Filtry

Cena

Cena

  • 307,00 zł - 774,00 zł

Mostki przejazdowe

Aktywne filtry

Mostek przejazdowy gumowy

Oferowany Mostek przejazdowy gumowy posiada dwustronne łączenia, dzięki którym możemy je dowolnie łączyć i dopasować do długości zagrożonych odcinków wężowych.

Cena 520,00 zł

Mostek przejazdowy do węży pożarniczych 2xØ75

Mostek przejazdowy do ochrony węży pożarniczych 2xØ75 lub kabli energetycznych przed zgnieceniem. Mostek wykonany z gumy, proste łączenie za pomocą zaczepów.

Cena 307,50 zł

Mostek przejazdowy drewniany 52 x 75 x 52

Mostek przejazdowy drewniany 52 x 75 x 52, do ochrony i zabezpieczania odcinków wężowych. Płyta belki najazdowej i środkowej wykonana z blachy aluminiowej.

Cena 429,00 zł

Mostek 52/75/110/75/52 (drewniany)

Mostek przejazdowy to podstawowy sprzęt konieczny do przeprowadzenia węży pożarniczych przez drogi. Pozwala na bezpieczny przejazd pojazdu przez linię wężową.

Cena 774,00 zł

Mostki przejazdowe do węży tłocznych 

Mostki przejazdowe do węży to niezwykle przydatny element wyposażenia służb ratowniczych, zwłaszcza straży pożarnej. W czasie akcji ratowniczo-gaśniczych często konieczne jest rozwinięcie linii wężowych w miejscach o dużym natężeniu ruchu, w tym na drogach czy innych szlakach komunikacyjnych. W takich sytuacjach, mostki przejazdowe chronią węże przed uszkodzeniem, na przykład zgnieceniem przez koła pojazdów.

Mostek przejazdowy gumowy lub drewniany

Mostki przejazdowe dostępne na rynku mogą być wykonane z różnych materiałów. Gumowe mostki przejazdowe są sprężyste i wytrzymałe, a dodatkowo mogą być wyposażone w odblaskowe oznakowania, które poprawiają ich widoczność, zwiększając bezpieczeństwo na drodze. Z kolei mostki drewniane, składające się z belek połączonych za pomocą taśm, stanowią solidną i wytrzymałą alternatywę.

Mostki przejazdowe dla bezpieczeństwa

Niezależnie od materiału, z którego są wykonane, mostki przejazdowe powinny być dostosowane do średnicy węży, które mają chronić. W związku z tym, przed zakupem warto zapoznać się ze szczegółowym opisem produktu, aby upewnić się, że wybrany model spełnia wszystkie wymagania.

Prawidłowe zabezpieczenie linii wężowej na drodze, za pomocą mostków przejazdowych, jest nie tylko zgodne z zaleceniami producentów sprzętu, ale przede wszystkim służy bezpieczeństwu strażaków oraz innych użytkowników drogi. W ten sposób można znacznie zmniejszyć ryzyko uszkodzenia węża w trakcie akcji, co z kolei przekłada się na efektywność i skuteczność działań straży pożarnej.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?