Filtry

Cena

Cena

  • 581,00 zł - 677,00 zł

Zbieracze

Aktywne filtry

Zbieracz 2x75/110

Zbieracz to urządzenie ułatwiające doprowadzenie wody do urządzeń, pojazdów zasilanych linią o średnicy 110, np.: ułatwia zasilenie działek wodno-pianowych czy tankowanie pojazdu przez nasadę 110.

Cena 581,00 zł

Zbieracz 2x52/75

Zbieracz to urządzenie ułatwiające doprowadzenie wody do urządzeń, pojazdów zasilanych linią o średnicy 75, np.: ułatwia zasilenie działek wodno-pianowych czy tankowanie pojazdu przez nasadę 75.

Zbieracze

Kiedy sytuacja wymaga zbudowania linii zasilającej od nasady hydrantu do nasady ssącej auto lub motopompy czy bezpośrednio do zbiornika wodnego samochodu gaśniczego - z pomocą przyjdą zbieracze, które posłużą do zebrania wody z dwóch pożarniczych węży tłoczonych o mniejszym przekroju w jeden wąż o większym przekroju. Zbieracze mają prostą budowę, na którą składają się korpus, dwie nasady wejściowe, jedna nasada wyjściowa i zawór zwrotny klapowy. Dzięki klapie możliwym jest samoczynne odcięcie zaworu, który nie pracuje.

Zbieracz 2x52/75 oraz 2x75/110

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl oferujemy najpopularniejsze i najczęściej używane zabieracze. Zbieracz 2x52/75 umożliwi doprowadzenie wody wężami o przekroju 52 do pojazdów czy urządzeń zasilanych linią 75, natomiast zbieracz 2x75/110  posłuży do zbierania wody z dwóch węży 75 w jeden wąż 110. Specyficzna budowa korpusu zbieracza umożliwia zbieżny napływ wody. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?