Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Pasy strażackie i toporki

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Pasy strażackie i toporki

Osobiste wyposażenie strażaka powinno charakteryzować się odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych – jak temperatura, substancje chemiczne, uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu strażak zyska komfort podczas pracy i będzie mógł się w nią w pełni zaangażować. Do uzbrojenia strażaka należą hełm, ubranie ochronne, zatrzaśniki, obuwie, a także prezentowane w tej kategorii pasy i toporki strażackie.

Profesjonalne pasy strażackie

Pas strażacki ma za zadanie zabezpieczyć strażaka podczas pracy na wysokościach oraz zapewnić mu bezpieczne i poręczne mocowanie na osobiste uposażenie, takie jak na przykład toporek. Jego pomoc jest nieoceniona w czasie pracy na drabinie. Pas nie może być zawiązany zbyt ciasno, by nie czynił zbytniego ucisku i nie powodował dyskomfortu. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziesz wybór profesjonalnych pasów strażackich, które charakteryzują się wysoką tolerancją na uszkodzenia.

Odporne na uszkodzenia toporki strażackie

W czasie akcji pożarniczo-gaśniczych strażacy często napotykają na swojej drodze przeszkody, które trudno lub niebezpiecznie jest usunąć samymi rękoma. W takich przypadkach sięga najczęściej po toporek, który pozwala mu forsować mniejsze problemy. W Strefa998.pl spotkasz się z ofertą toporków strażackich imponującej jakości.