Zbijak do szyb

Aktywne filtry

Wielofunkcyjne narzędzie RES-Q-RENCH

Wielofunkcyjne narzędzie ratownicze TFT Res-Q-Rench może służyć do błyskawicznego przecinania pasów bezpieczeństwa w pojazdach.

Zbijak do szyb

Automatyczny zbijak do szyb, stosowany w trakcie działań ratowniczych przez strażaków.Dostępny w dwóch kolorach: złotym i srebrnym.

Cena 53,00 zł

Zbijaki do szyb samochodowych

Oferujemy zbijak do szyb samochodowych jest niezbędny w trakcie działań ratowniczych. Pozwalają one automatyczne i sprężynowo w sposób błyskawiczny rozbić szyby i udzielić pomocy osobom poszkodowanym. Podczas akcji ratowniczej w zdarzeniach drogowych szyb samochodowych nie powinno się wybijać przy użyciu sprzętu burzącego. Dlaczego? Po uderzeniu takim narzędziem wpada ono wraz ze szkłem do wnętrza pojazdu. Można w ten sposób zranić będącą wewnątrz osobę poszkodowaną. Huk, który towarzyszy wybiciu szyby sprzętem burzącym jest naprawdę głośny. Prowadzi to do dyskomfortu, a także może spowodować urazy wtórne, gdy przytomny poszkodowany wystraszy się huku. Oferowany przez nas zbijak sprężynowy ma wbudowany w rączce nóż do cięcia pasów, co znacząco ułatwi działania przy ewakuacji osoby poszkodowanej z miejsca zdarzenia.

Zbijak do szyb samochodowych – niezbędnik kierowcy

Specjalnie zaprojektowana końcówka zbijaka do szyb samochodowych z łatwością rozbija szyby samochodowe. Zbijak do szyb samochodowych to kompaktowy sprzęt – jako niezbędnik bezpieczeństwa powinien znaleźć się na wyposażeniu u każdego kierowcy. Wystarczy mocno docisnąć końcówkę młotka do szyby, następnie ją wybić. Po przeciwnej stronie zbijaka do szyb jest schowane ostrze noża do przecinania pasów. Z takim przecinakiem błyskawicznie uwolnisz się z fotela kiedy będziesz miał trudności z ich odpięciem. Dodatkowo w zestawie zamieszczono podstawkę, którą można przykleić w samochodzie. Produkt przeznaczony do stosowania w samochodach osobowych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?