WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Zbijak do szyb

Aktywne filtry

Zbijak do szyb

Automatyczny zbijak do szyb, stosowany w trakcie działań ratowniczych przez strażaków.Dostępny w dwóch kolorach: złotym i srebrnym.

Cena 32,00 zł

Zbijaki do szyb samochodowych

Zbijak do szyb samochodowych często jest niezbędny w trakcie działań ratowniczych. Pozwala on szybko i sprawnie rozbić szybę i uzyskać dostęp do osób poszkodowanych. Podczas akcji ratowniczej w zdarzeniach drogowych szyb samochodowych nie powinno się wybijać przy użyciu sprzętu burzącego. Dlaczego? Po uderzeniu takim narzędziem wpada ono wraz ze szkłem do wnętrza pojazdu. Można w ten sposób zranić będącą wewnątrz osobę poszkodowaną. Huk, który towarzyszy wybiciu szyby sprzętem burzącym jest naprawdę głośny. Prowadzi to do dyskomfortu, a także może spowodować urazy wtórne, gdy przytomny poszkodowany wystraszy się huku. Niektóre oferowane przez nas zbijaki posiadają wbudowane ostrze do cięcia pasów, co znacząco ułatwia działania przy ewakuacji osoby poszkodowanej z pojazdu.

Zbijak do szyb samochodowych – niezbędnik kierowcy

Specjalnie zaprojektowana końcówka zbijaka do szyb samochodowych z łatwością rozbija szyby samochodowe. Zbijak do szyb samochodowych to kompaktowy sprzęt – jako niezbędnik bezpieczeństwa powinien znaleźć się także na wyposażeniu każdego kierowcy. Wystarczy mocno docisnąć końcówkę młotka do szyby, a następnie ją wybić. Ostrze do przecinania pasów pozwoli uwolnić się z fotela w momencie, kiedy będziesz miał trudności z ich odpięciem. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?