WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Kierowanie ruchem

Aktywne filtry

Lizak podświetlany

Lizak podświetlany zasilany bateriami R14 – do zatrzymywania pojazdów. Tarcza z diodami świetlnymi z jednej strony barwy zielonej, z drugiej w kolorze czerwonym

Cena 283,00 zł

Lizak policyjny zwykły

Strażak kierujący działaniem ratowniczym ma prawo wstrzymać ruch drogowy a także dawać polecenia i sygnały uczestnikom ruchu drogowego. Właśnie do tego służy lizak policyjny.

Cena 58,00 zł

Narzutka do kierowania ruchem

Narzutka do kierowania ruchem dedykowana uprawnionym do kierowania ruchem drogowym lub kolejowym. Narzutka z trzema odblaskowymi pasami, zapinana na klamry.

Cena 111,00 zł

Pałka do kierowania ruchem NIGHTSTICK

Ciekawie wykonany sprzęt służący do kierowania ruchem drogowym. Doskonale widoczna pałka świetlna pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa pracującym ratownikom oraz pozostaje widoczna z daleka dla kierowców.

Cena 295,00 zł

Kierowanie ruchem

Zgodnie z Ustawą o ochronie przeciwpożarowej oraz Ustawą o ruchu drogowym Strażak kierujący działaniem ratowniczym ma prawo wstrzymać ruch drogowy oraz wprowadzić zakaz przebywania osób trzecich w rejonie działania ratowniczego a także dawać polecenia i sygnały uczestnikom ruchu drogowego (po odbyciu specjalistycznego kursu). W wydanych do przedmiotowych Ustaw rozporządzeniach wykonawczych  MSWiA czytamy, że wstrzymanie komunikacji w ruchu lądowym ma na celu zapewnienie możliwości rozstawienia sprzętu ratowniczego, zapewnienie dróg komunikacyjnych na potrzeby ratownicze, eliminację zagrożeń powodowanych przez ruch uliczny oraz realizację zadań takich jak ewakuacja ludzi i mienia czy przeprowadzenia koniecznych prac rozbiórkowych.

Lizak policyjny

Aby skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie wykonywać czynności związane z wstrzymaniem lub kierowaniem ruchem drogowym koniecznym jest zaopatrzenie się w odpowiednie akcesoria. Oferowane w naszym sklepie lizaki do kierowania ruchem czy pałki świetlne do kierowania ruchem sprawdzą się do tego celu idealnie. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?