Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Mostki przejazdowe

Mostek przejazdowy gumowy

Oferowany Mostek przejazdowy gumowy posiada dwustronne łączenia, dzięki którym możemy je dowolnie łączyć i dopasować do długości zagrożonych odcinków wężowych.

Cena 298,89 zł

Mostek przejazdowy do węży pożarniczych 2xØ75

Mostek przejazdowy do ochrony węży pożarniczych 2xØ75 lub kabli energetycznych przed zgnieceniem. Mostek wykonany z gumy, proste łączenie za pomocą zaczepów.

Cena 363,00 zł

Mostek przejazdowy drewniany 52 x 75 x 52

Mostek przejazdowy drewniany 52 x 75 x 52, do ochrony i zabezpieczania odcinków wężowych. Płyta belki najazdowej i środkowej wykonana z blachy aluminiowej.

Cena 233,70 zł

Mostek 52/75/110/75/52 (drewniany)

Mostek przejazdowy to podstawowy sprzęt konieczny do przeprowadzenia węży pożarniczych przez drogi. Pozwala na bezpieczny przejazd pojazdu przez linię wężową.

Cena 455,10 zł

Mostek przejazdowy gumowy 2x75

Mostek przejazdowy 2x75 służy do zabezpieczenia odcinków wężowych przebiegających przez ciąg komunikacyjny. Mostek wykonany z odpornej na pękanie gumy SBR.

Cena 282,90 zł

Mostki przejazdowe

Sprzęt wykorzystywany przez strażaków musi dawać gwarancję, że jego użycie będzie bezpieczne dla Strażaka a przede wszystkim przyniesie pożądany skutek. Dlatego należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta dotyczących konserwacji sprzętu ale także dbać o sprzęt w czasie jego użytkowania. Oczywiście ze względu na środowisko pracy Strażaków do takich uszkodzeń może dojść, niemniej jednak warto wykorzystywać sprzęt pomocniczy dający ochronę chociażby naszym wężom. Takim elementem wyposażenia jednostki są m. in. mostki przejazdowe. Z zasady linie wężowe rozwijane na drogach czy innych szlakach komunikacyjnych powinny być prowadzone skrajem jezdni lub poboczem. Niestety sytuacja może wymagać poprowadzenia linii w poprzek drogi. Wtedy należy ją zabezpieczyć mostkami przejazdowymi.

Mostek przejazdowy gumowy lub drewniany

Na rynku dostępne są mostki przejazdowe wykonane z sprężystej gumy lub drewnianych belek łączonych taśmami. Naszym zdaniem oba rozwiązania równie skutecznie ochronią węże przed zgnieceniem np. przez koła samochodów dlatego w ofercie posiadamy zarówno mostki przejazdowe gumowe posiadające dodatkowy atut w postaci odblaskowego oznakowania służącego lepszej widoczności jak i mostki drewniane. Mostki przejazdowe dostosowane są do średnicy węży dlatego przed zakupem sugerujemy zapoznać się z ich opisem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć