownik z rozruchem pozwalają skutecznie przywrócić moc nawet w przypadku całkowicie rozładowanego akumulatora, a także zapewnić rozruch silnika nawet w najbardziej niesprzyjających ku temu warunkach, co w branży ratowniczo-gaśniczej nabiera szczególnego znaczenia. Polecamy wysokiej jakości, niezawodne rozwiązania dostępne w sklepie Strefa998!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?