WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Przecinarki STIHL

Aktywne filtry

Przecinarka Stihl TS 800

Bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności z wstępnym filtrem cyklonowym. Spełnia wymogi norm EPA II i EU II. 

Cena 7 999,00 zł

Przecinarka Stihl TS 700

Bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka do cięcia stali i betonu z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym.

Cena 7 399,00 zł

Przecinarka Stihl TS 420

Lekka i poręczna przecinarka o mocy 4,4 KM, wyposażona w tarczę tnącą o średnicy 350 mm do cięcia stali i betonu. Prowadzenie ręczne lub na wózku prowadzącym FW 20.

Cena 5 699,00 zł

Tarcza specjalna 350mm

Profesjonalna Tarcza specjalna do szlifierek kątowych i ręcznych maszyn spalinowych. Tarcza do pracy na sucho, średnica zewnętrzna 350mm, średnica otworu 25,4mm

Cena 462,00 zł

Przecinarka Stihl TS 500i

Przecinarka spalinowa Stihl TS 500i znajdzie szerokie zastosowanie. Narzędzie zaopatrzone w m.in. elektronicznie sterowany wtrysk paliwa i system antywibracyjny

Cena 6 699,00 zł

Przecinarki Stihl

W związku z rozwojem technologicznym i pojawieniem się nowych zagrożeń służby pożarniczo-ratownicze zmuszone są do dostosowywania używanych narzędzi do aktualnych wymagań. Pożary, wypadki komunikacyjne, katastrofy budowlane, powodzie – to okoliczności wymagające udziału Strażaków, którzy napotykają na przeszkody wykonane ze stali, betonu czy asfaltu. Używane w produkcji przedmiotów użytkowych czy w budownictwie materiały są coraz bardziej wytrzymałe i innowacyjne i taki też musi być sprzęt, którym przyjdzie się posługiwać podczas ich niszczenia (oczywiście w celu ratowania zdrowia i życia ludzi lub ich dobytku).

Przecinarka i piła tarczowa do najcięższych akcji

W naszym sklepie posiadamy narzędzia, które możemy Państwu rekomendować. Dostępne przecinarki Stihl i piła tarczowa Cutters Edge również do takich produktów należą. Niezawodność, wysoka wydajność cięcia, długość użytkowania, moc, komfort obsługi a przede wszystkim użytkowanie przez Strażaków na całym świecie to powód, dla którego warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Nie zapominajmy, że praca przecinarki czy piły tarczowej wykonywana jest tarczą tnąca poruszającą się z bardzo wysoką prędkością. Dlatego niezbędnym jest zachowanie najwyższych środków ostrożności.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?