Filtry

Cena

Cena

  • 581,00 zł - 677,00 zł

Zbieracze

Aktywne filtry

Zbieracz 2x75/110

Zbieracz to urządzenie ułatwiające doprowadzenie wody do urządzeń, pojazdów zasilanych linią o średnicy 110, np.: ułatwia zasilenie działek wodno-pianowych czy tankowanie pojazdu przez nasadę 110.

Cena 581,00 zł

Zbieracz 2x52/75

Zbieracz to urządzenie ułatwiające doprowadzenie wody do urządzeń, pojazdów zasilanych linią o średnicy 75, np.: ułatwia zasilenie działek wodno-pianowych czy tankowanie pojazdu przez nasadę 75.

Zbieracze strażackie

Kiedy sytuacja wymaga zbudowania linii zasilającej od nasady hydrantu do nasady ssącej auto lub motopompy czy bezpośrednio do zbiornika wodnego samochodu gaśniczego - z pomocą przyjdą zbieracze, które posłużą do zebrania wody z dwóch pożarniczych węży tłoczonych o mniejszym przekroju w jeden wąż o większym przekroju. Zbieracze mają prostą budowę, na którą składają się korpus, dwie nasady wejściowe, jedna nasada wyjściowa i zawór zwrotny klapowy. Dzięki klapie możliwym jest samoczynne odcięcie zaworu, który nie pracuje.

Zbieracz 2x52/75 oraz 2x75/110

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl oferujemy najpopularniejsze i najczęściej używane zabieracze. Zbieracz 2x52/75 umożliwi doprowadzenie wody wężami o przekroju 52 do pojazdów czy urządzeń zasilanych linią 75, natomiast zbieracz 2x75/110  posłuży do zbierania wody z dwóch węży 75 w jeden wąż 110. Specyficzna budowa korpusu zbieracza umożliwia zbieżny napływ wody. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?