Rękawice MDP

Aktywne filtry

Rękawice HAIX Premium

Rękawice HAIX Premium w rozmiarach od 3-11 przeznaczone do pracy i do sportu. Wzmocnienia na stawach palców, poduszki na dłoniach, antypoślizgowe końce palców.

Cena 66,00 zł

Rękawice ochronne MDP czerwone

Rękawice MDP w kolorze czerwonym stanowiące element ochronny dłoni młodego strażaka. Precyzyjnie wykonane i dopasowane, gwarantują bezpieczeństwo i pewny chwyt.

Cena 75,00 zł

Rękawice MDP

Dzieci i młodzież działająca w ramach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zapoznaje się ze specyfiką pracy strażaków. Nauka zawodu przybiera różne formy – od szkoleń w jednostkach po udział w zawodach pożarniczych. Niezależnie od rodzaju zadań ważnym jest przygotowanie w odpowiadające danemu rodzajowi czynności środki ochronne takie jak np. rękawice. Prezentowane modele są wykonane z wysokiej jakości materiałów, komfortowe i wygodne w noszeniu, gwarantują wysoki poziom ochrony dłoni, czucie oraz pewny chwyt. Będą odpowiednie do sportu, udziału w szkoleniach ratowniczych i wszelkich innych prac wykonywanych przez młodych strażaków. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą. 

Rękawice dla najmłodszych strażaków

Idealnie dopasowane do dłoni młodego strażaka rękawice to podstawa wyposażenia członka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Takie rękawice znajdziemy u producentów wyposażenia dla profesjonalnych strażaków, oferujących rękawice o mniejszych rozmiarach. W naszym sklepie możecie Państwo zakupić np. Rękawice techniczne Seiz Mechanic Impact dostępne w rozmiarach 7-12 czy Rękawice HOLIK Lesley Plus dostępne już od rozmiaru 6. Oferujemy również Rękawice ochronne MDP w kolorze czerwonym z logo MDP dla najmłodszych druhów – dostępne w rozmiarach 4, 6 i 8. Wszystkie rękawice z naszej oferty zapewniają bezpieczeństwo i pewny chwyt – niezbędne do działania w ramach MDP.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?