Filtry

Cena

Cena

  • 708,00 zł - 12 924,00 zł

Środki pianotwórcze

Aktywne filtry

ROTEOR M 3% PREMIUM 50 kg

Środek pianotwórczy ROTEOR M 3% PREMIUM to jeden produkt do wytwarzania wszystkich rodzajów mechanicznych pian gaśniczych - od lekkiej do ciężkiej. Waga 50kg.

Cena 708,00 zł

ROTEOR M 3% PREMIUM 200 kg

Dzięki syntetycznemu środkowi ROTEOR M 3% PREMIUM 200kg istnieje możliwość wytworzenia każdego rodzaju piany gaśniczej. Produkt pod postacią jednorodnej cieczy.

Cena 2 657,00 zł

ROTEOR M 3% PREMIUM 1000 kg

ROTEOR M 3% PREMIUM (1000 kg) to syntetyczny środek gaśniczy do wytwarzania mechanicznych pian gaśniczych. Możliwość stosowania z wodą wodociągową i morską.

Cena 12 924,00 zł

Środki gaśnicze, pianotwórcze

Środki pianotwórcze stosowane w działaniach ratowniczo-gaśniczych służą do wytworzenia piany gaśniczej. Piana gaśnicza to nic innego jak pęcherzyki wytworzone z cieczy. Przy użyciu tego środka gaśniczego gasi się głównie pożary gruby B. Co prawda regułą jest, że przy łatwym dostępie do miejsca pożaru ze względów ekonomicznych i środowiskowych (piana wpływa degradująco na środowisko naturalne) jest on gaszony przy użyciu wody, niemniej jednak zaraz po wodzie najczęściej wykorzystywanym środkiem do gaszenia pożarów (szczególnie z grupy B) jest właśnie piana gaśnicza. Dzięki środkom pianotwórczym możemy uzyskać pianę lekką, średnią i ciężką. W ofercie naszego sklepu posiadamy środek pianotwórczy Roteor M, dzięki któremu możliwym będzie wytworzenie każdego rodzaju piany.

Środek pianotwórczy Roteor M 3% Premium

Oferowany środek pianotwórczy pozwoli na wytworzenie piany do gaszenia pożarów, której zadaniem jest wytworzenie warstwy izolacyjnej pomiędzy palącym się materiałem a powietrzem. Dzięki odpowiednio podanej warstwie piany dochodzi do likwidacji strefy spalania i ochłodzenia strefy pożaru. Na skuteczność akcji gaśniczej przy użyciu piany gaśniczej wpływ ma, poza jej właściwym podaniem - jakość środka pianotwórczego. Roteor M jest syntetycznym środkiem występującym w postaci płynu. Na jego wysoką  efektywność wpływają zastosowane przy produkcji specjalnie wyselekcjonowane i wysokopienne związki powierzchniowo czynne, inhibitory korozji i substancje obniżające temperaturę krzepnięcia. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość zastosowania wody wodociągowej i morskiej. Na stronie produktu udostępniamy szczegółowe informacje na jego temat.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?