Filtry

Cena

Cena

  • 52,00 zł - 1 435,00 zł

Pasy strażackie i toporki

Aktywne filtry

Pas strażacki

Prezentujemy wykonany z taśmy poliamidowej i dodatkowo wzmocniony skórą Pas strażacki o szerokości 8,5cm. Produkt dostępny w wielu długościach (obwód pasa).

Cena 132,00 zł

Toporek strażacki lekki

Toporek strażacki z gumowaną rękojeścią i pochewką jest ważnym elementem osobistego wyposażenia strażaka ochotniczej i państwowej straży pożarnej. 

Cena 182,02 zł

Pokrowiec na toporek

Prezentujemy czarne Pokrowce na toporki zabezpieczające przed uszkodzeniem samego narzędzia a także miejsca jego przechowywania i przenoszącego go użytkownika.

Cena 52,72 zł

Toporek BIEL TOOL

Toporek BIEL TOOL z ostrym grotem jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem przeznaczonym do m.in. cięcia metalu, zamykania zaworów gazowych, wyciągania gwoździ.

Cena 1 434,92 zł

Pasy strażackie i toporki

Osobiste wyposażenie strażaka powinno charakteryzować się odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych – jak temperatura, substancje chemiczne, uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu strażak zyska komfort podczas pracy i będzie mógł się w nią w pełni zaangażować. Do uzbrojenia strażaka należą hełm, ubranie ochronne, zatrzaśniki, obuwie, a także prezentowane w tej kategorii pasy i toporki strażackie.

Profesjonalne pasy strażackie

Pas strażacki ma za zadanie zabezpieczyć strażaka podczas pracy na wysokościach oraz zapewnić mu bezpieczne i poręczne mocowanie na osobiste uposażenie, takie jak na przykład toporek. Jego pomoc jest nieoceniona w czasie pracy na drabinie. Pas nie może być zawiązany zbyt ciasno, by nie czynił zbytniego ucisku i nie powodował dyskomfortu. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziesz wybór profesjonalnych pasów strażackich, które charakteryzują się wysoką tolerancją na uszkodzenia.

Toporek strażacki

Toporek strażacki to produkt, który często przydaje się podczas skomplikowanych akcji ratunkowo-pożarniczych. W czasie akcji strażacy często napotykają na swojej drodze przeszkody, które trudno lub niebezpiecznie jest usunąć samymi rękoma. W takich przypadkach sięga najczęściej po toporek, który pozwala mu forsować mniejsze problemy. Toporek strażacki należy do osobistego wyposażenia Strażaków.

Toporki strażackie

Toporek strażacki charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dzięki temu zapewnia niezawodność w użytkowaniu. Antypoślizgowa rękojeść to gwarancja bezpieczeństwa, a także komfort podczas zastosowania. W ofercie naszego Sklepu posiadamy toporki wykorzystywane w ratownictwie do wyważania drzwi i okien, podważania zamków lub odcinania gazu. Toporki strażackie wykonane ze stali nierdzewnej, które posiadają od producenta dożywotnią gwarancje. W ofercie Sklepu znajdą Państwo również pasy strażackie, które posiadają odpowiednie miejsce do umocowania toporków.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?