Prostownik

Aktywne filtry

Ładowarka CTEK MXT 14 EU

Profesjonalna Ładowarka CTEK MXT 14 EU dedykowana do ładowania prądem 14A akumulatorów samochodów specjalnych 24V o pojemności 28-300Ah. Klasa szczelności IP44.

Cena 1 269,00 zł

Ładowarki do wozów strażackich i nie tylko


W każdej jednostce Straży Pożarnej, kluczowe znaczenie ma niezawodność pojazdów wykorzystywanych podczas rozmaitych akcji. W przypadku kiedy akumulator wozu strażackiego zawiedzie, konieczne jest szybkie przywrócenie go do sprawności! W takiej sytuacji niezastąpione są profesjonalne ładowarki do wozów strażackich. 

Szerokie zastosowanie profesjonalnych ładowarek do akumulatora


Zaawansowane ładowarki akumulatorowe sprawdzają się nie tylko w jednostkach Straży Pożarnej, ale także w profesjonalnych warsztatach samochodowych oraz we wszelkich branżach związanych z szeroko pojętym transportem, słowem- wszędzie tam, gdzie obecne są ciężkie i pochłaniające ogromną moc maszyny i pojazdy. Nowoczesne ładowarki wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji, które znacząco wpływają na ich funkcjonalność. Jedną z przydatnych funkcji jest diagnostyka akumulatora, która pozwala sprawdzić poziom mocy oraz przydatność akumulatora, a także czujnik temperatury, dzięki któremu możliwe jest ładowanie niezależnie od warunków pogodowych.

Niezawodne rozwiązania w każdej sytuacji


Profesjonalne urządzenia takie jak ładowarka do akumulatorów oraz prostownik z rozruchem pozwalają skutecznie przywrócić moc nawet w przypadku całkowicie rozładowanego akumulatora, a także zapewnić rozruch silnika nawet w najbardziej niesprzyjających ku temu warunkach, co w branży ratowniczo-gaśniczej nabiera szczególnego znaczenia. Polecamy wysokiej jakości, niezawodne rozwiązania dostępne w sklepie Strefa998!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?