W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 43,00 zł - 1 205,00 zł

Pasy strażackie i toporki

Aktywne filtry

Pas strażacki

Prezentujemy wykonany z taśmy poliamidowej i dodatkowo wzmocniony skórą Pas strażacki o szerokości 8,5cm. Produkt dostępny w wielu długościach (obwód pasa).

Cena 123,00 zł

Toporek strażacki z pochewką

Toporek strażacki z gumowaną rękojeścią i pochewką jest ważnym elementem osobistego wyposażenia strażaka ochotniczej i państwowej straży pożarnej. 

Cena 216,30 zł

Pokrowiec na toporek

Prezentujemy czarne Pokrowce na toporki zabezpieczające przed uszkodzeniem samego narzędzia a także miejsca jego przechowywania i przenoszącego go użytkownika.

Cena 43,05 zł

Toporek BIEL TOOL

Toporek BIEL TOOL z ostrym grotem jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem przeznaczonym do m.in. cięcia metalu, zamykania zaworów gazowych, wyciągania gwoździ.

Cena 1 204,39 zł

Pasy strażackie i toporki

Osobiste wyposażenie strażaka powinno charakteryzować się odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych – jak temperatura, substancje chemiczne, uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu strażak zyska komfort podczas pracy i będzie mógł się w nią w pełni zaangażować. Do uzbrojenia strażaka należą hełm, ubranie ochronne, zatrzaśniki, obuwie, a także prezentowane w tej kategorii pasy i toporki strażackie.

Profesjonalne pasy strażackie

Pas strażacki ma za zadanie zabezpieczyć strażaka podczas pracy na wysokościach oraz zapewnić mu bezpieczne i poręczne mocowanie na osobiste uposażenie, takie jak na przykład toporek. Jego pomoc jest nieoceniona w czasie pracy na drabinie. Pas nie może być zawiązany zbyt ciasno, by nie czynił zbytniego ucisku i nie powodował dyskomfortu. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziesz wybór profesjonalnych pasów strażackich, które charakteryzują się wysoką tolerancją na uszkodzenia.

Odporne na uszkodzenia toporki strażackie

W czasie akcji pożarniczo-gaśniczych strażacy często napotykają na swojej drodze przeszkody, które trudno lub niebezpiecznie jest usunąć samymi rękoma. W takich przypadkach sięga najczęściej po toporek, który pozwala mu forsować mniejsze problemy. W Strefa998.pl spotkasz się z ofertą toporków strażackich imponującej jakości.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć