Kategorie

Przecinarki STIHL

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Przecinarki

W związku z rozwojem technologicznym i pojawieniem się nowych zagrożeń służby pożarniczo-ratownicze zmuszone są do dostosowywania używanych narzędzi do aktualnych wymagań. Pożary, wypadki komunikacyjne, katastrofy budowlane, powodzie – to okoliczności wymagające udziału Strażaków, którzy napotykają na przeszkody wykonane ze stali, betonu czy asfaltu. Używane w produkcji przedmiotów użytkowych czy w budownictwie materiały są coraz bardziej wytrzymałe i innowacyjne i taki też musi być sprzęt, którym przyjdzie się posługiwać podczas ich niszczenia (oczywiście w celu ratowania zdrowia i życia ludzi lub ich dobytku).

Przecinarka i piła tarczowa do najcięższych akcji

W naszym sklepie posiadamy narzędzia, które możemy Państwu rekomendować. Dostępne przecinarki Stihl i piła tarczowa Cutters Edge również do takich produktów należą. Niezawodność, wysoka wydajność cięcia, długość użytkowania, moc, komfort obsługi a przede wszystkim użytkowanie przez Strażaków na całym świecie to powód, dla którego warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Nie zapominajmy, że praca przecinarki czy piły tarczowej wykonywana jest tarczą tnąca poruszającą się z bardzo wysoką prędkością. Dlatego niezbędnym jest zachowanie najwyższych środków ostrożności.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć