WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 399,00 zł - 675,00 zł

Lina ratownicza

Aktywne filtry

Kołowrót ratowniczy - lina średnica 10 mm - 100 m

Lekki kołowrót  na który nawinięte jest 100 m nietonącej liny o  dużej wytrzymałości zakończonej szelką ratowniczą. Wyposażenie jest praktycznie niezbędne do bezpiecznego prowadzenia działań na akwenach.

Cena 675,00 zł

Lina ratownicza pływająca o długości min. 50 metrów

Lina ratownicza pływająca o długości min. 50 metrów to przydatny sprzęt, który powinien się znaleźć w wyposażeniu jednostek ratowniczo-gaśniczych. Lekki kołowrót mieści 50 m nietonącej liny, która zakończona jest szelką ratowniczą. Lina ratownicza jest pływająca na powierzchni wody. Szczególnie przydatna jest w ratownictwie na wodach otwartych oraz wszelkiego rodzaju asekuracji. Lina ratownicza pływająca jest zamocowana na kołowrocie. W ofercie naszego sklepu posiadamy kołowroty o różnej długości pływających lin m.in. 50 metrów, 80 metrów, 100 metrów. Lina ratownicza pływająca służy do asekuracji ratowników i sprzętu w czasie akcji ratunkowych m.in. na lodzie i wodach szybko płynących. Zaletą liny ratowniczej pływającej jest możliwość dopięcia karabińczyka lub uprzęży asekuracyjnej.

Linia ratunkowa na kołowrocie

Lina ratownicza pływająca zwana też kołowrotem ratowniczym doskonale sprawdzi się na wodach szybkiego nurtu, gdzie istnieje ryzyko porwania przez prąd wody na przykład ratownika bądź sprzętu. Zastosowanie rozwiązania bębnowego pozwala na swobodne rozwijanie liny i zapewnia niezaplątanie się liny. Lina ratownicza pływająca o długości min. 50 jest zgodna z wymogami KSRG.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?