Filtry

Cena

Cena

  • 979,00 zł - 54 545,00 zł

Kamera termowizyjna

Aktywne filtry

Kamera termowizyjna Flir K2

Kamera termowizyjna Flir K2 to kompaktowe narzędzie w bardzo przystępnej cenie. Cechuje ją wiele trybów pracy oraz opatentowane dynamiczne obrazowanie (MSX).

Cena 8 999,00 zł

Kamera termowizyjna SEEK Reveal FirePRO

Sprzedaż kamery termowizyjnej możliwa jest tylko i wyłącznie dla państwowych oraz ochotniczych jednostek straży pożarnej.

Cena 3 900,00 zł

Pirometr graficzny Flir TG 165X

Pirometr graficzny FLIR TG165X to model pośredni między pirometrami mierzącymi temperaturę w jednym punkcie, a legendarnymi kamerami termowizyjnymi FLIR.

Cena 2 152,00 zł

Kamera termowizyjna LEADER TIC 4.1

Kamera termowizyjna ułatwia znalezienie ogniska pożaru dzięki obserwacji ruchu gazów pożarowych (dymu) w trakcie natarcia wewnątrz budynku.

Cena 27 490,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K33

FLIR przedstawia nowy, łatwy w użyciu model kamery termowizyjnej dla straży, która przy zachowaniu wciąż niskiego poziomu cenowego prezentuje niezwykle wyrazisty obraz i gwarantuje niezawodność w najtrudniejszych warunkach.

Cena 21 500,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K45

Najnowocześniejsze rozwiązanie wśród kamer termowizyjnych sprawia, że kamera FLIR K45 jest jedną z najbardziej popularnych kamer w jednostkach straży pożarnej oraz innych zespołach ratowniczych. Doskonała jakość przekazywana na wyraźnym ekranie pozwala dostrzec najmniejsze szczegóły.

Cena 27 135,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K55

Jest to kombinacja najlepszego na świecie obrazu termalnego, o rozdzielczości 320 x 240 pikseli z nowoczesnym małym i lekkim designem.

Cena 34 890,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K65

K65 spełnia najwyższe standardy co pozwala na pracę w strefach zagrożenia wybuchem. Możliwość nagrywania pozwoli nam po akcji przeanalizować podjęte działania.

Cena 42 940,00 zł

Dräger UCF® 8000

Kamera jest samoistnie bezpieczna i została dopuszczona do użytku w środowiskach potencjalnie wybuchowych, w tym w strefie 1, zgodnie z dyrektywą ATEX.

Dräger UCF® 9000

Pełne skupienie: Dräger UCF® 9000 łączy w sobie kamerę termowizyjną i cyfrową. Została wyposażona w funkcje niezbędne podczas trudnych zadań.

Kamera termowizyjna LEADER TIC 4.3

Profesjonalna kamera termowizyjna LEADER TIC 4.3 o bardzo szerokim zakresie temperatur od -40 do 1150 stopni  i masie własnej tylko 960 g z dwoma akumulatorami. 

Cena 32 490,00 zł

Ładowarka - uchwyt do zabudowy K2

Idealnym rozwiązaniem do oszczędności miejsca w samochodzie będzie dwufunkcyjna Ładowarka - uchwyt do zabudowy, dedykowana do kamery termowizyjnej FLIR K2.

Cena 1 999,00 zł

Walizka transportowa typu Hard Case dla FLIR K2

Walizka transportowa typu Hard Case dla kamery termowizyjnej FLIR K2. Walizka pozwoli na przechowywanie i przenoszenie kamery, chroniąc ją przed uszkodzeniami. 

Cena 1 545,00 zł

Bateria FLIR-T199423ACC do FLIR K2

Oferujemy oryginalne, lekkie Baterie FLIR-T199423ACC dedykowane do popularnych kamer termowizyjnych FLIR K2. Bateria litowo-jonowa 3.6 V, 2.6 Ah, 9.4 Wh. 

Ładowarka - uchwyt do zabudowy Kxx

Prezentujemy Ładowarki samochodowe - uchwyty do zabudowy Kxx. Instalacja ładowarki w pojeździe pozwoli na utrzymanie kamery FLIR w ciągłej gotowości do użycia.

Cena 4 765,00 zł

Kamera termowizyjna BULLARD TXS

Kamera termowizyjna BULLARD TXS idealny sprzęt dla strażaków, sprawdzi się w każdej jednostce, na każdej akcji. Prosta obsługa - za pomocą jednego przycisku.

Cena 15 900,00 zł

Kamera termowizyjna Attackcam S6

Kamera Attackcam jest dedykowaną kamerą termowizyjną dla służb ratunkowych. Dzięki wbudowanym i łatwo wybieralnym trybom pracy m.in. trybowi pożarowemu czy trybowi poszukiwawczemu, znajdzie zastosowanie niemal w każdej dziedzinie ratownictwa. Dzięki swojej kompaktowej budowie, lekkości oraz prostocie jest przyjazna w użyciu dla każdego użytkownika.

Cena 3 400,00 zł

Kamera termowizyjna

Dzięki kamerze termowizyjnej zyskasz lepszy ogląd sytuacji. Monitorowanie aktualnych warunków pozwoli Ci opracować skuteczną strategię, która pomoże zażegnać kryzysową sytuację. W sklepie Strefa998.pl dysponujemy szerokim asortymentem kamer produkowanych zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami.

Innowacyjne kamery termowizyjne

W ofercie posiadamy szeroki wybór kamer termowizyjnych do użycia podczas działań ratowniczo-gaśniczych. Zastosowanie najnowocześniejszych i innowacyjnych technologii sprawia, że kamery termowizyjne z naszej oferty sprawdzają się perfekcyjnie. Niektóre modele posiadają możliwość nagrywania filmów, co daje nam możliwość przeanalizowania zdarzenia po akcji. Zapisy w formie zdjęć służyć mogą jako załącznik do karty zdarzenia potwierdzający zakończenie działań.

Kamera termowizyjna – lepsze rozpoznanie

Kamera termowizyjna stworzona została dla dowódców kierujących działaniami ratowniczymi, aby służyła jako dodatkowa para oczu podczas prowadzonych działań. Pozwala na szybkie rozpoznanie w całkowitej ciemności i zadymieniu. W zadymionych pomieszczeniach kamera ułatwi przeprowadzenie rozpoznania, dzięki czemu można znacznie ograniczyć ilość zużytej w natarciu wody (co dla budynków kilkukondygnacyjnych oraz stropów ma ogromne znaczenie). Kamera termowizyjna posiada w komplecie walizkę transportową, do zakupienia osobno w dziale walizki sprzętowe.

Kamera termowizyjna dla straży

Kamera termowizyjna jest stworzona tak, aby obsługiwać ją przy pomocy jednego przycisku. Dzięki swej funkcjonalnej budowie kamera termowizyjna zapewni czytelny obraz nawet w najtrudniejszej sytuacji. Prosta obsługa kamery jest atutem sprzęty, gdyż uruchamiana jest jednym przyciskiem. Jest to wysoka użyteczność bez zbędnych komplikacji. Kamera termowizyjna doskonale sprawdzi się w każdej jednostce na każdej akcji. System nośny kamery termowizyjnej pozwala na posługiwanie się w czasie akcji obiema rękoma bez konieczności odkładania czy wypuszczania z ręki urządzenia. Zaletą kamer termowizyjnych jest brak konieczności stosowania zewnętrznego źródła oświetlenia. Obraz rejestrowany przez kamery termowizyjne jest wynikiem odbierania promieniowania emitowanego przez obiekty. Kamera termowizyjna dla OSP jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego obserwacja może być prowadzona m.in. we mgle lub podczas dużego zadymienia. Kamery termowizyjne doceniane są m.in. w: gazownictwie, budownictwie, przy deratyzacji, w weterynarii, lotnictwie czy transporcie a przede wszystkim w pożarnictwie

Dodatkowe informacje o kamerach termowizyjnych znajdują się na naszym blogu:

Link do artykułu na blogu

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?